<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:45 V5-4
ITB Byggautomasjons løp

Varmblods 2000 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 400.001 kr.
3-12-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-10 Plass : 6-3-10

1 2016: -8 -0 -0 -0 -3 -7 589 2015: -17 -0 -0 -1 -8 -22 697
Bicc's Dignity* (S) 2000 1 Plass 392 159
11 år LYSBRUN V v.Power To Charm* (US) D. Aarum Färjestad 0 18/4 - 05 / 7 1640 14,8a 626
e. Staro Quality (S) v. J.R. Broline* (US) C. Jepson Färjestad 0 05/1 - 05 / 1 1640 16,4a 406
Sverige N. Benzon Färjestad 8 15/12 - 06 / 14 2180 19,1 315
A. Stensen Per Albertsson D. Aarum Färjestad 7 07/11 - 04 / 1 1640 14,4a 84
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam N. Benzon Momarken Travbane 0 07/10 - 06 / 9 1640 17,6a 92
2 2015: -9 -0 -1 -0 -2 -10 426 2014: -10 -1 -1 -1 -2 -90 401
Broadways Finest* (S) 2 Plass 151 830
7 år M.BRUN HP v.Broadway Hall (US) M. Larsson Årjäng 4 19/4 - 04 / 1 1660 15,6 89
e. Fine Fizz* (US) v. Yankee Glide* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 0 24/2 - 05 / 4 1640 br ag 89
Sverige H. Holm Klosterskogen Travbane - 10/2 - 04 / 3 2100 dg a 61
H. Holm Dag Terje Kisen (A) Ø. Kihlstrøm Färjestad 0 11/8 - 11 / 6 1640 14,8a 173
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Kvikstad Biri Travbane 0 01/8 - 06 / 1 2100 dist ag 95
3 2018: -4 -0 -1 -1 -0 -13 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Runrig 3 Plass 468 222
12 år BRUN H v.Love You* (FR) O. Sagholen Momarken Travbane 3 28/4 - 06 / 1 2140 14,6a 589
e. Indian Chaneth v. Armbro Kissed* (CA) O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 01 / 11 2100 15,6ag 583
Lisbeth J. Vigtil /Eidsberg O. Sagholen Momarken Travbane 2 10/3 - 07 / 3 1640 14,5a 269
O. Sagholen O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 14/2 - 07 / 12 2100 18,0 633
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 3 03/2 - 06 / 1 1640 16,5a 340
4 2015: -5 -0 -1 -0 -3 -14 238 2014: -20 -1 -1 -3 -6 -51 121
Daniella Street* (S) 4 Plass 329 344
9 år SVARTBRUN HP v.Progress Value* (S) J. Youssef Årjäng 4 19/4 - 06 / 14 2160 16,0 381
e. Hester Street (S) v. Super Arnie* (US) P. Mahony Axevalla 6 07/4 - 01 / 13 2180 15,8 72
Sverige P. Mahony Färjestad 2 16/3 - 10 / 11 2160 14,8 210
O. Østre Paw Mahony (T) P. Mahony Axevalla 0 20/1 - 10 / 9 1640 16,1a 159
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame P. Mahony Färjestad 5 05/1 - 05 / 7 1640 14,8a 1715
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
I Love Stacys Mom (US) 5 Plass 409 501
11 år BRUN HP v.Ken Warkentin (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 26/4 - 02 / 9 2100 15,5a 209
e. Stay At Home Mom (US) v. Mr. Vic* (US) T. Borg Klosterskogen Travbane 0 16/4 - 02 / 4 2100 16,5a 279
Dag Terje Kisen /Matrand P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 18/3 - 07 / 7 1609 14,6a 408
D. Dalen Dag Terje Kisen (A) P. Midtfjeld Biri Travbane 0 06/3 - 04 / 1 2100 16,6a 48
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 18/2 - 07 / 7 2100 17,1a 340
6 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -7 073 2017: -11 -1 -0 -1 -5 -59 435
Zivertson* (S) 6 Plass 606 944
10 år M.BRUN V v.Gidde Palema* (S) C. Jepson Färjestad 4 18/4 - 05 / 10 1640 13,3a 42
e. Hilda Palema (S) v. Pershing (US) M. Jakobsson Örebro 2 26/3 - 07 / 1 2100 14,8a 20
Sverige C. Jepson Färjestad 1 09/3 - 04 / 9 2160 14,7 g 38
G. Gundersen Boris Björlin G. Gundersen Biri Travbane 4 23/1 - 05 / 4 2100 17,2a 34
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer C. Jepson Momarken Travbane 1 13/1 - 01 / 5 2140 17,3a 16
7 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -4 -0 -0 -0 -2 -3 869
Lord Lee 7 Plass 316 857
12 år MØRKBR V v.Ideal Du Suede* (S) U. Ohlsson Örebro 0 06/11 - 07 / 1 1660 16,4 841
e. Madame Fiction v. Fiction (US) K. Brenden Årjäng 0 12/10 - 07 / 1 2660 18,7 1580
Arne Johan Skagemo /Vallersund K. Brenden Klosterskogen Travbane 5 30/9 - 01 / 6 2100 16,2a 552
K. Brenden Arnstein Nikolaisen (A) K. Brenden Årjäng 7 21/9 - 11 / 2 2180 17,3 569
gul m/svart skråbånd. K. Kvasnes Drammen Travbane 0 07/12 - 03 / 11 1700 17,9a 901
8 2016: -14 -0 -0 -0 -5 -19 362 2015: -18 -1 -0 -2 -7 -59 000
Miss Young 8 Plass 450 862
9 år BRUN HP v.Mr. Commissioner (US) M. Gundersen Momarken Travbane 6 03/2 - 06 / 4 1640 16,7a 78
e. Young Pointer (S) v. Alf Palema* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 31/1 - 07 / 2 1609 16,1a 57
Per K. Runden /Skarnes M. Gundersen Bjerke Travbane 3 21/1 - 09 / 1 2100 15,7a 175
M. Gundersen Per K. Rundén M. Gundersen Momarken Travbane 4 13/1 - 05 / 12 1640 15,6a 314
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 1 18/12 - 05 / 7 1609 15,1a 120
9 2015: -11 -0 -0 -1 -8 -23 335 2014: -11 -0 -1 -1 -6 -27 190
Torpedo November* (DE) 2020 1 Plass 525 166
10 år SVARTBRUN V v.General November (DE) M. Johansson Färjestad 6 18/4 - 03 / 9 2140 15,0a 1461
e. Harpune* (DE) v. Speedy Soma (DE) N. Sundqwist Färjestad 7 16/3 - 10 / 12 2160 15,4 252
Sverige M. Johansson Momarken Travbane 0 24/2 - 01 / 7 2140 17,7a 441
M. Johansson Nicklas Sundqwist (A) M. Johansson Färjestad 0 26/1 - 01 / 5 2160 19,3 368
Svart m/blå/grå vinkel M. Johansson Åmål 0 13/6 - 07 / 13 2100 15,6 1938
10 2015: -6 -0 -1 -1 -0 -13 000 2014: -12 -0 -0 -1 -4 -20 000
Beat The Wiz (US) 2 Plass 666 200
9 år BRUN H v.The Wizard (US) A. Eggen Bjerke Travbane 0 15/4 - 10 / 2 1609 14,3a 169
e. Boom Box (US) v. Arndon (US) A. Eggen Momarken Travbane 2 24/2 - 01 / 10 2140 17,1a 193
Kine Høgberg Amundsen /Skogbygda A. Eggen Axevalla 0 31/1 - 05 / 1 2140 18,0a 851
A. Eggen A. Eggen Åby 0 17/1 - 05 / 2 2140 15,6a 943
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl A. Eggen Bjerke Travbane 4 31/12 - 08 / 5 1609 14,6a 147
11 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -10 -1 -0 -0 -3 -33 398
Phil des Bassieres* (FR) 3 Plass 2 868 436
12 år BRUN H v.Fortuna Fant (FR) K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 07 / 10 1609 13,6ag 774
e. Image de Cenoman (FR) v. Arnaqueur* (FR) T. Solberg Momarken Travbane - 23/9 - 02 / 8 2140 dg a 232
Sverige K. Malmin Sørlandets Travpark 0 23/8 - 07 / 7 2140 14,8ag 251
G. Austevoll Tom Forkerud (T) K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 09/8 - 07 / 9 2100 15,1a 959
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl M. Haug Biri Travbane 0 01/8 - 03 / 10 1609 dist ag 726
12 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -1 -0 -0 -5 000
Burmas Yankee 4 Plass 781 140
12 år BRUN H v.More Chips (US) K. Skrugstad Biri Travbane 0 02/8 - 09 / 3 2600 16,2a 910
e. B.B.S. Yankee (S) v. Big Spender (S) K. Skrugstad Bjerke Travbane 0 23/7 - 02 / 6 2100 14,9a 683
Kåre Skrugstad /Vingrom K. Skrugstad Åmål 0 09/7 - 07 / 2 1680 14,5a 462
K. Skrugstad K. Skrugstad Bjerke Travbane 0 25/6 - 05 / 1 2100 14,1a 472
lysblå m/gullseler T. Wollebæk Drammen Travbane 0 14/6 - 08 / 15 2120 15,7 515
13 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -4 474 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -18 582
Solstrålen D.K. (DK) 5 Plass 767 887
10 år BRUN HP v.Timberland* (DE) R. Sandersen Biri Travbane 3 24/4 - 08 / 9 2120 15,8 214
e. Michelle S.E. (S) v. Gift Box* (US) B. Goop Åby 0 15/1 - 03 / 1 2140 17,3a 115
Tom Forkerud /Skotterud O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 06/12 - 09 / 5 2100 16,5a 483
O. Mikkelborg Tom Forkerud (T) K. Johansen Bjerke Travbane 0 08/10 - 07 / 2 1609 14,7a 202
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 2 27/9 - 10 / 9 2100 16,0 342
14 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -9 541 2016: -16 -0 -2 -1 -6 -26 024
Önas Grym* (S) 6 Plass 514 645
9 år M.BRUN V v.Mr. Pine Chip (US) S. Jacobsen Axevalla 7 24/4 - 07 / 1 2140 15,5a 594
e. Glamour Ribb (S) v. Copiad* (S) S. Jacobsen Årjäng 0 19/4 - 06 / 1 2160 18,3 g 529
Sverige S. Jacobsen Örebro 8 10/4 - 07 / 1 2100 16,0a 1357
K. Johansen Allan Åkerman (A) J. Sundgren Åby 5 22/3 - 02 / 1 2140 19,0 195
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. S. Jacobsen Halmstad - 28/2 - 01 / 1 1640 dg a 988