<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:05 V5-5
Jan Olaf Olsen Transports løp

Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 300.001 kr., 40 m. ved 600.001 kr.
3-15-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-15-4 Plass : 9-15-4

1 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -1 950 2014: -14 -0 -2 -1 -4 -30 865
Zeb Hegero* (S) 1600 1 Plass 284 857
8 år M.BRUN V v.Järvsöfaks (S) M. Andersson Årjäng 6 19/4 - 09 / 9 2680 31,2 649
e. Mæra Mi (S) v. Pål Lunar J. Sjøqvist Årjäng 5 21/9 - 01 / 5 2160 32,1 251
Sverige Å. Sundberg Rättvik 0 08/9 - 04 / 10 1660 28,5 736
K. Brenden Mats Andersson (T) B. Goop Bergsåker 0 30/8 - 02 / 7 2140 31,5ag 331
gul m/svart skråbånd. K. Lindberg Årjäng 5 19/8 - 05 / 8 1680 28,2 651
2 2016: -9 -1 -0 -0 -2 -24 000 2015: -21 -1 -0 -0 -6 -36 500
Drømmina 2 Plass 316 500
13 år BRUN HP v.Minpil H. Holm Biri Travbane 0 10/4 - 06 / 8 1609 br ag 341
e. Rappina v. Rappfot B. Steinseth Bjerke Travbane 0 01/4 - 04 / 1 2600 29,1a 743
Stall Styr Og Stell H. Holm Bjerke Travbane 5 18/3 - 06 / 6 2100 28,9a 211
H. Holm Siv Astrid Skjølås T. Wollebæk Leangen Travbane 0 07/3 - 08 / 12 2160 br g 461
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Jarlsberg Travbane - 27/2 - 02 / 1 2100 dg a 154
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -0 -0 -3 -6 500
Valle Ann 3 Plass 281 500
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Biri Travbane 6 10/4 - 06 / 1 1609 28,4a 64
e. Valle Lill v. Spikeld G. Gundersen Drammen Travbane 4 31/3 - 01 / 11 1700 27,7ag 139
Leif Engeland /Oslo G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/3 - 06 / 8 2100 29,6a 296
G. Austevoll Leif Engeland G. Austevoll Bjerke Travbane 5 11/12 - 04 / 2 1609 28,9a 82
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 19/11 - 04 / 12 1609 28,4a 100
4 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -14 -2 -0 -2 -5 -47 238
Røstekongen 4 Plass 318 418
10 år MØRKBR H v.Røste Bo* (S) O. Sagholen Drammen Travbane 3 31/3 - 01 / 10 1700 27,2a 237
e. Høiby Lena v. Høiby Kongen O. Sagholen Momarken Travbane 0 03/2 - 05 / 10 1640 30,0a 202
Cathrine Andersen-Aila Larsen Kvam O. Sagholen Bjerke Travbane 0 11/12 - 04 / 1 1609 29,7a 225
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 0 19/11 - 04 / 1 1609 28,4ag 282
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 3 11/11 - 04 / 11 2160 30,0 262
5 2016: -6 -0 -0 -1 -2 -12 132 2015: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Midgårdsormen* (S) 1620 1 Plass 336 425
9 år FUKS V v.Bokli Eld M. Lunde Färjestad 0 03/4 - 04 / 2 2140 27,9 g 753
e. Heid (S) v. Troll Jahn A. Engstrøm Romme - 10/1 - 03 / 9 1640 br ag 715
Sverige T. Jansson Solvalla 0 17/12 - 03 / 8 2140 br a 567
O. Mikkelborg Emelie Westlund A. Klockar Bollnäs 4 16/11 - 01 / 2 2140 31,5 69
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl A. Engstrøm Romme P 07/11 - 13 / 3 2160 32,5 P
6 2017: -9 -0 -0 -0 -3 -9 856 2016: -5 -0 -1 -0 -0 -9 000
Rigel Stjernen 2 Plass 609 962
15 år BRUN H v.Alm Svarten M. Gundersen Bjerke Travbane 0 29/4 - 08 / 10 1609 26,4a 1322
e. Stjerne Riga v. Alm Rigel H. Bye Bjerke Travbane - 15/4 - 02 / 3 2140 dp 860
Gudbrand O. Skiaker /Jaren G. Gundersen Biri Travbane P 13/2 - 21 / 1 2100 36,8 P
M. Gundersen Gudbrand O. Skiaker G. Gundersen Biri Travbane 0 19/12 - 01 / 5 1609 32,2a 103
marineblå m/hvit og rød søm + reklame E. Høitomt Drammen Travbane 0 06/10 - 07 / 5 1700 dist a 171
7 2016: -7 -0 -0 -1 -0 -5 000 2015: -12 -0 -0 -0 -2 -4 000
Horgen Svarten 3 Plass 349 198
14 år SVART V v.Spang Best E. Jensen Bjerke Travbane 0 18/3 - 01 / 2 2160 30,3 497
e. Horgen Laila v. Auvin (S) K. Kvasnes Momarken Travbane P 10/3 - 21 / 3 2160 35,9 P
Haakon Ydersbond /Hemnes O. Østre Momarken Travbane 6 24/2 - 06 / 2 1640 28,4a 188
O. Østre Arnulf Ødegård O. Østre Biri Travbane 0 13/2 - 01 / 2 1609 30,6a 184
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Johansen Biri Travbane 4 12/12 - 01 / 5 1609 29,6ag 151
8 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Røste Lill 4 Plass 645 500
12 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) K. Lunde Bjerke Travbane 6 15/4 - 09 / 4 2100 26,1a 560
e. Eldsokka v. Elding K. Lunde Bjerke Travbane 0 25/3 - 07 / 12 2100 dist ag 180
Geir Lunde-Kåre Maagaard K. Lunde Bjerke Travbane - 28/2 - 05 / 5 2100 dg a 101
K. Lunde Geir Lunde K. Lunde Bjerke Travbane 4 04/2 - 07 / 1 1609 25,7a 115
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man K. Lunde Bjerke Travbane 0 07/1 - 03 / 3 2140 29,2 49
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -2 -4 -4 -0 -730 971
Kleppe Slauren 5 Plass 3 632 595
10 år BRUN H v.Sundbo Kravall* (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 5 18/4 - 10 / 2 2100 24,3a 119
e. Gjømle Vinni v. Elding K. Djøseland Forus Travbane 0 03/3 - 01 / 2 2040 29,6 rg 43
Stall Slauragjengen K. Djøseland Bjerke Travbane 2 28/2 - 05 / 9 2100 28,8a 43
G. Gundersen K. Djøseland Forus Travbane 1 17/2 - 07 / 3 1620 25,9 14
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Djøseland Bergen Travpark 0 05/2 - 01 / 2 1600 27,3 g 25
10 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -1 -0 -1 -3 -32 500
Hvindjerven 6 Plass 482 413
10 år BRUN V v.Hvatt Djerven P. Hvattum Biri Travbane - 06/3 - 01 / 4 1609 dg a 61
e. Hvindiana v. Nilas P. Hvattum Momarken Travbane 3 24/2 - 06 / 7 1640 27,6a 53
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Momarken Travbane 2 16/12 - 07 / 3 2140 30,5a 25
P. Hvattum P. Hvattum Bjerke Travbane 5 12/11 - 06 / 3 1609 26,3ag 22
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Momarken Travbane 1 02/11 - 04 / 1 2140 29,0a 22
11 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -16 930 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000
Løset Elden 7 Plass 501 930
13 år BRUN V v.Lome Elden G. Austevoll Biri Travbane 0 06/3 - 01 / 11 1609 28,3ag 297
e. Løset Blesa v. Løset Kongen G. Austevoll Drammen Travbane 7 02/3 - 02 / 9 2120 31,4 g 47
Berit Tveter Alm /Gjøvik G. Austevoll Biri Travbane 5 13/2 - 01 / 3 1609 28,4ag 123
B. Alm S. Gulbrandsen Biri Travbane 0 07/2 - 02 / 1 1600 31,0 g 498
hvit m/lilla t B. Alm Drammen Travbane 2 26/1 - 01 / 1 2100 29,5a 118
12 2016: -4 -0 -1 -0 -0 -9 000 2015: -16 -2 -0 -0 -4 -91 000
Urd 1640 1 Plass 926 500
8 år SVART HP v.Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 0 25/2 - 02 / 14 2180 27,2 354
e. Korra v. Kos Knekten F. Hamre Bjerke Travbane 0 11/2 - 07 / 1 2100 29,8a 198
Ole-David Aas-Lars Jørn Aas E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 10 / 9 2100 27,6a 175
K. Johansen Lars Jørn Aas F. Hamre Bjerke Travbane 0 12/11 - 07 / 11 2160 27,8 106
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. F. Hamre Bjerke Travbane 7 15/10 - 02 / 13 1660 25,6 34
13 2017: -11 -1 -0 -2 -5 -56 021 2016: -13 -1 -1 -1 -5 -77 417
Höstbo Fredrik* (S) 2 Plass 2 334 338
15 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Biri Travbane 5 24/4 - 02 / 7 2120 24,9 91
e. Korenka* v. Korbest J. Sjøqvist Färjestad 7 03/4 - 04 / 6 2200 25,4 121
Sverige J. Olsen Bollnäs 5 26/3 - 10 / 3 2680 26,1 1118
A. Stensen Mats Andersson (T) M. Andersson Gävle 0 03/2 - 03 / 7 2160 27,1 g 283
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam J. Sjøqvist Biri Travbane 0 07/12 - 04 / 10 2160 28,1 37
14 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -1 -2 -1 -5 -61 376
Juni Blixten (S) 3 Plass 1 433 049
15 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Antonsen Bjerke Travbane 4 18/4 - 02 / 6 1609 23,1a 565
e. Juni Dam* (S) v. Finn Sabin (S) G. Antonsen Färjestad 6 03/4 - 09 / 8 1680 22,4 1547
Line Fjeldvik-Finn Holmen G. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 13/3 - 06 / 5 1609 24,1a 203
G. Antonsen Line Fjeldvik M. Berdalen Drammen Travbane 5 09/3 - 03 / 6 1720 24,8 113
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane 3 25/2 - 07 / 5 1609 24,1a 198
15 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 4 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Biri Travbane 3 24/4 - 02 / 10 2120 24,7 161
e. Månami v. Troll Jahn L. Pedersen Bjerke Travbane 3 15/4 - 02 / 12 2180 26,7 72
Svein Olav Ruud /Namnå L. Pedersen Färjestad 4 03/4 - 04 / 4 2200 25,2 59
S. Ruud J. Øveraasen Drammen Travbane - 09/3 - 03 / 11 1720 dg 101
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Bjerke Travbane 2 25/2 - 07 / 9 1609 23,8a 74