<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:25 V5-3
Sapa Profiler Magnors løp

Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 120.001 kr.
3-15-årige høyest 205.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-13-10 Plass : 3-13-10

1 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -14 657 2014: -13 -2 -0 -1 -5 -45 326
Art Land Fari 1600 1 Plass 95 927
7 år SVART V v.Moe Odin C. Antonsen Momarken Travbane 6 02/4 - 04 / 7 1640 28,7a 343
e. Mørtvedt Jerkila v. Jerker M. Amundsen Bjerke Travbane 0 03/12 - 10 / 4 2160 35,6 64
Thomas Antonsen /Mysen C. Antonsen Biri Travbane 0 14/11 - 05 / 4 1609 30,4a 42
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 1 30/10 - 04 / 3 1609 28,8a 26
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Färjestad 3 20/10 - 05 / 3 1660 30,1 48
2 2019: -9 -0 -0 -0 -4 -14 000 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -12 000
Sherikan 2 Plass 336 559
11 år SVART V v.Lome Elden H. Holm Bjerke Travbane 0 23/4 - 04 / 6 2100 32,4a 197
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll H. Holm Momarken Travbane - 02/4 - 04 / 5 1640 dg a 136
Lisbeth Fossen-Per Olav Jørgensen H. Holm Klosterskogen Travbane 5 26/3 - 06 / 10 1700 29,4a 96
H. Holm Merete Viksås H. Holm Momarken Travbane 6 10/3 - 04 / 6 1640 28,7a 16
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Kolle Bjerke Travbane 1 26/2 - 04 / 4 2100 29,7a 37
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -4 -15 000
Findal Odin 3 Plass 193 595
10 år BRUN V v.Moe Odin D. Olsson Romme 5 17/4 - 05 / 3 1660 29,1 95
e. Findal Vinni v. Polar Troll P. Arvesen Momarken Travbane 0 05/4 - 07 / 10 2140 30,7a 1009
Malin Berg Andersen /Porsgrunn L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 29/3 - 05 / 4 1609 28,3a 210
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane 0 17/3 - 01 / 10 2140 31,4a 258
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Momarken Travbane 1 10/3 - 04 / 3 1640 28,0a 258
4 2016: -9 -0 -0 -1 -4 -16 120 2015: -11 -2 -0 -0 -2 -28 194
Alm Kasper 4 Plass 161 254
6 år RØD V v.Kasper Mollyn O. Kjenner Årjäng 5 19/4 - 09 / 1 2640 31,7 17
e. Alm Prinsessa v. Atom Vinter O. Østre Biri Travbane 0 10/4 - 07 / 10 2120 29,1 262
Frode Larsen /Mysen H. Kulblik Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 05 / 10 1609 28,4a 549
O. Østre Sverre Hjørnerød (A) S. Hjørnerød Momarken Travbane 0 17/3 - 01 / 9 2140 29,5a 556
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame V. Hop Momarken Travbane 6 28/10 - 04 / 2 2140 31,7a 81
5 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -3 950 2014: -13 -3 -0 -2 -2 -67 261
Stjerne Oda 5 Plass 113 711
6 år HUSKBRUN HP v.Moe Odin J. Olsen Hagmyren 7 20/4 - 08 / 1 2160 32,0 45
e. Dolly Stjerna v. Spang Best S. Løvvold Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 03 / 4 2100 33,0 83
Stall Oss Tre K. Malmin Biri Travbane - 06/3 - 03 / 10 2120 dg 313
A. Stensen Terje Slettum H. Holm Bjerke Travbane - 28/2 - 03 / 13 1660 dg 363
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam S. Løvvold Bjerke Travbane P 18/2 - 21 / 2 2140 34,3 P
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -0 -2 -3 -21 000
Nebbenes Eldar 6 Plass 133 500
12 år SVART V v.Elding G. Austevoll Drammen Travbane 0 07/4 - 03 / 6 1700 32,3ag 505
e. Nebbenes Mette v. Alm Svarten A. Stensen Bjerke Travbane 0 03/12 - 06 / 1 2140 31,9 504
Kåre Kirkelund-Kristine Kirkelund A. Stensen Bjerke Travbane 0 29/10 - 10 / 7 1640 30,1 g 113
G. Austevoll Kåre Kirkelund K. Malmin Momarken Travbane 0 21/10 - 05 / 10 2160 31,1 1398
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl A. Stensen Biri Travbane 0 26/9 - 02 / 8 2600 31,1a 791
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -2 -1 -2 -52 663
Finnskog Mira 7 Plass 195 377
9 år SVART HP v.Lome Elden H. Kulblik Hagmyren 5 20/4 - 01 / 2 2140 30,6 g 195
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Romme 6 17/4 - 05 / 2 1660 29,2 1087
Stall Kulblik H. Kulblik Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 04 / 11 2120 31,6 469
H. Kulblik H. Kulblik Hagmyren 6 17/3 - 09 / 2 2140 32,0 116
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 5 04/3 - 02 / 9 1640 30,8 134
8 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 8 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 17/4 - 04 / 4 2100 28,4 429
e. Polar Fortuna v. Braute G. Austevoll Momarken Travbane 0 05/4 - 07 / 9 2140 30,6a 385
Bente Dramstad-Thomas Antonsen U. Ohlsson Färjestad - 23/3 - 07 / 3 2660 dg 320
G. Antonsen Bente Dramstad C. Antonsen Momarken Travbane 0 17/3 - 01 / 8 2140 29,0a 129
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame E. Høitomt Biri Travbane 5 07/2 - 04 / 2 2600 32,7 196
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 9 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Momarken Travbane 6 28/4 - 02 / 11 2160 29,5 g 184
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Biri Travbane 5 10/4 - 07 / 11 2120 28,8 764
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Momarken Travbane 0 02/4 - 04 / 1 1640 29,9ag 289
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Momarken Travbane 6 17/3 - 01 / 3 2140 28,7a 515
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Bjerke Travbane 0 04/3 - 02 / 10 1640 31,0 g 405
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000
Skauge Faks 1620 1 Plass 334 000
13 år BRUN V v.Bokli Eld E. Knutsen Drammen Travbane 6 14/4 - 01 / 8 2100 29,2ag 106
e. Dalby Tussa v. Hvatt Djerven E. Knutsen Drammen Travbane 3 24/3 - 04 / 4 2100 28,7 453
Randi Hotvedt-Tor Gunnar Hotvedt K. Malmin Drammen Travbane 0 24/2 - 05 / 8 1700 33,8a 473
E. Knutsen Randi Hotvedt E. Knutsen Bjerke Travbane 5 11/2 - 05 / 10 2160 30,6 1366
Rød m/svart reklame E. Knutsen Bjerke Travbane - 08/1 - 01 / 1 1609 g4 a 23
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Øyfrigg 2 Plass 170 574
13 år BRUN V v.Frigg Mollyn S. Weberg Momarken Travbane 0 02/4 - 02 / 2 1640 31,2a 147
e. Øyjerka v. Atom Vinter L. Haslie Drammen Travbane 4 17/3 - 04 / 11 1700 30,1a 407
Liv Haslie /Kongsvinger L. Haslie Bjerke Travbane 0 05/3 - 01 / 9 1609 br a 78
O. Mikkelborg Liv Haslie (T) L. Haslie Momarken Travbane 0 16/12 - 01 / 9 1640 31,1a 214
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl L. Haslie Bjerke Travbane 0 21/11 - 06 / 11 2100 31,5a 215
12 2019: -6 -2 -1 -1 -1 -98 474 2018: -9 -3 -1 -0 -2 -112 000
Stensvik Martin 3 Plass 738 644
9 år MØRKBR V v.Moe Odin B. Steinseth Drammen Travbane 1 14/4 - 01 / 7 2100 28,5a 50
e. Kos Marie v. Kos Knekten B. Steinseth Drammen Travbane 4 07/4 - 01 / 7 1700 27,9ag 132
Erik Løkken /Raufoss B. Steinseth Drammen Travbane 7 24/3 - 04 / 10 2100 30,8 g 69
B. Steinseth Erik Løkken B. Steinseth Bjerke Travbane 6 11/3 - 05 / 2 2100 29,1ag 63
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt B. Steinseth Bjerke Travbane 0 21/5 - 01 / 10 2180 br rg 136
13 2016: -4 -0 -0 -0 -3 -13 249 2015: -6 -0 -1 -1 -3 -22 432
Enge Jo* 4 Plass 237 034
8 år MØRKBR V v.Håkon Jo* Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 12/12 - 05 / 9 1609 32,7a 850
e. Enge Pila v. Fosen Todd Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 07/12 - 07 / 7 2140 32,5 117
Sverige C. Antonsen Drammen Travbane 6 11/10 - 02 / 3 1700 29,6a 684
G. Gundersen Therese Sinding E. Høitomt Bjerke Travbane 4 28/8 - 02 / 2 2100 29,0a 122
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Drammen Travbane 6 26/8 - 05 / 1 1700 28,0a 98
14 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -2 -1 -2 -5 -85 248
Stumne Ronja 5 Plass 234 248
8 år SVART HP v.Moe Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 0 08/4 - 07 / 6 1609 27,2a 563
e. Stumne Saga v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane 4 27/3 - 04 / 8 1609 29,3ag 73
Stall Kruttlappen D. Dalen Drammen Travbane 0 24/2 - 05 / 11 1700 35,6a 171
K. Johansen Line Torp B. Steinseth Momarken Travbane 1 13/1 - 07 / 4 1640 30,1a 539
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Gundersen Bjerke Travbane 3 08/1 - 01 / 7 1609 31,9a 102
15 2015: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2014: -12 -0 -2 -1 -3 -28 000
Hvatt Erle 6 Plass 199 500
9 år MØRKBR HP v.Lome Elden P. Hvattum Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 04 / 11 2120 29,6 420
e. Hvattoline v. Briskeby Gutten P. Hvattum Biri Travbane 0 26/10 - 06 / 11 2100 30,0a 624
Karin Elisabeth Hvattum /Brandbu P. Hvattum Drammen Travbane 2 11/10 - 02 / 9 1700 29,2a 801
P. Hvattum A. Robertsen Drammen Travbane 2 20/9 - 03 / 9 2100 29,4a 155
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Biri Travbane 0 03/8 - 04 / 10 2120 30,2 707