<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:45 V5-1
Gunnar Holt Grusforretnings løp

Kaldblods 2000 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 30.001 kr.
3-15-årige høyest 60.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-5-12 Plass : 11-5-12

1 2019: -4 -0 -0 -1 -3 -14 000 2018: -18 -0 -1 -3 -8 -48 500
Romhus Gulle 2000 1 Plass 121 500
11 år SVARTBRUN HP v.Åsajerven V. Hop Drammen Travbane - 16/12 - 04 / 8 2100 dg 222
e. Romhus Eli v. Elding G. Gundersen Biri Travbane 5 07/12 - 03 / 3 2100 34,8 516
Gro Sølvi Sjåvoll /Risøyhamn G. Gundersen Biri Travbane 0 28/11 - 07 / 1 2100 35,5 g 447
H. Kulblik Per A. Skjærseth C. Antonsen Drammen Travbane 0 16/11 - 05 / 7 2100 35,0 g 574
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 31/10 - 08 / 9 2120 34,7 g 241
2 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -4 -2 -0 -0 -2 -26 000
Sviund Balder 2 Plass 28 000
5 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 11 / 14 2120 31,4 g 609
e. Fagerlivinni v. Lapp Nils (S) C. Antonsen Bjerke Travbane - 22/4 - 02 / 6 2160 dg 390
Kjell Roger Enersen-Knut Arne Ødegaard K. Ødegaard Momarken Travbane - 03/2 - 03 / 9 2160 dg 226
K. Ødegaard K. Ødegaard Biri Travbane 8 09/1 - 04 / 8 2120 38,8 g 178
blå m/rød bunn. E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 05/12 - 08 / 15 2140 36,1 g 31
3 2015: -10 -0 -0 -0 -7 -18 000 2014: -4 -0 -0 -1 -2 -15 639
Elden Rappa 3 Plass 33 639
4 år SVART HP v.Lome Elden S. Hammersborg Bjerke Travbane 6 22/4 - 02 / 2 2160 31,7 g 354
e. Vinterrappa v. Atom Vinter S. Hammersborg Bjerke Travbane 5 09/4 - 02 / 9 1609 30,7ag 128
Sigrun Engevold-Harald N. Hove S. Hammersborg Drammen Travbane 7 24/3 - 02 / 3 2100 33,0ag 228
A. Stensen Ola Engevold (B) T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 11/3 - 09 / 2 2140 31,3 264
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 5 20/2 - 04 / 2 1600 34,3 96
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Høiby Kåre 4 Plass 96 000
9 år SVART V v.Høiby Lyn E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 11 / 4 2100 32,7 116
e. Høiby Liss v. Skjoldsvarten E. Rennesvik Drammen Travbane 5 14/4 - 03 / 8 2100 36,9 g 187
Eilert R. Haugstad /Røyksund T. Solberg Biri Travbane - 21/9 - 04 / 12 2120 dg 111
K. Johansen Arne Jacobsen T. Solberg Drammen Travbane 7 09/9 - 04 / 4 2100 33,8 76
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Høitomt Momarken Travbane 4 24/8 - 03 / 3 2140 32,6 157
5 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -20 -1 -2 -3 -6 -71 500
Mintor 5 Plass 336 879
8 år BRUN V v.Alm Viktor O. Sagholen Jarlsberg Travbane 5 26/4 - 11 / 8 2100 32,0 124
e. Minella v. Minpil O. Sagholen Momarken Travbane 3 05/4 - 09 / 5 2160 32,8 177
Terje Visnes /Siggerud H. Tvedt Drammen Travbane 0 02/3 - 03 / 14 2120 39,1 428
O. Sagholen Terje Visnes P. Midtfjeld Bjerke Travbane 8 22/1 - 02 / 6 2100 34,4a 65
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl H. Tvedt Bjerke Travbane 6 31/12 - 02 / 11 1660 31,9 421
6 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -16 -0 -0 -0 -4 -11 689
Turbo Martin 6 Plass 48 689
7 år SVART V v.Åsajerven G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 11 / 5 2100 32,3 188
e. Arjavesla v. Haakesjur G. Gundersen Drammen Travbane 6 02/3 - 03 / 10 2120 34,0 g 111
Leif Brenden /Skotterud G. Gundersen Bjerke Travbane 6 25/2 - 04 / 13 2160 33,4 368
G. Gundersen Thor Ingar Nielsen G. Gundersen Momarken Travbane 4 03/2 - 03 / 4 2140 35,8 50
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane - 22/1 - 02 / 3 2100 dg a 34
7 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 7 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Bjerke Travbane - 01/4 - 09 / 9 2160 dg 341
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Drammen Travbane 0 24/3 - 02 / 4 2100 34,0a 475
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Momarken Travbane - 24/2 - 04 / 4 2140 dg 541
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Momarken Travbane 8 23/12 - 03 / 6 2140 35,4a 356
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Romme 7 05/12 - 13 / 1 2160 35,4 g 177
8 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -0 -1 -0 -1 -8 000
Junior Brodern 8 Plass 20 000
6 år BRUN V v.Trø Faks K. Johansen Biri Travbane 5 24/4 - 09 / 4 2100 33,4 130
e. Sæther Anja v. Plugg J. Kvikstad Biri Travbane 0 27/3 - 09 / 1 2100 36,3 271
Tore Lereng /Gjøvik J. Kvikstad Drammen Travbane 0 17/3 - 06 / 7 2100 br 198
Ø. Ruttenborg Tore Lereng J. Kvikstad Biri Travbane P 13/2 - 21 / 5 2100 40,4 P
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame A. Stensen Bjerke Travbane 0 06/11 - 03 / 4 2100 dist a 866
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tangen Gro 2020 1 Plass 75 750
9 år SVART HP v.Elding K. Malmin Bjerke Travbane 3 22/4 - 02 / 12 2180 30,2 72
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk E. Kristiansen Leangen Travbane 1 13/4 - 06 / 13 2180 31,8 520
Frode Damstuen-Bjørg Skogen A. Stensen Leangen Travbane 5 12/5 - 07 / 7 2160 32,7 149
O. Mikkelborg Frode Damstuen A. Stensen Leangen Travbane 6 20/4 - 06 / 1 2140 34,6 g 128
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 0 04/4 - 08 / 9 2120 34,1 g 122
10 2018: -11 -2 -1 -0 -7 -123 153 2017: -17 -3 -2 -6 -3 -211 014
Kong Henry* 2 Plass 555 022
7 år BRUN V v.Lome Kongen M. Andersson Romme 0 17/4 - 03 / 2 2160 35,0 g 276
e. Løv Perla v. Lome Elden G. Austevoll Biri Travbane 6 07/12 - 01 / 9 2120 34,2 g 117
Sverige J. Kontio Romme 4 07/11 - 09 / 2 2160 31,4 g 80
G. Austevoll Mats Andersson (T) M. Andersson Färjestad 3 25/10 - 02 / 2 2160 32,7 34
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl M. Andersson Färjestad 3 29/9 - 10 / 4 1660 30,9 181
11 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -1 600 2018: -15 -2 -1 -3 -8 -93 083
Veels Balo 3 Plass 422 371
9 år SVART V v.Moe Odin H. Holm Momarken Travbane - 28/4 - 02 / 3 2140 dg 185
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll D. Dalen Drammen Travbane 0 09/3 - 01 / 3 2100 31,8 g 85
Gry Kanstad /Bodø K. Johansen Momarken Travbane 3 24/2 - 04 / 1 2140 32,0 47
H. Holm Merete Viksås H. Holm Biri Travbane 1 20/2 - 04 / 8 1620 31,5 29
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Johansen Drammen Travbane 2 17/3 - 04 / 5 2100 32,2 43
12 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 4 Plass 305 500
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 28/4 - 02 / 9 2140 29,9 161
e. Flåli Frøkna v. Schuvar K. Bjørnerød Bjerke Travbane 1 09/4 - 02 / 2 1609 29,2a 136
Runa Haugen Strømnes /Råde K. Bjørnerød Momarken Travbane - 17/3 - 03 / 1 2140 dg 265
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Momarken Travbane 0 10/3 - 04 / 11 1640 30,9ag 818
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Drammen Travbane 6 02/3 - 08 / 1 2100 32,4 414
13 2015: -7 -0 -0 -1 -0 -5 000 2014: -19 -2 -2 -0 -5 -49 500
Tao Lotta 5 Plass 54 500
6 år SVART HP v.Bokli Eld A. Stensen Bjerke Travbane 0 12/2 - 02 / 4 2100 35,7a 249
e. Tao Faksa v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 24/11 - 06 / 6 2100 dg 136
Tore Haugen-Kari Røste Haugen G. Flåten Bjerke Travbane 0 13/11 - 02 / 6 2100 33,1ag 124
J. Kvikstad Tore Haugen G. Flåten Drammen Travbane 0 03/11 - 04 / 5 1700 33,1 g 61
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler G. Flåten Drammen Travbane 2 25/10 - 04 / 12 2100 33,1a 167
14 2017: -14 -0 -0 -1 -3 -20 133 2016: -26 -0 -2 -2 -7 -57 883
Troll Jærven 6 Plass 248 272
8 år BRUN H v.Åsajerven K. Mathisen Biri Travbane P 06/6 - 20 / 6 2120 37,1 P
e. Troll Rappa v. Åsrapp G. Austevoll Biri Travbane N 23/5 - 23 / 8 2120 35,0 r N
Stall Troll Rappa´s Venner P. Mahony Åmål - 17/5 - 10 / 4 2120 dg 37
K. Mathisen Jan Ingar Bakkely G. Austevoll Biri Travbane P 09/5 - 20 / 5 2100 33,2 g P
Grønn m/gule sømmer & initialer, rekl J. Brenne Momarken Travbane N 11/3 - 20 / 1 2140 36,4 r N