Neste løp >>>
Start ca kl. 13:37 V5-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 130.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-11-7 Plass : 6-11-7

1 2016: -8 -0 -2 -0 -1 -25 000 2015: -17 -2 -0 -1 -4 -46 000
Gregorius 2100 1 Plass 163 500
7 år MELL.BR. V v.Järvsöfaks (S) H. Holm Bjerke Travbane - 22/4 - 03 / 8 1609 dg a 52
e. Gyldne Tider v. Elding H. Holm Drammen Travbane - 14/3 - 06 / 3 2500 dg a 105
Stall Overlegen Galopprosent H. Holm Jarlsberg Travbane 1 27/2 - 06 / 9 2100 30,7 g 46
H. Holm Rune Arild Hansen H. Holm Bjerke Travbane 1 11/2 - 05 / 8 2160 29,8 g 241
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 3 31/1 - 01 / 2 2100 30,1a 124
2 2018: -10 -0 -0 -0 -8 -42 969 2017: -20 -1 -7 -2 -4 -229 184
Mjølner Fokus 2 Plass 583 213
7 år BRUN KH v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 10/12 - 04 / 2 1660 32,1 g 35
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Leangen Travbane 3 29/11 - 07 / 1 2140 28,3 197
Jan Roar Mjølnerød /Halden T. Horpestad Färjestad 1 10/11 - 10 / 2 2160 32,5 31
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Årjäng 3 21/6 - 02 / 5 2160 30,7 50
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Romme 4 30/5 - 09 / 1 2140 31,9 31
3 2016: -12 -0 -0 -2 -6 -33 181 2015: -24 -2 -3 -2 -9 -93 504
Prins Odin 3 Plass 213 326
7 år RØD V v.Moe Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 0 22/4 - 03 / 12 1609 29,0ag 523
e. Athene Jenta v. Lettvinn C. Antonsen Momarken Travbane 5 05/4 - 07 / 5 2140 29,9a 121
Knut Engen /Skreia C. Antonsen Bjerke Travbane 4 11/3 - 05 / 8 2100 28,2a 289
G. Antonsen C. Antonsen Drammen Travbane 4 02/3 - 08 / 8 2120 31,4 65
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Biri Travbane 1 20/2 - 05 / 9 2100 30,8a 24
4 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -18 -0 -1 -2 -1 -19 500
Lomana 4 Plass 98 500
9 år SVART HP v.Lome Elden J. Dagsvold Drammen Travbane - 06/10 - 08 / 6 2120 dg 259
e. Svartana v. Alm Svarten J. Dagsvold Drammen Travbane - 29/9 - 06 / 8 2120 dg 175
Jeanett Marie Dagsvold /Drammen J. Dagsvold Biri Travbane 0 21/9 - 08 / 3 1600 33,3 g 394
J. Dagsvold J. Dagsvold Sørlandets Travpark 0 14/9 - 05 / 10 2140 31,0 g 737
Gull m/hvitt sidestk&arm,gull ermr,rek J. Dagsvold Klosterskogen Travbane 3 04/9 - 04 / 3 1700 29,4 437
5 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -1 -0 -2 -6 -39 500
Tysvær Flaks 5 Plass 118 575
7 år BRUN V v.Lome Elden C. Antonsen Drammen Travbane 1 07/4 - 03 / 1 1700 28,5a 168
e. Imola v. Ilmin M. Amundsen Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 03 / 5 2100 34,9 g 470
Annette Nancy Hoem /Kleppe C. Antonsen Momarken Travbane 4 10/3 - 04 / 1 1640 28,3a 139
C. Antonsen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 27/2 - 06 / 1 2100 31,6 g 298
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 3 18/2 - 02 / 6 1640 31,5 139
6 2018: -13 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dallas 6 Plass 169 422
10 år RØD H v.Håkon Jo* T. Solberg Sørlandets Travpark 3 25/4 - 09 / 5 2180 30,8 g 81
e. Krut Gertrud (S) v. Dalar T. Solberg Jarlsberg Travbane - 09/4 - 03 / 10 2120 dg 42
Ingunn Karlsen-Marthe A. Kristofferstuen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 11/3 - 05 / 9 2100 31,0ag 224
E. Høitomt Connie Engebråthen (T) T. Solberg Biri Travbane 3 20/2 - 05 / 7 2100 31,2ag 164
Hvit m/svarte ermer, reklame C. Engebråthen Jarlsberg Travbane P 06/2 - 20 / 11 2120 41,2 g P
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -1 -4 -16 500
Areta Mollyn 7 Plass 392 500
10 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 29/3 - 05 / 3 1609 28,0a 162
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 05/12 - 03 / 13 2120 31,5 g 34
Kristine Farmen-Kari Farmen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 24/11 - 06 / 15 2120 31,4 139
G. Austevoll John Ivar Farmen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 07/11 - 04 / 6 2100 29,9 63
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 23/10 - 03 / 5 1700 28,1a 48
8 2015: -9 -3 -1 -0 -2 -80 641 2014: -9 -1 -1 -1 -4 -44 500
Roa Svarten 8 Plass 176 243
6 år SVART V v.Wikvinn* T. Solberg Biri Travbane - 07/2 - 04 / 5 2600 dg 31
e. Roa Spenta v. Kinge Stjernen T. Solberg Biri Travbane 1 23/1 - 03 / 5 2100 30,5a 16
Stall Roa Svarten T. Solberg Biri Travbane 1 09/1 - 02 / 3 2100 33,0a 48
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 23/12 - 05 / 3 2140 30,7 30
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Momarken Travbane 4 16/12 - 05 / 5 2640 32,1ag 14
9 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -26 030 2016: -7 -1 -1 -0 -1 -34 000
Emil Jerven 9 Plass 184 331
8 år BRUN V v.Åsajerven J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 3 17/4 - 04 / 10 2100 27,9 131
e. Emily Trolla v. Alm Hellin J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 05 / 7 1609 28,5a 92
Stall C.R.R.K. J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 11/3 - 05 / 3 2100 dist ag 45
O. Østre Jan Roar Mjølnerød (T) O. Østre Bjerke Travbane 1 18/2 - 02 / 12 1640 30,5 40
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 03/2 - 01 / 8 2160 31,9 g 89
10 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 10 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin K. Johansen Drammen Travbane 2 14/4 - 01 / 5 2100 28,7a 196
e. Gik Mina v. Ilmin K. Johansen Drammen Travbane 7 07/4 - 01 / 11 1700 28,1a 232
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez K. Johansen Jarlsberg Travbane 4 29/3 - 05 / 9 1609 28,1a 538
K. Johansen Bjørn Larsen (T) D. Dalen Drammen Travbane 5 17/3 - 04 / 12 1700 30,1a 368
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 27/2 - 06 / 12 2100 32,0 1562
11 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 11 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 17/4 - 04 / 12 2100 28,3 753
e. Løvland Blessa v. Golan O. Østre Klosterskogen Travbane - 03/4 - 08 / 2 2100 dg 510
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 17/3 - 01 / 11 2140 29,8ag 805
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 3 10/3 - 04 / 5 1640 28,2a 273
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 27/2 - 06 / 11 2100 32,4 g 1327