<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V76-5
V4-2


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 775.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-7-3 Plass : 1-7-3

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -2 -2 -5 -102 000
Bokli Vind 1609 1 Plass 1 647 532
10 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Sørlandets Travpark 2 25/4 - 06 / 4 2140 25,5 79
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Momarken Travbane 0 02/4 - 07 / 8 1640 25,6ag 52
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Bjerke Travbane 5 18/3 - 03 / 8 2160 28,1 39
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane - 04/3 - 08 / 2 1609 g0 ag 23
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bergen Travpark 0 21/2 - 10 / 5 2120 27,8 g 37
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 2 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 0 15/4 - 09 / 7 2100 br ag 220
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten V. Hop Bjerke Travbane 6 25/3 - 07 / 9 2100 25,9a 90
Team Haugland V. Hop Bjerke Travbane 0 04/3 - 08 / 10 1609 26,0a 66
V. Hop Jan Anund Haugland V. Hop Jarlsberg Travbane 1 14/2 - 04 / 7 1600 27,9 41
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 3 04/2 - 07 / 9 1609 25,5a 62
3 2015: -7 -2 -0 -2 -2 -83 889 2014: -13 -0 -3 -2 -6 -98 824
Anneros Karl* (S) 3 Plass 656 822
7 år BRUN BLAKK V v.H.G. Balder D. Aarum Momarken Travbane 5 02/4 - 07 / 3 1640 25,0a 53
e. Soltilla (S) v. Gyldenfly D. Aarum Årjäng 3 12/10 - 04 / 3 2640 28,9 14
Sverige D. Aarum Årjäng 2 21/9 - 05 / 4 2140 25,7 362
D. Aarum Roland Jansson (T) D. Aarum Färjestad 3 01/9 - 06 / 12 1640 24,8 66
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek D. Aarum Bjerke Travbane 2 20/8 - 06 / 11 2100 25,5a 69
4 2015: -13 -2 -1 -1 -2 -76 000 2014: -22 -1 -2 -5 -5 -90 500
Gann Min 4 Plass 566 300
15 år LYSBRUN V v.Spikeld G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 09/4 - 02 / 10 1609 24,1a 97
e. Steinsvann Mari v. Braute O. Kjenner Bjerke Travbane 0 25/3 - 07 / 5 2100 26,4a 292
Elin Andersgård Helle /Nordre Toten O. Kjenner Bjerke Travbane 5 04/3 - 08 / 1 1609 25,8a 61
G. Austevoll Elin Andersgård Helle G. Austevoll Bjerke Travbane 1 04/2 - 07 / 4 1609 25,2a 93
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Gundersen Leangen Travbane 4 24/1 - 08 / 7 1640 27,2a 131
5 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Slåttodin 5 Plass 744 181
12 år RØD H v.Moe Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 19/5 - 04 / 12 2140 27,5ag 759
e. Bork Lita v. Bork Rigel J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 02/5 - 21 / 3 2120 30,8 P
Bjørn Inge Ramstad-Berit Slåtto Neerbye G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 10 / 13 2120 dist g 517
L. Kolle Bjørn-Inge Ramstad L. Kolle Bjerke Travbane 1 05/4 - 10 / 1 2140 26,3 115
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark - 29/3 - 10 / 7 1640 dg 32
6 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -9 -1 -2 -0 -2 -40 000
Smedviktor 6 Plass 912 609
10 år MØRKBR H v.Alm Viktor L. Pedersen Leangen Travbane 2 13/4 - 10 / 8 1700 27,6 19
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 18/3 - 03 / 7 2160 28,1 130
Torbjørn Smedsrud /Fåberg L. Pedersen Drammen Travbane 2 09/3 - 03 / 1 1700 24,9 45
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 04/3 - 08 / 5 1609 25,6ag 138
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 18/2 - 01 / 5 2160 28,1 213
7 2017: -7 -1 -1 -0 -4 -47 500 2016: -11 -1 -1 -1 -7 -79 399
Trygfaks 7 Plass 920 942
10 år SVART V v.Åsajerven H. Tvedt Romme 3 05/4 - 09 / 1 2140 25,0 192
e. Lier Dokka v. Elding H. Tvedt Bjerke Travbane 4 25/3 - 07 / 6 2100 24,8a 63
Stall The Ashandrei Stable H. Tvedt Romme 6 06/3 - 09 / 1 2140 26,7 72
G. Gundersen Rolf Tvedt (T) H. Tvedt Solvalla 1 11/2 - 06 / 1 1640 24,9a 176
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer H. Tvedt Biri Travbane 3 09/1 - 01 / 1 1609 30,2a 234
8 2018: -5 -0 -1 -0 -0 -9 982 2017: -10 -2 -1 -2 -1 -115 244
Solør Stegg* 8 Plass 1 845 595
11 år SVART H v.Alm Viktor Å. Sundberg Gävle 2 04/4 - 04 / 2 1640 24,4a 212
e. Frøken Kia v. Elding L. Kolle Leangen Travbane 7 07/3 - 10 / 5 2160 27,3 g 2420
Sverige T. Steinshaug Leangen Travbane 0 23/2 - 05 / 7 1680 29,6 g 588
Å. Sundberg Kenneth Larsson (A) J. Blekkan Leangen Travbane P 02/2 - 20 / 3 2160 31,3 P
blå med hvitt bånd. A. Eggan Leangen Travbane - 08/12 - 05 / 4 2180 dg 463
9 2016: -7 -0 -1 -0 -3 -20 611 2015: -12 -0 -3 -1 -2 -39 000
Eld Lynet 9 Plass 648 771
13 år SVART H v.Elding O. Kjenner Momarken Travbane 2 02/4 - 07 / 9 1640 24,8a 615
e. Åspe Trolla v. Troll Jahn P. Arvesen Bjerke Travbane P 18/3 - 20 / 7 2160 28,4 P
Stine Therese Solli /Berg I Østfold T. Solberg Bjerke Travbane 0 04/9 - 02 / 3 1609 25,5a 101
E. Høitomt Connie Engebråthen (T) T. Solberg Biri Travbane 5 02/8 - 10 / 9 1609 25,6ag 87
Hvit m/svarte ermer, reklame L. Kolle Momarken Travbane 4 23/7 - 02 / 9 1640 23,3a 301
10 2017: -9 -0 -0 -0 -3 -9 856 2016: -5 -0 -1 -0 -0 -9 000
Rigel Stjernen 10 Plass 609 962
15 år BRUN H v.Alm Svarten H. Bye Bjerke Travbane - 15/4 - 02 / 3 2140 dp 860
e. Stjerne Riga v. Alm Rigel G. Gundersen Biri Travbane P 13/2 - 21 / 1 2100 36,8 P
Gudbrand O. Skiaker /Jaren G. Gundersen Biri Travbane 0 19/12 - 01 / 5 1609 32,2a 103
M. Gundersen Gudbrand O. Skiaker E. Høitomt Drammen Travbane 0 06/10 - 07 / 5 1700 dist a 171
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Høitomt Biri Travbane 0 03/8 - 02 / 12 1609 26,6a 872
11 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -9 000 2016: -23 -2 -3 -1 -7 -115 785
Nordby Ask 11 Plass 823 523
8 år SVART V v.Briskeby Philip T. Solberg Bjerke Travbane 2 15/4 - 09 / 11 2100 25,8a 104
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Momarken Travbane 0 02/4 - 07 / 1 1640 br ag 30
Carl Gunnar Myhre /Larvik T. Solberg Bjerke Travbane 3 25/3 - 07 / 3 2100 24,7a 33
T. Solberg Petter Glittum (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 18/3 - 03 / 6 2160 27,8 92
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Drammen Travbane - 14/3 - 10 / 12 2120 dg 287
12 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -18 250 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Henrik 12 Plass 681 559
13 år BRUN H v.Kos Knekten G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 25/4 - 06 / 1 2140 27,1 473
e. Oddevinni v. Elding C. Antonsen Momarken Travbane 0 02/4 - 07 / 4 1640 25,5a 279
Ragnhild Stellander-Uno Gjerstad C. Antonsen Bjerke Travbane 0 04/3 - 08 / 4 1609 25,8a 670
C. Antonsen Erik Skaug (A) J. Undem Sørlandets Travpark 0 22/2 - 04 / 8 1660 26,9 338
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 0 11/2 - 07 / 5 2100 27,8a 412