<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:45 V65-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 62.001 kr.
3-15-årige høyest 102.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 15 Duo : Trippel : 15-12-2 Plass : 15-12-2

1 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -9 -0 -1 -0 -2 -11 500
Mailund Faksa 2140 1 Plass 54 500
5 år SVART HP v.Voje Faks M. Amundsen Momarken Travbane N 05/4 - 21 / 3 2160 38,2 r N
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Høitomt Biri Travbane 0 09/1 - 06 / 8 1609 38,8ag 464
Terje Limoseth /Bybrua E. Høitomt Bjerke Travbane - 31/12 - 05 / 4 2140 dg 173
C. Antonsen E. Holm Biri Travbane 0 17/10 - 05 / 6 1620 33,0 g 201
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 07/10 - 08 / 6 2140 31,9a 329
2 2015: -7 -2 -0 -1 -1 -47 000 2014: -7 -2 -0 -0 -1 -27 803
Horgen Jerven 2 Plass 74 803
5 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 22/4 - 02 / 10 2180 30,0 30
e. Horgen Hanna v. Lykke Gutten J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 01/4 - 09 / 14 2160 31,3 37
Maria Karlsen /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 17/3 - 03 / 2 2140 31,7 g 86
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 03/9 - 09 / 10 2160 dg r 227
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Åmål 4 28/8 - 08 / 2 2080 32,2 30
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -1 600 2018: -15 -2 -1 -3 -8 -93 083
Veels Balo 3 Plass 422 371
9 år SVART V v.Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 0 09/3 - 01 / 3 2100 31,8 g 85
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll K. Johansen Momarken Travbane 3 24/2 - 04 / 1 2140 32,0 47
Gry Kanstad /Bodø H. Holm Biri Travbane 1 20/2 - 04 / 8 1620 31,5 29
H. Holm Merete Viksås K. Johansen Drammen Travbane 2 17/3 - 04 / 5 2100 32,2 43
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Johansen Drammen Travbane 2 01/3 - 01 / 4 2100 34,1 g 54
4 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Nebbenes Faks 4 Plass 54 000
7 år BRUN V v.Trø Faks Å. Tengsareid Momarken Travbane - 05/4 - 02 / 7 2140 dg a 259
e. Nebbenes Eli v. Elding Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 17/3 - 03 / 9 2160 31,8 324
Sanne S. Vereide /Asker T. Borg Harstad Travpark 0 19/10 - 02 / 5 2060 dist g 62
Å. Tengsareid Alf Stordal (T) E. Sjåvoll Harstad Travpark - 23/8 - 06 / 1 1600 g0 g 71
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Sjåvoll Harstad Travpark 5 16/8 - 04 / 8 2060 34,3 g 52
5 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -0 -1 -0 -3 -12 249
Gran Balder* (S) 5 Plass 42 356
8 år BRUN V v.H.G. Balder G. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/4 - 02 / 10 1609 31,3ag 436
e. Herråns Wilma (S) v. Troll Jahn U. Axelson Färjestad - 01/2 - 11 / 5 2140 dg g 825
Sverige U. Axelson Bjerke Travbane - 14/1 - 09 / 8 2180 dg 827
G. Gundersen Harald Knecht M. Hultman Färjestad 8 15/12 - 07 / 3 2140 35,7 g 883
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer C. Antonsen Momarken Travbane 0 28/10 - 02 / 6 2140 35,5ag 217
6 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Voje Per 6 Plass 276 000
9 år BRUN V v.Ulfrigg T. Solberg Sørlandets Travpark 5 12/4 - 09 / 10 2180 31,1 g 22
e. Voje Lykka v. Lykkebron* T. Solberg Sørlandets Travpark 0 28/3 - 02 / 4 2160 br rg 30
Helena Regina Dybesland /Høvåg T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 13/3 - 02 / 6 2120 29,4 19
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Momarken Travbane 1 24/2 - 04 / 3 2140 31,4 30
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 14/2 - 03 / 14 2120 35,8 g 40
7 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -14 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mira 7 Plass 312 926
9 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 16/4 - 05 / 6 2100 30,7a 307
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Jarlsberg Travbane 4 09/4 - 03 / 1 2100 31,3 415
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 07 / 7 2120 32,6 g 450
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 04 / 3 2100 32,6 154
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 19/3 - 08 / 3 2100 32,2a 564
8 2015: -8 -0 -0 -1 -1 -8 000 2014: -15 -0 -0 -2 -8 -24 500
Vinta 8 Plass 51 500
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin V. Hop Drammen Travbane 3 09/3 - 04 / 3 2100 31,8a 119
e. Vintalill v. Atom Vinter M. Helland Jarlsberg Travbane 0 06/2 - 05 / 10 2120 32,9 1190
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge D. Dalen Drammen Travbane 0 19/1 - 04 / 10 2140 34,9 663
H. Meland Heidi Moen (T) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 02/1 - 04 / 3 2100 38,9 382
Blå m/svart bånd/sidefelt, reklame G. Austevoll Bjerke Travbane - 30/12 - 02 / 2 2100 dg a 145
9 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 9 Plass 305 500
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven K. Bjørnerød Bjerke Travbane 1 09/4 - 02 / 2 1609 29,2a 136
e. Flåli Frøkna v. Schuvar K. Bjørnerød Momarken Travbane - 17/3 - 03 / 1 2140 dg 265
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Momarken Travbane 0 10/3 - 04 / 11 1640 30,9ag 818
K. Bjørnerød Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Drammen Travbane 6 02/3 - 08 / 1 2100 32,4 414
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 30/1 - 04 / 3 2100 36,7 g 320
10 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -1 -0 -0 -6 000
Haugestad Linnfrigg 2160 1 Plass 85 101
10 år BRUN H v.Friggbest M. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/9 - 05 / 1 2640 31,7 1032
e. Temlinn v. Alm Hadar A. Akselsen Momarken Travbane 5 09/9 - 05 / 3 2140 31,7 1027
Wenche Hestad-Harry B. Hågensen A. Akselsen Kala Landbane 0 12/8 - 02 / 3 1900 31,7a 321
W. Hestad A. Akselsen Momarken Travbane 0 15/7 - 05 / 14 2660 33,2 610
Rød m/hvit sirkel, svarte ermer/hv.man A. Akselsen Kongsvinger Travbane 0 02/7 - 04 / 7 2220 31,9 g 1800
11 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 2 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Biri Travbane 5 10/4 - 07 / 11 2120 28,8 764
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Momarken Travbane 0 02/4 - 04 / 1 1640 29,9ag 289
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Momarken Travbane 6 17/3 - 01 / 3 2140 28,7a 515
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 0 04/3 - 02 / 10 1640 31,0 g 405
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Drammen Travbane 7 24/2 - 03 / 1 2100 35,9a 187
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -1 -0 -8 000
Nordby Balder 3 Plass 269 938
8 år BRUN V v.Bork Odin O. Sagholen Färjestad 2 18/4 - 07 / 2 2180 28,6 16
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) O. Sagholen Momarken Travbane 2 02/4 - 04 / 11 1640 27,1a 47
Hesteeiere.no - Nordby Balder O. Sagholen Momarken Travbane 1 17/3 - 03 / 8 2160 29,3 12
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 2 24/2 - 04 / 8 2160 30,6 25
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 1 12/2 - 02 / 11 2100 33,0a 17
13 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -1 -3 -3 -4 -122 000
Drivin 4 Plass 468 277
10 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 17/4 - 04 / 1 2100 27,5 23
e. Drivalill v. Atom Vinter E. Høitomt Biri Travbane 1 10/4 - 07 / 6 2100 27,8 36
Stall Nordlysekspressen V. Hop Momarken Travbane - 03/2 - 01 / 9 2160 dg 42
E. Høitomt Harald Stikbakke A. Stensen Bjerke Travbane 0 21/1 - 06 / 2 1640 31,9 g 35
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 3 07/1 - 02 / 6 2140 32,2 g 34
14 2019: -8 -0 -1 -0 -4 -27 000 2018: -22 -1 -3 -3 -8 -91 000
Holt Gnist 5 Plass 456 000
11 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Drageset Jarlsberg Travbane 5 09/4 - 03 / 11 2120 30,6 g 1806
e. Bø Terna v. Lykkebron* H. Tvedt Drammen Travbane - 09/3 - 01 / 4 2100 dg 706
Jan Inge Drageset /Hof S. Løvvold Bjerke Travbane 7 28/2 - 02 / 2 2140 31,3 104
J. Drageset J. Drageset Klosterskogen Travbane - 19/2 - 04 / 14 2120 dg 1957
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 06/2 - 21 / 4 2120 30,3 P
15 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -32 000
Lustra Loke 6 Plass 461 948
10 år SVART H v.Alm Viktor E. Høitomt Momarken Travbane 6 05/4 - 07 / 12 2140 29,9a 629
e. Lannem Stjerna v. Braute E. Høitomt Bjerke Travbane 0 31/1 - 01 / 7 2100 32,7ag 192
Horni AS-Hans Kristian Hoel E. Høitomt Biri Travbane 5 09/1 - 02 / 2 2100 35,1a 56
T. Borg Alf Stordal (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 03/12 - 06 / 6 2140 31,8 36
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Solberg Bjerke Travbane 6 21/11 - 02 / 10 1660 30,5 g 46