<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:55 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
3-15-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -10 -0 -0 -1 -5 -14 000 2015: -5 -0 -0 -0 -3 -6 000
Whatsospeedy S.S. 2140 1 Plass 20 000
4 år BRUN HP v.Whatwouldtheysay (US) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 12/10 - 21 / 2 1640 28,0 B
e. Vilja Håleryd (S) v. Super Arnie* (US) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 14/9 - 21 / 3 1640 27,4 B
Tilde Håbesland /Rykene
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T)
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame
2 2017: -6 -0 -0 -1 -1 -7 000 2016: -12 -1 -0 -0 -3 -25 000
Ruben Plush 2 Plass 76 500
7 år MØRKBR V v.Armbro Plush (CA) O. Østre Klosterskogen Travbane N 19/2 - 21 / 1 2100 dgpp N
e. Baronesse Bart v. Tom Pedro L. Julseth Sørlandets Travpark N 08/2 - 20 / 2 2140 dgpp N
Malin-Christine Julseth-Lene Karin Julseth L. Julseth Sørlandets Travpark N 25/1 - 20 / 2 2140 dgpp N
L. Julseth A. Berås Sørlandets Travpark N 19/10 - 20 / 5 2140 dgpp N
Hvit m/lilla sk.stk,seler,mansj&belte F. Ringheim Bergen Travpark 13/9 - 23 / 2 1600 31,0 B
3 2017: -16 -0 -3 -3 -3 -59 500 2016: -14 -1 -2 -3 -4 -72 000
Phantom K.D. (DK) 3 Plass 341 401
10 år BRUN V v.Great Challenger (US) T. Urth Aalborg - 08/11 - 04 / 2 2140 dg 112
e. Wonder K.D. (DK) v. Shane T. Hanover (US) A. Pedersen Aalborg - 03/11 - 06 / 1 2120 g4 52
Birgit Thorup /Holmestrand A. Pedersen Skive - 19/10 - 09 / 2 3030 dg 58
T. Thorup T. Urth Aalborg 4 08/10 - 08 / 1 2100 17,0a 57
Turkis m/røde ermer/firkløver A. Pedersen Aalborg 6 21/9 - 10 / 2 3120 17,4 710
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -0 -0 -1 -2 -13 000
Valletta (DK) 4 Plass 126 500
7 år BRUN HP v.Ens Snapshot (US) A. Berås Sørlandets Travpark N 12/4 - 20 / 3 2140 23,4 g N
e. Heaven New (DK) v. New Quick* (DK) T. Solberg Sørlandets Travpark N 09/11 - 20 / 3 2140 dgpp N
Odd Normann Hodne /Nodeland
A. Berås
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl
5 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -14 279 2016: -18 -3 -2 -2 -6 -126 941
Eldodin* 2160 1 Plass 326 239
6 år BRUN V v.Bork Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 13/6 - 20 / 2 1720 51,3 B
e. Eldfaksa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane 06/6 - 20 / 5 1720 50,8 B
Sverige
Ø. Tjomsland
mørkblå m/sølv reklame
6 2016: -10 -0 -0 -1 -4 -17 000 2015: -13 -0 -1 -0 -7 -18 200
Myr Tveiten 2 Plass 35 200
4 år SVART H v.Tin Tveiten E. Høitomt Sørlandets Travpark N 12/4 - 20 / 7 2160 dgpp N
e. Findal Stjerna v. Elding M. Finsand Sørlandets Travpark 19/10 - 22 / 4 1640 56,0 B
Vidar Finsand-Martine Finsand
M. Finsand
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re
7 2019: -7 -0 -2 -2 -3 -43 000 2018: -13 -0 -2 -1 -7 -45 000
Will Teddy 3 Plass 342 000
7 år BRUN V v.Dotterud Teddy R. Roland Sørlandets Travpark 10/8 - 22 / 5 2160 51,4 g B
e. Willtilla v. Braute R. Roland Sørlandets Travpark 15/6 - 22 / 6 2160 53,4 g B
Rudolf Roland-Andrea Roland
A. Roland Rudolf Roland (A)
Grå m/grønt skstk & ermer, hvit søm
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -2 -2 -0 -4 -91 000
Homme Hera 4 Plass 317 500
7 år SVART HP v.Åsajerven O. Østre Sørlandets Travpark N 12/4 - 20 / 8 2160 dgpp N
e. Homme Frøkna v. Nordli Svarten O. Østre Sørlandets Travpark 09/11 - 21 / 2 1640 47,3 B
Helene Bjerland Hægeland-Arne Jonny Hægeland O. Østre Sørlandets Travpark 17/7 - 22 / 3 2160 dgpp N
O. Østre Helene Bjerland Hægeland V. Tjomsland Sørlandets Travpark 06/7 - 22 / 1 1640 57,6 g B
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
9 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2016: -14 -2 -0 -0 -8 -58 183
Lonfaks 5 Plass 82 683
5 år BRUN V v.Voje Faks A. Løvdal Sørlandets Travpark 10/8 - 22 / 2 2160 51,1 B
e. Lona Troll v. Troll Jahn K. Løvdal Sørlandets Travpark 18/7 - 22 / 2 1660 53,9 B
Tom-Erland Skyer /Stathelle
K. Løvdal
blå m/grå ermer & l.
10 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -21 -0 -0 -0 -8 -22 089
Smedheim Maia 6 Plass 32 589
5 år RØD HP v.Dotterud Teddy Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 01/6 - 21 / 2 1640 52,1 B
e. Lila v. Bokli Balder Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 18/5 - 23 / 2 1660 53,0 B
Bjørn Håkon Boltfjord /Torvastad
E. Høitomt Helge Gundersen
Hvit m/svarte ermer, reklame
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Hera Jenta 7 Plass 79 500
8 år BORKET HP v.Qvadrigo (S) A. Berås Sørlandets Travpark 0 22/2 - 07 / 7 2180 dist g 239
e. Mai Borka v. Bork Rigel A. Berås Sørlandets Travpark P 30/11 - 20 / 3 2160 36,3 g P
Odd Isaksen-Helene Isaksen K. Hauge Sørlandets Travpark 0 12/10 - 08 / 9 2200 dist g 322
J. Undem Odd Isaksen L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 08 / 6 2120 br g 406
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 14/9 - 08 / 3 2160 br g 308
12 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Findal Gaia 8 Plass 56 500
8 år LYSBRUN HP v.Lome Kongen T. Solberg Drammen Travbane 0 23/5 - 02 / 9 2540 br r 260
e. Findal Frøkna v. Lyngsvarten G. Gundersen Bjerke Travbane 0 04/5 - 03 / 9 2140 33,4 262
John Harald Dreier /Nedenes G. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/4 - 07 / 3 1640 31,0 415
H. Forberg John Harald Dreier G. Gundersen Drammen Travbane 6 05/4 - 01 / 5 2100 32,3a 130
Gul m/svart sk.klaff, V og mansj V. Hop Momarken Travbane 0 20/11 - 05 / 7 2140 32,8a 964