<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2
Kval til Rappfots æresløp
MONTÉLØP
Kaldblods 2140 m. Monté Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr., 40 m. ved 350.001 kr.
5-15-årige høyest 550.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-9-2 Plass : 12-9-2

1 2018: -13 -0 -0 -1 -5 -18 371 2017: -24 -2 -6 -3 -6 -141 957
Skaane Jo* 2160 1 Plass 542 299
9 år BRUN V v.Håkon Jo* E. Hafskjold Färjestad 3 03/4 - 04 / 1 2140 27,0 36
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Hafskjold Bjerke Travbane 1 18/3 - 01 / 5 2160 29,1 60
Sverige E. Hafskjold Sørlandets Travpark 4 08/3 - 04 / 7 2160 29,9 94
E. Hafskjold Janne Pauline Skaane E. Hafskjold Bjerke Travbane 4 28/2 - 02 / 8 2160 30,0 37
Mørkegrønn m/hv.sk.felt,svart spar S. Løvvold Drammen Travbane 2 26/1 - 08 / 8 2140 29,2 g 13
2 2015: -13 -0 -1 -5 -4 -45 500 2014: -22 -0 -1 -1 -9 -35 000
Sebina Stjerna 2 Plass 320 500
7 år SVART HP v.Pål Even M. Berås Klosterskogen Travbane 2 03/4 - 03 / 8 2100 28,4a 70
e. Anja Stjerna v. Engli Svarten A. Berås Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 02 / 12 1620 27,8 307
Odd Normann Hodne /Nodeland E. Vinvand Bjerke Travbane 3 28/2 - 02 / 10 2160 29,7 912
E. Vinvand Arild Berås (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 22/2 - 05 / 13 2160 28,8 805
Grå m/hv brystfelt og striper, rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 0 08/2 - 05 / 4 2160 28,6 387
3 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 3 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon S. Løvvold Klosterskogen Travbane - 03/4 - 03 / 10 2100 dg a 36
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 18/3 - 01 / 4 2160 29,5 24
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen L. Pedersen Bjerke Travbane 1 28/2 - 02 / 11 2160 29,4 268
S. Werder Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Drammen Travbane 5 26/1 - 08 / 9 2140 29,6 72
Hvit m/turkis erm&sidef,sølv seler,rek K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 08/1 - 01 / 2 2100 32,6ag 85
4 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 4 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 16/4 - 07 / 7 1700 28,9ag 95
e. Lex Nina v. Bork Rigel J. Undem Sørlandets Travpark 2 12/4 - 06 / 3 2140 28,9 540
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 20/3 - 02 / 11 1620 27,3 270
K. Hauge Torstein Jørgensen K. Hauge Sørlandets Travpark 3 08/3 - 04 / 6 2160 29,6 211
Hvit m/blå erm-/sidefelt, reklame J. Undem Sørlandets Travpark 0 22/2 - 05 / 8 2160 30,2 g 621
5 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 491 2017: -18 -5 -3 -1 -3 -189 636
Stram Vaier 5 Plass 722 627
10 år SVART V v.Åsajerven J. Gaustad Bjerke Travbane - 15/4 - 06 / 2 2100 dg a 398
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel J. Gaustad Sørlandets Travpark 6 28/3 - 04 / 8 2180 27,2 g 202
Stall Vaier J. Eilertsen Bjerke Travbane 3 18/3 - 01 / 3 2160 29,6 52
J. Eilertsen Jan Rune Gaustad (T) K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 08/3 - 05 / 8 2140 29,4 27
Todelt svart/gull, hvit kant J. Gaustad Bergen Travpark 6 21/2 - 06 / 14 2140 27,1 197
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -3 -13 500
Baiasen 6 Plass 449 000
11 år MØRKBR V v.Pål Even M. Finsand Klosterskogen Travbane 4 03/4 - 03 / 4 2100 29,2a 105
e. Bjørge Pila v. Lykkebron* O. Østre Sørlandets Travpark 0 22/2 - 05 / 6 2160 29,7 247
Team Baiasen O. Østre Sørlandets Travpark 0 08/2 - 05 / 5 2160 29,4 g 91
M. Finsand Elin Gumpen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 16/1 - 06 / 3 1609 28,9a 92
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re O. Østre Sørlandets Travpark 5 11/1 - 01 / 2 2160 28,7 109
7 2016: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000 2015: -16 -2 -1 -2 -3 -73 500
Fjellrypa 7 Plass 305 500
7 år SVART HP v.Sundbo Kravall* (S) T. Erga Forus Travbane 4 14/4 - 07 / 9 2080 27,4 93
e. Fjellalfa v. Alm Svarten T. Erga Sørlandets Travpark 5 12/4 - 06 / 6 2140 29,3 g 25
Kristin Horpestad /Undheim T. Erga Forus Travbane 4 31/3 - 05 / 3 1600 26,0a 32
L. Høiland Ingve Dubland T. Erga Forus Travbane 0 24/3 - 05 / 7 1600 26,4ag 23
Koksgrå m/sølvgrå ermer, lilla kant,re T. Erga Forus Travbane 1 15/3 - 05 / 8 2060 26,7 45
8 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 8 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 16/4 - 07 / 11 1700 27,8a 663
e. Storsjø Dubla v. Dublan A. Valstad Klosterskogen Travbane 3 03/4 - 03 / 3 2100 29,1ag 118
Adrian Valstad Hagmann /Askim A. Valstad Jarlsberg Travbane 6 20/3 - 03 / 13 2140 31,1 g 330
A. Valstad Jan Rune Gaustad (T) A. Valstad Bjerke Travbane 0 28/2 - 02 / 12 2180 30,8 g 217
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 22/2 - 05 / 9 2160 31,1 192
9 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -79 620 2017: -8 -3 -1 -0 -1 -58 000
Nordby Sleipner 2180 1 Plass 709 509
10 år SVART V v.Fakse* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane - 25/3 - 02 / 10 2100 g0 ag 124
e. Frøken Sindy v. Elding G. Gundersen Drammen Travbane - 14/3 - 10 / 1 2100 dg 289
Monica Borge-Knut-Erik Moe M. Borge Momarken Travbane 1 27/12 - 01 / 3 2140 28,5 23
M. Borge M. Borge Biri Travbane 2 07/12 - 04 / 5 2120 28,1 g 70
Gull m/hvitt V-formet bånd&underarm E. Høitomt Bjerke Travbane - 26/11 - 01 / 11 2100 dg a 151
10 2015: -5 -1 -0 -0 -2 -18 500 2014: -23 -4 -1 -9 -7 -143 500
Eskelands Bror 2 Plass 483 863
7 år MØRKBR V v.Moe Odin M. Finsand Bjerke Travbane 0 15/4 - 02 / 5 2140 30,3 240
e. Eikhuldra v. Alm Svarten M. Finsand Drammen Travbane 6 09/3 - 03 / 2 1700 25,9 218
Tor-Martin Moe-Anders Johs. Eskeland M. Finsand Klosterskogen Travbane 1 19/2 - 07 / 6 1720 27,7 36
I. Risa Tor-Martin Moe M. Finsand Sørlandets Travpark 5 11/1 - 08 / 8 1680 26,9 59
Hvit m/røde tverrgående striper M. Finsand Jarlsberg Travbane 3 13/12 - 03 / 13 2140 26,9 200
11 2015: -13 -0 -0 -1 -4 -16 000 2014: -20 -1 -2 -2 -4 -87 500
Jærvsø Kristina (S) 3 Plass 530 000
7 år SVARTBRUN HP v.Lome Kongen O. Østre Jarlsberg Travbane 6 09/4 - 02 / 11 1609 24,5a 463
e. Eik Anna* v. Järvsöfaks (S) O. Østre Bjerke Travbane 6 01/4 - 07 / 3 1609 26,8a 174
Gustav Larsen /Lindesnes G. Mikkelsen Forus Travbane 0 15/3 - 04 / 9 1600 25,9a 173
S. Bø Gustav Larsen O. Østre Sørlandets Travpark 0 08/3 - 05 / 15 2160 28,3 134
Svart m/hvite/lilla ermer&sidefelt,rek O. Østre Bjerke Travbane 5 25/2 - 02 / 1 2140 28,5 399
12 2018: -8 -1 -0 -1 -2 -27 000 2017: -25 -4 -4 -1 -5 -188 500
Super Gullet 4 Plass 825 187
9 år BRUN V v.Moe Odin M. Berås Jarlsberg Travbane 2 20/3 - 03 / 11 2140 29,4 21
e. Heidi Texa v. Alm Rigel M. Berås Bjerke Travbane 2 28/2 - 02 / 13 2180 28,8 114
Stall Birktrav.no & Team E.T. M. Berås Klosterskogen Travbane 2 19/2 - 07 / 4 1720 27,7 41
M. Berås Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 17/2 - 04 / 1 2040 28,1a 89
Hvit m/røde ermer&sidefelt v.side,rekl V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 08/2 - 05 / 8 2160 28,8 g 147