Neste løp >>>
Start ca kl. 17:45

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 4.001 kr.
3-15-årige høyest 12.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-4-3 Plass : 7-4-3

1 2018: -7 -0 -0 -2 -3 -19 500 2017: -6 -0 -0 -1 -0 -7 000
Helt Konge 2140 1 Plass 65 000
8 år LYSBRUN V v.Lome Kongen M. Gjermundrød Sørlandets Travpark 3 12/4 - 01 / 4 2140 34,8 26
e. Arna Frøkna v. Braute M. Gjermundrød Jarlsberg Travbane - 29/3 - 08 / 2 2100 g5 299
Maren Andrea Varild Gjermundrød /Sandefjord M. Gjermundrød Jarlsberg Travbane P 13/3 - 20 / 12 2120 38,3 g P
M. Gjermundrød M. Gjermundrød Jarlsberg Travbane N 27/2 - 20 / 8 2120 43,0 N
Gull m/blå sidef/krage/ermr, hv mansj G. Flåten Klosterskogen Travbane 11/10 - 21 / 1 1700 52,5 B
2 2018: -20 -0 -0 -0 -7 -23 500 2017: -15 -0 -0 -2 -6 -28 000
Stjerne Smell 2 Plass 143 700
9 år BRUN V v.Stjerne Faks T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 26/3 - 03 / 4 2100 38,8 g 253
e. Stjernejanna v. Elding O. Østre Drammen Travbane - 17/3 - 06 / 11 2100 dg 290
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad O. Østre Jarlsberg Travbane 8 13/3 - 08 / 7 2100 36,2 g 107
G. Mikkelsen Stine Hansen Juklerød (P) O. Østre Klosterskogen Travbane 4 19/2 - 08 / 6 2100 37,9 151
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Austevoll Jarlsberg Travbane P 30/1 - 20 / 10 2120 41,2 g P
3 2015: -1 -0 -0 -1 -0 -3 500 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Homme Stjerna 3 Plass 3 500
5 år MØRKBR HP v.Tangen Scott Å. Tengsareid Sørlandets Travpark P 12/4 - 20 / 6 2160 38,3 P
e. Homme Frøkna v. Nordli Svarten M. Berås Sørlandets Travpark N 24/5 - 20 / 4 2140 38,3 r N
Helene Bjerland Hægeland-Arne Jonny Hægeland V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 25/8 - 09 / 1 2140 dist rg 485
O. Østre Helene Bjerland Hægeland A. Berås Sørlandets Travpark P 17/7 - 20 / 5 2140 46,0 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark 11/11 - 24 / 7 1660 50,3 g B
4 2018: -14 -1 -3 -1 -0 -52 000 2017: -15 -0 -2 -1 -4 -42 000
Arnspik 4 Plass 335 500
9 år BRUN V v.Spikeld A. Solhus Leangen Travbane P 07/10 - 21 / 4 2160 38,8 g P
e. Heliblessa v. Braute
Kent Lauritsen /Færvik
S. Jessen Kent Lauritsen
Rød m/svart sk.klaffer,mansj&logo, rek
5 2018: -17 -0 -1 -2 -5 -33 000 2017: -19 -0 -0 -0 -3 -8 000
Vik Pilen 5 Plass 89 500
8 år MØRKBR V v.Åsajerven E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 12/4 - 01 / 5 2140 35,6 90
e. Vik Kine v. Elding M. Finsand Jarlsberg Travbane P 29/3 - 20 / 9 2120 38,9 g P
Vidar Finsand-Bjørn Ommundsen A. Solhus Leangen Travbane 0 04/11 - 01 / 1 2140 45,5 g 174
E. Høitomt Martine Finsand (A) M. Fremstad Leangen Travbane P 22/9 - 21 / 10 2180 47,0 g P
Hvit m/svarte ermer, reklame B. Garberg Leangen Travbane 25/11 - 21 / 7 1640 03,4 g N
6 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -12 000 2017: -17 -2 -4 -5 -5 -122 000
Rappalma 6 Plass 163 500
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor O. Østre Sørlandets Travpark 4 12/4 - 01 / 1 2140 35,3 86
e. Rappeldi v. Elding O. Østre Sørlandets Travpark P 30/11 - 20 / 7 2160 38,6 P
Arne Sagedal-Jon K. Mykland O. Østre Sørlandets Travpark 13/10 - 24 / 3 1660 55,3 B
T. Solberg Arne Sagedal O. Østre Sørlandets Travpark 15/9 - 22 / 3 1640 58,7 g B
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
7 2016: -16 -0 -3 -1 -7 -322 506 2015: -18 -2 -1 -4 -4 -175 777
Jega Bottega 7 Plass 498 283
4 år SVART HP v.Lome Kongen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 12/4 - 20 / 9 2160 38,1 P
e. Bottem Støva v. Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 31/8 - 20 / 1 1640 46,6 B
Paal Gulbrandsen /Askim Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 18/7 - 22 / 3 1660 54,0 B
Ø. Tjomsland
mørkblå m/sølv reklame
8 2018: -9 -1 -0 -0 -2 -21 000 2017: -19 -0 -1 -3 -5 -39 000
Grimsjon 2160 1 Plass 147 000
7 år RØD H v.Moe Odin G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 16/4 - 04 / 7 2100 dist g 73
e. Bestlijenta v. Spang Best H. Holm Momarken Travbane 2 02/4 - 09 / 8 2140 33,8 42
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes S. Løvvold Jarlsberg Travbane 2 13/3 - 08 / 3 2100 34,2 180
D. Dalen Helge Grimnes S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 27/2 - 20 / 9 2120 41,7 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Hansen Jarlsberg Travbane N 17/2 - 20 / 5 2120 dgpp N
9 2018: -9 -1 -0 -0 -3 -23 491 2017: -6 -0 -1 -1 -2 -26 583
Kilerauen 2 Plass 211 574
6 år RØD V v.Krageboen J. Undem Sørlandets Travpark 6 12/4 - 01 / 2 2140 39,4 g 187
e. Kilerosa v. Alm Hellin J. Undem Klosterskogen Travbane 4 03/4 - 02 / 4 2100 38,5 g 582
Mariann Vebostad Trudvang /Borkenes J. Undem Klosterskogen Travbane P 26/3 - 20 / 5 2100 40,9 P
J. Undem Åge Jan Kile J. Undem Sørlandets Travpark 17/7 - 22 / 2 2160 48,7 g B
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 06/7 - 22 / 4 1640 53,2 g B
10 2018: -14 -0 -3 -1 -8 -52 500 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Songe Mai 3 Plass 73 500
8 år SVART HP v.Lome Kongen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 7 16/4 - 04 / 1 2100 34,9 480
e. Eike Borka v. Bork Rigel E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 08/3 - 07 / 3 2140 dist g 101
Rune Stea Christiansen-Grethe Andersen T. Solberg Sørlandets Travpark - 22/2 - 07 / 4 2160 dg 152
Å. Tengsareid Rune Stea Christiansen T. Solberg Sørlandets Travpark 3 08/2 - 07 / 1 2140 35,0 190
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 02/1 - 08 / 12 2120 dist 242
11 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 4 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten T. Espedal Klosterskogen Travbane 5 16/4 - 04 / 2 2100 34,3 g 950
e. Toftetrolla v. Lauvin G. Flåten Momarken Travbane 0 05/4 - 09 / 3 2140 35,7 g 164
Kjell Viktor Hansen /Flateby G. Flåten Klosterskogen Travbane - 26/3 - 03 / 2 2100 dg 466
G. Flåten G. Flåten Momarken Travbane 3 17/3 - 08 / 5 2140 35,4 139
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame T. Espedal Jarlsberg Travbane 5 13/3 - 08 / 6 2100 35,2 334