<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:36 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 1700 m. Autostart.
3-15-årige høyest 340.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-2 Plass : 3-4-2

1 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -20 -2 -3 -0 -9 -119 000
Gjøndin 1700 1 Plass 477 500
8 år MØRKBR H v.Moe Odin K. Johansen Klosterskogen Travbane 6 03/4 - 08 / 9 2120 30,0 g 58
e. Aldina v. Alm Svarten E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 18/3 - 06 / 3 2100 28,1a 37
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord K. Johansen Jarlsberg Travbane 1 27/2 - 02 / 5 2100 27,8a 428
D. Dalen Bjørn Larsen (T) K. Johansen Bjerke Travbane 0 11/2 - 04 / 12 2100 29,6a 234
Svart m/rødt skråb, mansj.&erstr. Rekl D. Dalen Bjerke Travbane 0 31/1 - 04 / 5 2160 31,3 582
2 2015: -11 -0 -0 -2 -4 -17 500 2014: -12 -0 -1 -1 -5 -34 750
Kalskalager 2 Plass 240 750
9 år SVART V v.Bokli Eld J. Eilertsen Drammen Travbane 6 07/4 - 01 / 9 1700 27,9a 500
e. Kals Morte v. Finstadmort J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 5 20/3 - 03 / 14 2140 31,0 703
Kari-Mette Kalager /Holmestrand K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 28/2 - 01 / 8 1609 29,8a 647
J. Eilertsen Kari-Mette Kalager K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 11/2 - 04 / 3 2100 29,4a 470
Todelt svart/gull, hvit kant K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 06 / 8 1609 29,4a 546
3 2017: -10 -1 -0 -3 -2 -41 000 2016: -20 -3 -1 -1 -5 -147 000
Alsaker Fantom 3 Plass 535 000
8 år SVART H v.Åsajerven T. Borg Jarlsberg Travbane 0 27/2 - 02 / 8 2100 31,0a 49
e. Thuli Pila v. Elding V. Hop Biri Travbane 2 23/1 - 08 / 6 1609 26,6a 43
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Jarlsberg Travbane 1 16/1 - 06 / 11 1609 28,4a 277
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 4 08/1 - 01 / 4 2100 31,7ag 32
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 11/12 - 04 / 7 1609 29,7a 67
4 2018: -5 -0 -0 -2 -2 -28 500 2017: -18 -1 -2 -2 -9 -80 500
Rigel Scott 4 Plass 527 059
9 år BRUNBORKET V v.Tangen Scott V. Hop Momarken Travbane 4 05/4 - 04 / 3 2140 27,1ag 31
e. Rigel Snerta v. Metsgar T. Borg Bjerke Travbane 4 01/4 - 04 / 5 2600 28,0a 157
Hilde Halvorsen-Hege Kristin Høyland V. Hop Momarken Travbane 0 17/3 - 05 / 12 1640 26,2a 263
T. Borg Arthur Bø (T) M. Høitomt Sørlandets Travpark - 08/3 - 05 / 2 2140 dg 71
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Sørlandets Travpark 4 22/2 - 05 / 11 2160 28,6 214
5 2016: -21 -0 -1 -4 -7 -81 500 2015: -22 -0 -3 -1 -7 -48 500
Skjegge Vilje 5 Plass 426 490
13 år MØRKBR HP v.Rigel Jo A. Christensen Drammen Travbane 6 31/3 - 01 / 9 1700 27,9a 73
e. Skjegge Lill v. Elding A. Christensen Bjerke Travbane 0 11/3 - 06 / 11 1609 26,5a 663
Anne Christensen /Morgedal A. Christensen Bjerke Travbane 0 28/2 - 05 / 11 2100 29,7a 465
A. Christensen A. Christensen Bjerke Travbane 2 11/2 - 04 / 11 2100 28,6a 163
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Sørlandets Travpark 2 25/1 - 04 / 6 2140 28,4a 171
6 2016: -5 -0 -2 -0 -0 -21 000 2015: -9 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hvalstad Hugin 6 Plass 306 500
10 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) M. Helland Drammen Travbane 5 31/3 - 01 / 1 1700 27,8ag 234
e. Tårån v. Elding M. Helland Bjerke Travbane 0 18/3 - 06 / 10 2100 29,5a 564
Bente Lage /Nesøya S. Vereide Bjerke Travbane - 28/2 - 02 / 9 2160 dg 697
M. Helland Torstein Laupsa M. Helland Bjerke Travbane 5 11/2 - 04 / 2 2100 29,2a 232
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 07 / 13 2120 33,0 g 848
7 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 7 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos J. Undem Sørlandets Travpark 2 12/4 - 06 / 3 2140 28,9 540
e. Lex Nina v. Bork Rigel G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 20/3 - 02 / 11 1620 27,3 270
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Sørlandets Travpark 3 08/3 - 04 / 6 2160 29,6 211
G. Gundersen Torstein Jørgensen J. Undem Sørlandets Travpark 0 22/2 - 05 / 8 2160 30,2 g 621
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 25/1 - 04 / 2 2140 32,2ag 93
8 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -17 -0 -2 -2 -7 -73 702
Stolt Odin 8 Plass 463 290
9 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 07/4 - 01 / 2 1700 27,4ag 60
e. Stolt Embla v. Lome Elden Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 08 / 15 2120 30,5 g 600
Odin Viken /Høylandet J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 19/3 - 05 / 11 2100 30,1 156
Å. Tengsareid Lars O. Romtveit (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 28/2 - 01 / 1 1609 29,6ag 89
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 17/2 - 04 / 2 2100 dg a 78
9 2018: -10 -1 -1 -2 -2 -118 500 2017: -15 -1 -0 -1 -6 -65 000
Valle Fryd 9 Plass 564 750
10 år SVART HP v.Åsajerven P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 08/4 - 09 / 13 2180 28,3 rg 739
e. Hjelset Edda v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 03/4 - 08 / 8 2120 dg 181
Team Hest E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 20/3 - 02 / 8 1620 27,6 68
J. Undem Rita Kaasa J. Undem Bjerke Travbane 0 20/12 - 05 / 9 2160 29,2 g 580
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane - 01/12 - 03 / 3 2100 dg a 49
10 2017: -10 -0 -1 -0 -3 -16 843 2016: -10 -0 -0 -0 -7 -16 489
Kolnes Germa* 10 Plass 381 413
11 år SVART HP v.Alm Viktor K. Larsson Drammen Travbane 1 31/3 - 01 / 3 1700 26,3a 165
e. Germa v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 0 23/1 - 08 / 2 1609 28,3a 180
Sverige A. Sjoner Leangen Travbane 0 01/11 - 07 / 9 2180 28,9 679
K. Larsson P. Linderoth Bergsåker 6 01/10 - 10 / 1 1640 27,4 233
brun m/hvit stolpe B. Garberg Leangen Travbane 5 15/9 - 07 / 4 2160 29,2 471
11 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 11 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding A. Valstad Klosterskogen Travbane 3 03/4 - 03 / 3 2100 29,1ag 118
e. Storsjø Dubla v. Dublan A. Valstad Jarlsberg Travbane 6 20/3 - 03 / 13 2140 31,1 g 330
Adrian Valstad Hagmann /Askim A. Valstad Bjerke Travbane 0 28/2 - 02 / 12 2180 30,8 g 217
J. Gaustad J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 22/2 - 05 / 9 2160 31,1 192
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl A. Valstad Klosterskogen Travbane - 19/2 - 07 / 8 1720 dg 118