<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:06 V65-2
TIDSLØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.31,5 og bedre.
3-15-årige med rekord 1.30,0 og dårligere.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-13-7 Plass : 6-13-7

1 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -14 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mira 2100 1 Plass 312 926
9 år BRUN HP v.Skibber Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 07 / 7 2120 32,6 g 450
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 04 / 3 2100 32,6 154
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 19/3 - 08 / 3 2100 32,2a 564
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 01 / 3 1700 33,2ar 91
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 4 30/12 - 02 / 9 2100 32,0a 568
2 2019: -9 -4 -1 -2 -1 -91 000 2018: -18 -2 -5 -4 -4 -97 500
Gardin Trappa 2 Plass 357 819
8 år MØRKBR HP v.Briskeby Philip K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 13/3 - 08 / 15 2120 dist g 377
e. Sjefsseira v. Sjefen K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 7 06/2 - 09 / 1 2100 39,3 g 202
Lisbeth Fossen-Per Olav Jørgensen K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 8 30/1 - 08 / 11 2100 39,5 g 595
K. Kvasnes Frode Akselsen K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 21/12 - 08 / 11 2120 dist g 261
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Drammen Travbane 7 16/11 - 01 / 4 2100 41,3 g 177
3 2019: -6 -2 -1 -0 -0 -40 000 2018: -18 -4 -5 -2 -3 -127 000
Idjerven 3 Plass 243 106
9 år SVART V v.Lome Elden O. Østre Klosterskogen Travbane 4 26/3 - 03 / 12 2120 34,7 g 45
e. Lumine v. Alm Svarten O. Østre Momarken Travbane 3 10/3 - 02 / 6 2140 32,8 36
Trude Kleveland-Geir Solem O. Østre Bjerke Travbane 0 25/2 - 04 / 7 2160 33,8 g 38
O. Østre Per Gunnar Roos O. Østre Biri Travbane 1 13/2 - 04 / 1 2100 33,3 37
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 2 30/1 - 08 / 7 2100 35,2 97
4 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -0 -2 -5 -20 500
Espe Helding 4 Plass 27 000
7 år BRUN V v.Elding D. Dalen Drammen Travbane 3 24/3 - 02 / 1 2100 31,9a 399
e. Espe Mindi v. Pilmin D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 13/3 - 02 / 2 2100 33,3 g 384
Tommy Haslestad /Holmestrand D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 14/2 - 03 / 6 2100 36,1 983
D. Dalen Tommy Haslestad D. Dalen Jarlsberg Travbane - 06/2 - 05 / 2 2100 dg 1393
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl D. Dalen Drammen Travbane 4 26/1 - 03 / 1 2100 34,7 965
5 2015: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Krem Jenta 2120 1 Plass 59 000
9 år BRUN HP v.Krembest T. Borg Sørlandets Travpark 0 08/3 - 01 / 4 2160 31,6 584
e. Anja Il v. Ilmin T. Borg Bjerke Travbane - 18/2 - 02 / 11 1640 dg 908
June Hanssen /Herre T. Borg Jarlsberg Travbane P 06/2 - 20 / 9 2120 40,3 P
T. Borg Wenche Hanssen O. Sagholen Bjerke Travbane 0 07/5 - 02 / 10 2100 32,0a 1209
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl G. Stenberg Bjerke Travbane 6 29/11 - 02 / 1 2100 33,9a 448
6 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skar Lotta 2 Plass 260 500
10 år BRUN HP v.Lome Elden G. Gundersen Drammen Travbane 3 31/3 - 05 / 1 2100 30,7a 193
e. Hofton Pila v. Kos Knekten G. Aga Jarlsberg Travbane 6 13/3 - 02 / 9 2120 31,2 319
Aina Skar-Geir Aga V. Hop Drammen Travbane 6 16/11 - 05 / 12 2120 32,6 124
V. Hop Aina Skar V. Hop Klosterskogen Travbane 5 09/10 - 03 / 11 2100 32,6a 40
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Biri Travbane 5 25/7 - 10 / 2 2100 32,0 22
7 2018: -28 -2 -0 -3 -12 -134 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 3 Plass 416 982
10 år SVART H v.Kasper Mollyn S. Løvvold Drammen Travbane 0 31/3 - 05 / 10 2100 32,4ag 183
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 5 13/3 - 02 / 10 2120 30,8 254
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen O. Østre Klosterskogen Travbane - 19/2 - 04 / 3 2100 dg 86
A. Akselsen Jan Morten Hansen (T) V. Hop Bjerke Travbane 2 12/2 - 02 / 7 2100 33,8ag 38
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl J. Hansen Jarlsberg Travbane P 30/1 - 20 / 8 2120 35,8 P
8 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 4 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 3 25/3 - 09 / 5 2160 30,1 139
e. Frk. Aurora v. Braute E. Høitomt Drammen Travbane 1 09/3 - 04 / 2 2100 31,5a 24
Sverige E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 27/2 - 07 / 14 2140 38,0 g 67
E. Høitomt Lars M. Søvik (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 2 14/2 - 03 / 12 2120 35,1 g 87
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 2 22/1 - 02 / 9 2100 33,2a 27
9 2019: -8 -0 -1 -0 -3 -31 500 2018: -17 -1 -0 -1 -10 -53 000
Jerkeld Frøya 5 Plass 153 500
11 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Helland Drammen Travbane 5 31/3 - 05 / 12 2100 31,6a 678
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) M. Helland Drammen Travbane 5 14/3 - 03 / 7 2100 31,0 1434
Maria Andreassen /Stavern E. Hafskjold Sørlandets Travpark 0 08/3 - 01 / 5 2160 dist g 586
G. Flåten Ida-Therese Skaane E. Høitomt Bjerke Travbane - 04/2 - 03 / 5 2140 dg 137
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Jarlsberg Travbane 6 30/1 - 04 / 10 2120 33,1 g 361
10 2018: -13 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dallas 6 Plass 169 422
10 år RØD H v.Håkon Jo* E. Høitomt Bjerke Travbane 0 11/3 - 05 / 9 2100 31,0ag 224
e. Krut Gertrud (S) v. Dalar T. Solberg Biri Travbane 3 20/2 - 05 / 7 2100 31,2ag 164
Ingunn Karlsen-Marthe A. Kristofferstuen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane P 06/2 - 20 / 11 2120 41,2 g P
T. Solberg Connie Engebråthen (T) K. Johansen Bjerke Travbane 0 18/9 - 05 / 3 2660 br g 293
Blå m/gull seler&stjerner, reklame K. Johansen Drammen Travbane 0 11/2 - 06 / 2 2100 br arg 33
11 2019: -8 -0 -1 -0 -4 -27 000 2018: -22 -1 -3 -3 -8 -91 000
Holt Gnist 7 Plass 456 000
11 år BRUN V v.Qvadrigo (S) H. Tvedt Drammen Travbane - 09/3 - 01 / 4 2100 dg 706
e. Bø Terna v. Lykkebron* S. Løvvold Bjerke Travbane 7 28/2 - 02 / 2 2140 31,3 104
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Klosterskogen Travbane - 19/2 - 04 / 14 2120 dg 1957
J. Drageset S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 06/2 - 21 / 4 2120 30,3 P
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Jarlsberg Travbane 0 30/1 - 04 / 11 2120 33,4 g 395
12 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -9 500 2018: -9 -1 -0 -2 -1 -46 491
Neslands Tron 8 Plass 391 847
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Drammen Travbane 2 24/3 - 02 / 10 2100 31,9ag 121
e. Nesland's May v. Lykkebron* E. Høitomt Bjerke Travbane - 23/7 - 09 / 7 2160 dg 316
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 04 / 11 1600 30,6 g 236
L. Kolle Hedda E. Assev (T) E. Høitomt Momarken Travbane 6 24/6 - 09 / 9 2160 31,3 169
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 7 18/6 - 08 / 3 2140 31,4 127
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -0 -5 -18 000
Hof Lotta 9 Plass 379 000
9 år RØD HP v.Briskeby Philip G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 29/3 - 04 / 10 2120 30,3 325
e. Hof Lill v. Hof Lundin E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 02 / 7 1600 31,7 g 291
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Momarken Travbane 0 10/3 - 04 / 8 1640 30,4ag 388
G. Austevoll Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 19/2 - 04 / 6 2120 35,8 g 472
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Gravdal Momarken Travbane 6 09/12 - 04 / 1 2140 32,0 672