<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 V65-1


Kaldblods 2140 m. Autostart.
3-15-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-6-2 Plass : 9-6-2

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -6 -2 -6 -202 491
Kagge Lina 2140 1 Plass 530 491
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Jarlsberg Travbane 2 29/3 - 04 / 8 2120 29,6 223
e. Høgda Vesla v. Elding H. Eggen Drammen Travbane 7 09/3 - 01 / 7 2100 31,5 g 766
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud K. Johansen Biri Travbane 3 06/3 - 03 / 4 2100 32,0 105
K. Johansen Tom Bjølgerud G. Gundersen Drammen Travbane 0 24/2 - 03 / 4 2100 36,0ag 173
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. V. Hop Drammen Travbane - 26/1 - 03 / 10 2120 dg 106
2 2016: -14 -1 -0 -2 -0 -19 000 2015: -18 -1 -0 -2 -1 -27 000
Kolnes Anne 2 Plass 99 500
8 år LYSBRUN HP v.Spikeld K. Kvasnes Drammen Travbane - 09/3 - 01 / 10 2100 dg 329
e. Cate v. Alm Rigel K. Kvasnes Bjerke Travbane - 28/2 - 03 / 5 1640 dg 210
Frode Horstad /Naustdal K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 11/2 - 05 / 2 2140 31,9 346
K. Kvasnes Annette Stordal (A) K. Kvasnes Bjerke Travbane 3 04/2 - 03 / 1 2140 30,5 266
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 7 31/12 - 05 / 3 2140 32,3 307
3 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -10 -3 -3 -0 -1 -133 611
Skogli Viktor 3 Plass 418 543
8 år SVART V v.Alm Viktor P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 11/3 - 09 / 6 2180 28,9 99
e. Skogli Flickan v. Elding P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 04/2 - 03 / 11 2140 30,3 g 23
Hans Ingvald Minge /Mysen G. Austevoll Biri Travbane 6 23/1 - 04 / 8 2120 33,5 31
P. Midtfjeld Hans Ingvald Minge P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 14/1 - 09 / 3 2160 30,6 g 34
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 23/12 - 03 / 8 2140 32,3a 54
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -1 600 2018: -15 -2 -1 -3 -8 -93 083
Veels Balo 4 Plass 422 371
9 år SVART V v.Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 0 09/3 - 01 / 3 2100 31,8 g 85
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll K. Johansen Momarken Travbane 3 24/2 - 04 / 1 2140 32,0 47
Gry Kanstad /Bodø H. Holm Biri Travbane 1 20/2 - 04 / 8 1620 31,5 29
H. Holm Merete Viksås K. Johansen Drammen Travbane 2 17/3 - 04 / 5 2100 32,2 43
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Johansen Drammen Travbane 2 01/3 - 01 / 4 2100 34,1 g 54
5 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Motoril 5 Plass 176 500
9 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld J. Undem Sørlandets Travpark 6 28/3 - 02 / 8 2160 32,8 g 1073
e. Rufina v. Spikeld J. Undem Klosterskogen Travbane 6 29/11 - 06 / 4 2100 33,6ag 193
Silje Hogner /Slattum E. Høitomt Drammen Travbane 0 16/11 - 04 / 13 2120 br g 73
G. Flåten Monica Røed Sørensen J. Undem Bjerke Travbane 5 05/11 - 05 / 8 2140 32,3 g 92
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 4 24/10 - 05 / 5 2620 31,5 116
6 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -12 000 2018: -15 -0 -2 -4 -2 -47 000
Trø Flax 6 Plass 263 000
9 år SVART V v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Forus Travbane 3 24/3 - 07 / 8 2040 28,6a 36
e. Trø Flikka v. Bork Rigel L. Kolle Sørlandets Travpark 5 08/2 - 01 / 1 2140 30,1 g 40
Stall Andelshester.no L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 30/1 - 04 / 1 2100 31,9 41
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 2 11/1 - 07 / 5 2160 34,1 g 35
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 11/12 - 08 / 5 2100 34,2ag 15
7 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Nebbenes Faks 7 Plass 54 000
7 år BRUN V v.Trø Faks Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 17/3 - 03 / 9 2160 31,8 324
e. Nebbenes Eli v. Elding T. Borg Harstad Travpark 0 19/10 - 02 / 5 2060 dist g 62
Sanne S. Vereide /Asker E. Sjåvoll Harstad Travpark - 23/8 - 06 / 1 1600 g0 g 71
Å. Tengsareid Alf Stordal (T) E. Sjåvoll Harstad Travpark 5 16/8 - 04 / 8 2060 34,3 g 52
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Ø. Tjomsland Forus Travbane 5 10/6 - 09 / 7 2060 31,9 g 52
8 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -35 -4 -2 -5 -9 -142 500
Egge Edel 8 Plass 220 311
8 år SVART HP v.Lome Elden O. Østre Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 04 / 2 2100 dist 189
e. Edel Jenta v. Alm Svarten K. Johansen Drammen Travbane 6 09/3 - 04 / 10 2100 32,1ag 117
Merete Viksås /Roa O. Østre Momarken Travbane 0 24/2 - 04 / 6 2160 34,9 g 214
O. Østre Tormod Rundhaugen (B) K. Johansen Bjerke Travbane 4 12/2 - 02 / 6 2100 34,0a 299
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Austevoll Momarken Travbane 0 06/1 - 02 / 6 2140 br a 43
9 2018: -8 -1 -0 -1 -1 -23 000 2017: -6 -0 -2 -0 -0 -15 000
Torpa Mai 9 Plass 168 888
8 år BRUN HP v.Åsajerven C. Antonsen Jarlsberg Travbane 1 29/3 - 04 / 4 2100 30,1 17
e. Eldpia v. Åsaelden C. Antonsen Klosterskogen Travbane 1 19/3 - 08 / 7 2100 31,4a 75
Majken Høgberg Amundsen /Trøgstad M. Berås Drammen Travbane - 26/1 - 08 / 2 2100 dg 119
C. Antonsen K. Kvasnes Drammen Travbane P 19/1 - 21 / 2 2120 32,3 P
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Gundersen Bjerke Travbane 0 31/12 - 02 / 9 1660 35,5 g 274
10 2016: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -19 -0 -0 -3 -7 -37 000
Spang Lars 10 Plass 80 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Kjenner Drammen Travbane 5 09/3 - 01 / 8 2100 31,1 361
e. Tullmi v. Spang Best B. Steinseth Drammen Travbane 3 02/3 - 08 / 3 2100 32,1 129
Stall Smultring K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 18/2 - 02 / 2 1640 32,3 g 129
B. Steinseth Tom Rune Myrvang B. Steinseth Bjerke Travbane 4 04/2 - 03 / 6 2140 30,9 567
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt B. Steinseth Biri Travbane 5 23/1 - 04 / 6 2120 33,4 195
11 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Malinn 11 Plass 50 500
8 år BRUN HP v.Kasper Mollyn W. Hestad Momarken Travbane 0 13/1 - 08 / 5 1660 34,0 225
e. Kremlinn v. Krembest G. Gundersen Momarken Travbane 0 06/1 - 02 / 3 2140 br a 276
Dag Stian Pollestad-Josefine Mjølnerød O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 09/12 - 03 / 11 2160 br 1013
M. Gundersen Bjørn Sandbekkbråten O. Østre Momarken Travbane 0 25/11 - 03 / 4 1640 32,2ag 198
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Momarken Travbane 5 02/11 - 02 / 5 2160 32,9 272
12 2016: -12 -0 -1 -1 -2 -14 147 2015: -17 -0 -1 -2 -6 -34 730
Holene Tulla 12 Plass 96 377
7 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Momarken Travbane 0 17/3 - 03 / 10 2160 31,6 g 335
e. Ara Tulla v. Atom Vinter G. Austevoll Momarken Travbane 2 13/1 - 08 / 6 1660 31,0 118
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke G. Austevoll Momarken Travbane 0 02/11 - 02 / 6 2160 br g 171
G. Austevoll John Morten Solbrekke O. Kjenner Drammen Travbane 5 25/10 - 04 / 4 2100 33,3ag 261
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 04/10 - 05 / 2 2100 35,8 g 158