<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:17 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 12.001 kr.
3-15-årige høyest 22.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-10-5 Plass : 2-10-5

1 2018: -11 -1 -0 -0 -3 -35 000 2017: -13 -0 -1 -1 -2 -25 000
Myklejenta Karin 2140 1 Plass 134 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 19/3 - 06 / 1 2100 37,0 403
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen K. Bjørnerød Drammen Travbane - 17/3 - 06 / 2 2100 dg 323
Erland Flaten /Aurdal K. Bjørnerød Momarken Travbane 4 24/2 - 08 / 14 2160 37,4 141
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 0 13/2 - 03 / 3 2100 40,2 g 221
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 13/1 - 02 / 5 2160 35,8 251
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -2 -3 -2 -1 -99 000
Horni Friggen 2 Plass 198 000
6 år BRUN H v.Ulfrigg Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 29/3 - 08 / 12 2140 34,0 269
e. Nebbenes Eli v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 25/6 - 09 / 7 2140 36,2 g 84
Horni AS /Vøyenenga Å. Tengsareid Biri Travbane 5 13/6 - 01 / 8 2100 36,3 g 96
Å. Tengsareid Alf Stordal (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 16/5 - 01 / 2 2100 34,3 g 149
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Johansen Bjerke Travbane P 05/3 - 20 / 8 2160 40,8 P
3 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 3 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten G. Flåten Klosterskogen Travbane - 26/3 - 03 / 2 2100 dg 466
e. Toftetrolla v. Lauvin G. Flåten Momarken Travbane 3 17/3 - 08 / 5 2140 35,4 139
Kjell Viktor Hansen /Flateby T. Espedal Jarlsberg Travbane 5 13/3 - 08 / 6 2100 35,2 334
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 19/2 - 08 / 8 2100 dist g 216
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 8 06/2 - 09 / 7 2100 40,9 g 112
4 2016: -5 -0 -0 -0 -4 -9 000 2015: -5 -0 -0 -0 -3 -6 000
Grasmyr Mina 4 Plass 17 500
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Drammen Travbane 8 09/3 - 07 / 1 2100 36,7 136
e. Stjernlinn v. Listjærn (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 06/2 - 01 / 10 2120 36,2 243
Astrid Gressmyr Amundsen /Stathelle L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 30/1 - 08 / 1 2100 37,8 634
L. Kolle Astrid Gressmyr Amundsen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 20/3 - 08 / 9 2120 39,4 670
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 05/3 - 01 / 2 2140 br 384
5 2018: -16 -1 -2 -2 -5 -63 000 2017: -17 -1 -3 -2 -4 -78 935
Mintor 2160 1 Plass 320 379
7 år BRUN V v.Alm Viktor H. Tvedt Drammen Travbane 0 02/3 - 03 / 14 2120 39,1 428
e. Minella v. Minpil P. Midtfjeld Bjerke Travbane 8 22/1 - 02 / 6 2100 34,4a 65
Terje Visnes /Siggerud H. Tvedt Bjerke Travbane 6 31/12 - 02 / 11 1660 31,9 421
O. Sagholen Terje Visnes H. Tvedt Bjerke Travbane 6 18/12 - 03 / 1 2100 34,9a 370
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl H. Tvedt Bjerke Travbane 7 26/11 - 10 / 3 2140 34,9 398
6 2018: -14 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 2 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 01/4 - 09 / 15 2160 33,9 559
e. Jotrolla v. Troll Jahn K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 17/3 - 08 / 8 2160 36,0 270
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen B. Strømnes Drammen Travbane 0 02/3 - 03 / 6 2100 36,6 g 1376
B. Strømnes Jenny Martine Theodorsen (R) B. Strømnes Momarken Travbane 0 03/2 - 03 / 5 2140 37,5 1140
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Drammen Travbane 8 26/1 - 03 / 5 2100 35,2 1276
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -1 -0 -0 -4 -33 000
Tone Tora 3 Plass 94 000
11 år SVART HP v.Bokli Eld G. Gundersen Drammen Travbane 6 09/3 - 07 / 12 2120 35,2 g 60
e. Tone Stjerna v. Dublan G. Gundersen Biri Travbane - 13/2 - 03 / 11 2120 dg 70
Tor Løken /Gan M. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 16/1 - 04 / 1 2100 38,7 g 45
G. Gundersen Tor Løken G. Gundersen Bjerke Travbane - 18/12 - 03 / 2 2100 dg a 57
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 8 26/11 - 10 / 7 2140 35,0 g 29
8 2017: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -1 -1 -2 -2 -42 418
Rebella 4 Plass 108 418
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden B. Steinseth Drammen Travbane 9 19/1 - 04 / 2 2100 34,6 324
e. Frk. Vilde v. Braute B. Steinseth Momarken Travbane 8 13/1 - 02 / 10 2180 35,6 g 317
Stine Merete Larsen /Revetal B. Steinseth Biri Travbane 4 12/12 - 08 / 11 2120 35,6 139
B. Steinseth B. Steinseth Klosterskogen Travbane 3 29/11 - 04 / 1 2100 35,7 g 30
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt B. Steinseth Biri Travbane 4 14/11 - 08 / 14 2120 34,4 87
9 2018: -10 -0 -1 -0 -2 -13 500 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -17 000
Låhne Lina 5 Plass 70 500
8 år BRUN HP v.Voje Faks P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 17/3 - 08 / 7 2160 35,1 g 54
e. Klingilita v. Elding E. Kristiansen Jarlsberg Travbane 0 14/2 - 03 / 1 2100 39,0 g 237
Anders Magne Låhne /Sem E. Kristiansen Jarlsberg Travbane 2 06/2 - 01 / 8 2120 35,1 250
P. Midtfjeld Ellen Kristiansen (A) E. Kristiansen Klosterskogen Travbane - 08/1 - 08 / 7 2100 dg 284
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek E. Kristiansen Klosterskogen Travbane 7 11/12 - 08 / 1 2100 37,7ag 239
10 2017: -10 -1 -1 -1 -4 -46 949 2016: -28 -1 -4 -2 -9 -90 000
Bol Perla 6 Plass 204 605
7 år SVART HP v.Lome Elden G. Antonsen Biri Travbane 1 27/3 - 09 / 10 2100 34,5 83
e. Påluna v. Pål Even G. Antonsen Färjestad 5 23/3 - 04 / 4 2180 33,8 202
Tore Sandaker /Slitu G. Antonsen Momarken Travbane 0 10/3 - 02 / 4 2140 br g 158
G. Antonsen Bente Dramstad G. Antonsen Bjerke Travbane 3 25/2 - 04 / 1 2140 33,6 55
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Momarken Travbane 0 17/6 - 01 / 7 2160 br 97
11 2015: -3 -0 -1 -0 -2 -10 000 2014: -7 -0 -0 -2 -2 -11 000
Kvikka 7 Plass 21 000
5 år BRUN HP v.Lome Elden O. Kjenner Bjerke Travbane 7 01/4 - 09 / 1 2140 34,3 105
e. Kvikki v. Lund Jerker O. Kjenner Drammen Travbane 2 17/3 - 06 / 1 2100 32,9 g 156
Øyvind Ruud /Gan O. Kjenner Bjerke Travbane 6 18/12 - 03 / 10 2100 34,9a 485
O. Kjenner Øyvind Ruud O. Kjenner Bjerke Travbane - 26/11 - 10 / 5 2140 dg 406
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Momarken Travbane 3 18/11 - 08 / 5 2160 34,9 220
12 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -2 -0 -4 -26 500
Jerv Stjerna 8 Plass 85 669
6 år SVART HP v.Åsajerven C. Antonsen Klosterskogen Travbane 3 19/3 - 06 / 5 2100 33,9 81
e. Molanda v. Moe Odin C. Antonsen Drammen Travbane 4 09/3 - 07 / 9 2120 35,0 92
Tor Aandstad /Trøgstad C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 06/2 - 09 / 10 2120 35,9 g 56
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 5 13/1 - 02 / 2 2140 36,6 412
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Biri Travbane 0 14/11 - 07 / 12 2100 55,3 565
13 2015: -9 -1 -1 -1 -3 -28 500 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kaiatira 9 Plass 28 500
5 år SVART HP v.Bokli Eld J. Kvikstad Drammen Travbane 6 17/3 - 02 / 2 2100 34,2 g 300
e. Kaianett v. Pajaprins J. Kvikstad Biri Travbane 5 06/3 - 07 / 5 2120 38,1 g 40
Kari Grete O. Seielstad-Terje Seielstad J. Kvikstad Biri Travbane 2 13/2 - 03 / 6 2100 36,5 282
J. Kvikstad Kari Grete O. Seielstad J. Kvikstad Biri Travbane 3 23/1 - 07 / 2 2100 36,5 558
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane P 23/5 - 23 / 10 2120 41,0 g P
14 2015: -3 -1 -0 -0 -1 -14 000 2014: -8 -0 -0 -0 -5 -10 500
Løng Andrine 10 Plass 30 500
9 år MØRKBR HP v.Jo Porta G. Gundersen Drammen Travbane P 24/3 - 20 / 4 2120 35,5 P
e. Hævetulla v. Braute M. Høitomt Jarlsberg Travbane - 23/11 - 03 / 2 2100 dg 269
Per Øyvind Einarsen /Årnes G. Gundersen Momarken Travbane 5 11/11 - 07 / 10 2160 35,5 430
M. Gundersen Per Øyvind Einarsen G. Gundersen Biri Travbane 6 27/7 - 09 / 6 2120 34,9 815
marineblå m/hvit og rød søm + reklame D. Dalen Momarken Travbane 0 15/7 - 09 / 5 2140 34,5 405