<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V5-3
Sailors Inn
MONTÉLØP
Kaldblods 2100 m. Monté Autostart. Maks 10 startende.
5-15-årige høyest 375.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-8-3 Plass : 7-8-3

1 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2015: -12 -0 -0 -0 -2 -5 500
Tidemand Pål 2100 1 Plass 361 500
11 år MØRKBR V v.Pål Even A. Berås Sørlandets Travpark 0 08/3 - 05 / 1 2140 29,8 402
e. Tidemand Trolla v. Perle Troll A. Berås Sørlandets Travpark - 22/2 - 05 / 7 2160 dg 330
Torfinn Topland /Birkeland A. Berås Sørlandets Travpark 6 08/2 - 05 / 6 2160 28,5 478
A. Robertsen Arild Berås (T) K. Kvasnes Sørlandets Travpark - 11/1 - 08 / 7 1680 dg 143
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek M. Berås Bjerke Travbane 5 05/11 - 03 / 4 2160 28,5 228
2 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -0 -1 -1 -0 -11 000
Amor Stjerna 2 Plass 335 250
10 år BRUN HP v.Sleipner Tor R. Haghighat Bergen Travpark 3 26/2 - 07 / 5 2140 30,8 212
e. Buaas Lill v. Lill Babsen (S) J. Landaas Bergen Travpark 0 12/2 - 03 / 4 2140 29,9 367
Jan Gjennestad-Øyvind Thorsen J. Landaas Bergen Travpark 0 05/2 - 03 / 8 2120 29,3 243
R. Haghighat Jan Erik Landaas (T) R. Haghighat Bergen Travpark 2 15/1 - 03 / 4 1620 30,0 82
Sølv m/hvit stjerne, svart søm, rek G. Austevoll Bjerke Travbane 0 20/12 - 05 / 7 2160 29,1 405
3 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 3 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding A. Valstad Jarlsberg Travbane 6 20/3 - 03 / 13 2140 31,1 g 330
e. Storsjø Dubla v. Dublan A. Valstad Bjerke Travbane 0 28/2 - 02 / 12 2180 30,8 g 217
Adrian Valstad Hagmann /Askim J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 22/2 - 05 / 9 2160 31,1 192
A. Valstad Jan Rune Gaustad (T) A. Valstad Klosterskogen Travbane - 19/2 - 07 / 8 1720 dg 118
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl A. Valstad Drammen Travbane 3 26/1 - 08 / 10 2160 28,6 137
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -3 -13 500
Baiasen 4 Plass 449 000
11 år MØRKBR V v.Pål Even O. Østre Sørlandets Travpark 0 22/2 - 05 / 6 2160 29,7 247
e. Bjørge Pila v. Lykkebron* O. Østre Sørlandets Travpark 0 08/2 - 05 / 5 2160 29,4 g 91
Team Baiasen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 16/1 - 06 / 3 1609 28,9a 92
M. Finsand Elin Gumpen O. Østre Sørlandets Travpark 5 11/1 - 01 / 2 2160 28,7 109
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re O. Østre Sørlandets Travpark 3 28/12 - 06 / 2 2140 28,7 112
5 2015: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2014: -12 -0 -0 -2 -6 -24 000
Breilia Mille 5 Plass 226 148
10 år SVART HP v.Pål Even E. Knutsen Bjerke Travbane 0 28/2 - 01 / 3 1609 30,6a 500
e. Boklistina v. Alm Rigel E. Jensen Klosterskogen Travbane 4 19/2 - 07 / 1 1700 30,4 446
Gunnar Flugsrud-Anita Gjerden T. Solberg Drammen Travbane 0 19/1 - 01 / 3 1700 30,4a 89
E. Jensen Gunnar Flugsrud T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 25/9 - 06 / 8 1609 28,3a 608
Blå m/gull erm, blå mansj,gul søm,rek K. Kvasnes Drammen Travbane 0 20/9 - 02 / 12 2100 30,1a 205
6 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -0 -1 -4 -20 000
Kongsrud Terna 6 Plass 382 200
14 år MELL.BR. HP v.Vital Pil O. Kjenner Momarken Travbane 4 17/3 - 05 / 3 1640 25,7a 1493
e. Terne Riga v. Helmin Rigel O. Kjenner Momarken Travbane 0 18/11 - 03 / 9 2140 30,0a 433
Gunnar Hansen /Borgenhaugen O. Kjenner Momarken Travbane 0 17/6 - 07 / 4 2140 29,7a 422
M. Berdalen Gunnar Hansen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 21/5 - 02 / 3 2140 27,7 1398
Vinrød,hvitt felt,svart ermst&mans,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 0 16/4 - 03 / 12 2600 31,8a 1079
7 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -14 -5 -0 -1 -5 -100 000
Wik Vinter 7 Plass 247 000
6 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 20/3 - 03 / 7 2120 29,5 26
e. Marthe Røder v. Røder K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 28/2 - 02 / 1 2140 31,0 g 21
Eivind Tveter /Sarpsborg K. Kvasnes Bjerke Travbane P 18/2 - 21 / 1 2140 32,9 P
K. Kvasnes Eivind Tveter G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 14/2 - 08 / 7 2100 30,1a 78
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Gundersen Bjerke Travbane 1 21/11 - 06 / 9 2100 30,7a 22
8 2015: -13 -0 -1 -5 -4 -45 500 2014: -22 -0 -1 -1 -9 -35 000
Sebina Stjerna 8 Plass 320 500
7 år SVART HP v.Pål Even A. Berås Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 02 / 12 1620 27,8 307
e. Anja Stjerna v. Engli Svarten E. Vinvand Bjerke Travbane 3 28/2 - 02 / 10 2160 29,7 912
Odd Normann Hodne /Nodeland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 22/2 - 05 / 13 2160 28,8 805
M. Berås Arild Berås (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 08/2 - 05 / 4 2160 28,6 387
Hvit m/røde ermer&sidefelt v.side,rekl A. Berås Sørlandets Travpark 4 25/1 - 04 / 3 2140 29,3ag 319
9 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -3 -8 000
Prins Hardy 9 Plass 257 000
9 år LYSBRUN V v.Lome Elden M. Berås Sørlandets Travpark 5 08/3 - 04 / 5 2160 30,2 857
e. Dani v. Dublan H. Forberg Klosterskogen Travbane 0 19/2 - 07 / 3 1700 31,8 257
Enok Antonsen-Kristine Sørensen T. Espedal Sørlandets Travpark 5 25/1 - 02 / 9 2200 31,1 381
J. Eilertsen Rune Stea Christiansen M. Christiansen Klosterskogen Travbane 7 24/11 - 07 / 11 2120 33,0 270
Todelt svart/gull, hvit kant M. Christiansen Sørlandets Travpark P 09/11 - 22 / 2 2140 34,4 P
10 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 10 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 18/3 - 01 / 4 2160 29,5 24
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten L. Pedersen Bjerke Travbane 1 28/2 - 02 / 11 2160 29,4 268
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen K. Kvasnes Drammen Travbane 5 26/1 - 08 / 9 2140 29,6 72
S. Løvvold Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 08/1 - 01 / 2 2100 32,6ag 85
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 6 13/12 - 03 / 2 2120 29,6 27