<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:27 V5-4


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 18.001 kr.
3-15-årige høyest 33.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-4-7 Plass : 14-4-7

1 2015: -3 -0 -1 -0 -2 -10 000 2014: -7 -0 -0 -2 -2 -11 000
Kvikka 2140 1 Plass 21 000
5 år BRUN HP v.Lome Elden O. Kjenner Drammen Travbane 2 17/3 - 06 / 1 2100 32,9 g 156
e. Kvikki v. Lund Jerker O. Kjenner Bjerke Travbane 6 18/12 - 03 / 10 2100 34,9a 485
Øyvind Ruud /Gan O. Kjenner Bjerke Travbane - 26/11 - 10 / 5 2140 dg 406
O. Kjenner Øyvind Ruud O. Kjenner Momarken Travbane 3 18/11 - 08 / 5 2160 34,9 220
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Momarken Travbane 0 11/11 - 07 / 4 2140 37,5 g 253
2 2015: -14 -0 -0 -3 -5 -22 750 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Voje Pia 2 Plass 24 750
4 år BRUN HP v.Horgen Tore T. Borg Klosterskogen Travbane 3 26/3 - 03 / 3 2100 35,5 67
e. Voje Lykka v. Lykkebron* T. Borg Drammen Travbane - 09/3 - 07 / 15 2120 dg 72
Stall Rett I Tet T. Borg Jarlsberg Travbane 3 27/2 - 07 / 7 2100 34,6 147
T. Borg Lars O. Romtveit (T) T. Borg Jarlsberg Travbane 3 06/2 - 01 / 9 2120 35,4 g 81
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Drammen Travbane 5 19/1 - 08 / 12 2120 36,6 g 204
3 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000
Rigla 3 Plass 40 500
6 år SVART HP v.Bork Rigel A. Heisholt Bjerke Travbane 5 25/2 - 04 / 12 2160 33,2 167
e. Årlilja v. Sjefen G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 14/2 - 03 / 4 2100 36,4 94
Harald Jan Løberg-Haavard Halvorsen A. Heisholt Sørlandets Travpark 5 30/11 - 08 / 4 2140 41,6 g 55
A. Heisholt Harald Jan Løberg A. Heisholt Sørlandets Travpark 4 16/7 - 09 / 5 2140 32,9 61
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 30/6 - 01 / 3 2100 34,5 223
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -2 -1 -1 -27 000
Sandungs Best 4 Plass 42 000
14 år BRUN V v.Spang Best L. Kolle Biri Travbane 8 01/8 - 09 / 2 2100 31,7 266
e. Rådimfrøkna v. Pilmin G. Gundersen Bjerke Travbane 5 23/7 - 09 / 4 2140 32,0 117
Morten Utheim Øiom-Hege Utheim Øiom A. Stensen Biri Travbane 1 23/6 - 01 / 3 2100 32,3 76
G. Gundersen Morten Utheim Øiom A. Stensen Biri Travbane P 13/6 - 20 / 9 2120 35,3 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer I. Melby Momarken Travbane N 01/11 - 21 / 3 2160 36,5 r N
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000
Ty Oda 5 Plass 15 500
5 år SVART HP v.Moe Odin G. Austevoll Drammen Travbane 0 02/3 - 03 / 2 2100 36,6 g 102
e. Alm Robyn v. Braute G. Austevoll Biri Travbane 5 13/2 - 04 / 9 2120 35,5 g 223
Team Øyo G. Austevoll Klosterskogen Travbane 8 08/1 - 08 / 11 2120 38,4 g 59
G. Austevoll Åse-Margrethe R. Øyo Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 23/10 - 09 / 4 2100 br g 151
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane - 06/10 - 04 / 12 2120 dg 287
6 2016: -12 -0 -0 -1 -5 -25 000 2015: -13 -0 -1 -2 -6 -27 000
Mia Marie 6 Plass 64 500
9 år SVART HP v.Bokli Eld B. Humborstad Biri Travbane 0 27/3 - 09 / 8 2100 36,0 g 294
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Drammen Travbane 5 09/3 - 07 / 13 2120 35,1 302
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Biri Travbane 7 12/12 - 08 / 12 2120 36,8 137
B. Humborstad B. Humborstad Bjerke Travbane 5 26/11 - 10 / 4 2140 34,7 235
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Biri Travbane 3 14/11 - 08 / 6 2120 33,9 24
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Tunfaksen 7 Plass 57 500
7 år MØRKBR V v.Trø Faks G. Gundersen Biri Travbane 0 27/3 - 09 / 4 2100 39,7 g 151
e. Stjerne Perla v. Lome Elden K. Johansen Drammen Travbane 5 17/3 - 06 / 6 2100 35,3 g 186
Anders Andersen /Harestua G. Gundersen Biri Travbane 8 06/3 - 07 / 7 2120 41,0 g 58
H. Holm Anders Andersen G. Gundersen Biri Travbane 4 13/2 - 04 / 4 2100 36,3 377
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane - 19/1 - 08 / 2 2100 dg 67
8 2017: -2 -0 -0 -1 -1 -10 000 2016: -25 -4 -3 -4 -4 -146 500
Ailo 8 Plass 186 962
6 år SVART V v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane 0 25/2 - 04 / 14 2160 35,8 g 161
e. Minardi v. Elding T. Solberg Biri Travbane 6 13/2 - 03 / 10 2120 35,8 80
Glenn Waldeland /Hellesøy T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 16/1 - 04 / 3 2100 38,4 52
T. Solberg Trond Skofsrud (T) P. Midtfjeld Drammen Travbane - 03/11 - 07 / 12 2100 dg 93
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Mikkelborg Årjäng 5 12/10 - 01 / 2 2160 36,2 g 16
9 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 2160 1 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Drammen Travbane 0 24/3 - 02 / 4 2100 34,0a 475
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Momarken Travbane - 24/2 - 04 / 4 2140 dg 541
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Momarken Travbane 8 23/12 - 03 / 6 2140 35,4a 356
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Romme 7 05/12 - 13 / 1 2160 35,4 g 177
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Bjerke Travbane 0 26/11 - 10 / 15 2160 35,8 g 464
10 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -24 -0 -0 -1 -12 -31 500
Haugseth Mari 2 Plass 31 500
9 år SVART HP v.Steinsvad Eld K. Kvasnes Biri Travbane 0 20/2 - 04 / 10 1620 dist g 1025
e. Gjerdingpila v. Grans Trygg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 09/1 - 04 / 10 2120 39,5 529
Erling Knutsen-Kjell Andre Knutsen O. Kjenner Drammen Travbane 6 16/12 - 04 / 12 2100 36,1 g 919
E. Høitomt Erling Knutsen K. Kvasnes Biri Travbane 0 07/12 - 03 / 7 2120 35,2 g 688
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 8 27/11 - 02 / 4 2100 33,5a 482
11 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -23 -2 -3 -1 -8 -67 500
Egge Faksa 3 Plass 77 500
6 år HUSKBRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Drammen Travbane 0 24/3 - 02 / 12 2100 34,4ag 175
e. Egge Lina v. Moe Odin O. Østre Drammen Travbane 5 09/3 - 04 / 8 2100 32,0a 86
Stall Kaffekroken O. Østre Jarlsberg Travbane 7 27/2 - 07 / 9 2120 34,3 g 128
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) O. Østre Biri Travbane 2 20/2 - 04 / 6 1600 32,7 78
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane 4 13/2 - 03 / 12 2120 35,7 94
12 2019: -10 -0 -1 -2 -3 -38 000 2018: -18 -4 -2 -1 -2 -146 000
Smedtulla 4 Plass 313 000
7 år SVART HP v.Bokli Balder G. Gundersen Bjerke Travbane 4 11/3 - 01 / 2 2140 34,2 g 174
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Biri Travbane 1 20/2 - 01 / 7 2100 40,0 g 61
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Biri Travbane P 19/12 - 20 / 4 2120 41,1 P
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Biri Travbane 26/10 - 22 / 6 2120 50,4 g B
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl K. Johansen Biri Travbane - 17/10 - 22 / 5 2120 dgpp N
13 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -17 -2 -2 -2 -7 -83 500
Spang Virmar 5 Plass 170 000
10 år BRUN V v.Lome Elden J. Kvikstad Momarken Travbane 5 10/3 - 02 / 5 2140 33,2 109
e. Spang Koso v. Kos Knekten J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 25/2 - 04 / 3 2140 33,6 153
Stall Lindalen J. Kvikstad Biri Travbane 6 13/2 - 04 / 7 2120 35,5 75
J. Kvikstad Terje Lindalen J. Kvikstad Drammen Travbane 1 19/1 - 08 / 8 2120 34,6 178
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane 5 12/12 - 08 / 2 2100 37,0 353
14 2015: -7 -2 -0 -1 -1 -47 000 2014: -7 -2 -0 -0 -1 -27 803
Horgen Jerven 6 Plass 74 803
5 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 17/3 - 03 / 2 2140 31,7 g 86
e. Horgen Hanna v. Lykke Gutten J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 03/9 - 09 / 10 2160 dg r 227
Maria Karlsen /Halden J. Mjølnerød Åmål 4 28/8 - 08 / 2 2080 32,2 30
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 24/8 - 03 / 13 2160 35,7 g 78
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Kala Landbane - 12/8 - 04 / 3 1900 g0 ag 29
15 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sør Rigo 7 Plass 76 000
11 år BRUN V v.Qvadrigo (S) K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 17/3 - 08 / 8 2160 36,0 270
e. Jotrolla v. Troll Jahn B. Strømnes Drammen Travbane 0 02/3 - 03 / 6 2100 36,6 g 1376
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen B. Strømnes Momarken Travbane 0 03/2 - 03 / 5 2140 37,5 1140
K. Bjørnerød Jenny Martine Theodorsen (R) B. Strømnes Drammen Travbane 8 26/1 - 03 / 5 2100 35,2 1276
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm B. Strømnes Jarlsberg Travbane 8 16/1 - 04 / 13 2120 38,1 1371