<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:17 V5-5
TIDSLØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre 40 m. for tid 1.35,5 og bedre.
3-15-årige med rekord 1.34,0 og dårligere.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-4-3 Plass : 11-4-3

1 2017: -2 -0 -1 -0 -1 -10 000 2016: -3 -0 -0 -2 -1 -10 500
Tekno Lykka 2100 1 Plass 22 500
6 år BRUN HP v.Horgen Tore F. Hansen Jarlsberg Travbane - 13/3 - 08 / 10 2100 dg 532
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) F. Hansen Jarlsberg Travbane 6 06/2 - 09 / 4 2100 38,8 431
Kristian Hembre /Lier F. Hansen Jarlsberg Travbane 0 30/1 - 08 / 4 2100 dist g 649
F. Hansen Kristian Hembre F. Hansen Drammen Travbane P 19/1 - 20 / 1 2100 39,7 P
blå m/hvite bomber, mansjetter. F. Hansen Drammen Travbane P 16/12 - 20 / 4 2120 45,4 P
2 2018: -7 -0 -0 -2 -3 -19 500 2017: -6 -0 -0 -1 -0 -7 000
Helt Konge 2 Plass 65 000
8 år LYSBRUN V v.Lome Kongen M. Gjermundrød Jarlsberg Travbane P 13/3 - 20 / 12 2120 38,3 g P
e. Arna Frøkna v. Braute M. Gjermundrød Jarlsberg Travbane N 27/2 - 20 / 8 2120 43,0 N
Maren Andrea Varild Gjermundrød /Sandefjord G. Flåten Klosterskogen Travbane 11/10 - 21 / 1 1700 52,5 B
M. Gjermundrød G. Flåten Jarlsberg Travbane 10/8 - 20 / 5 2120 50,7 B
Gull m/blå sidef/krage/ermr, hv mansj
3 2017: -9 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -27 -3 -4 -0 -10 -105 000
Kolnes Faksen 3 Plass 199 000
9 år SVART V v.Fakse* (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane P 19/3 - 20 / 4 2120 36,0 P
e. Kolnes Stjerna v. Pål Even J. Undem Drammen Travbane N 02/3 - 20 / 2 2120 46,7 N
Gunnar Hagebø /Skien K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane N 19/2 - 21 / 6 2120 42,3 g N
J. Undem Gunnar Hagebø S. Wassberg Forus Travbane 21/12 - 22 / 7 1620 02,6 B
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
4 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -32 500 2016: -10 -1 -1 -0 -1 -56 110
Mjølner Tulla 4 Plass 269 370
5 år BRUN HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 11/3 - 20 / 6 2160 35,8 P
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll C. Kjenner Bjerke Travbane 20/8 - 20 / 8 1660 49,7 B
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 24/6 - 23 / 9 2160 50,4 B
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
5 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -2 -1 -1 -4 -40 000
Løveld 5 Plass 55 100
7 år BRUN H v.Lome Elden L. Kolle Jarlsberg Travbane P 13/3 - 20 / 9 2120 37,2 P
e. Løve Jerka v. Auvin (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane N 05/12 - 20 / 8 2120 br N
Arne Jørgensen /Barkåker
L. Kolle Geir Halvor Jørgensen
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
6 2017: -4 -0 -0 -0 -4 -9 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frøken Balderina 6 Plass 18 000
6 år MELL.BR. HP v.H.G. Balder G. Austevoll Momarken Travbane 6 02/11 - 07 / 5 2140 39,3 135
e. Lier Frøkna v. Elding P. Sem Drammen Travbane 5 11/10 - 01 / 4 2100 39,8 183
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen P. Sem Drammen Travbane P 02/9 - 20 / 7 2120 39,6 P
G. Austevoll Johnny Nilsen P. Sem Drammen Travbane 16/11 - 21 / 6 1700 50,9 B
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
7 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -0 -2 -2 -7 -32 600
Hafell Lill 7 Plass 32 600
8 år MØRKBR HP v.Prins Juventus E. Gravdal Jarlsberg Travbane P 20/3 - 22 / 5 2120 38,6 P
e. Kine Lill v. Lyngsvarten E. Gravdal Jarlsberg Travbane 31/12 - 21 / 12 2120 06,3 g N
John Øystein Gjønnes /Fannrem
E. Gravdal
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl
8 2018: -10 -1 -0 -1 -4 -35 000 2017: -15 -2 -2 -1 -4 -65 000
Vetle Jon 8 Plass 239 500
7 år MØRKBR H v.Lome Elden A. Røren Drammen Travbane 3 16/11 - 01 / 8 2100 38,4 747
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Jarlsberg Travbane P 07/11 - 22 / 7 2120 39,6 P
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren
A. Røren
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk
9 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -33 500 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 9 Plass 115 000
8 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Undem Klosterskogen Travbane 5 19/2 - 08 / 10 2100 40,5 g 154
e. Rigel Edda v. Alm Rigel V. Hop Jarlsberg Travbane - 06/2 - 01 / 11 2120 dg 127
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes V. Hop Drammen Travbane 4 19/1 - 08 / 1 2100 37,4 g 97
V. Hop Odd Arne Aaland V. Hop Klosterskogen Travbane 5 08/1 - 08 / 3 2100 39,1 g 203
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Undem Klosterskogen Travbane P 01/1 - 21 / 2 2100 39,2 P
10 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -0 -0 -1 -3 -14 482
Kantus 2120 1 Plass 14 482
4 år SVART V v.Lome Kongen K. Brenden Biri Travbane 0 09/1 - 04 / 5 2100 dist 651
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Romme 4 29/12 - 02 / 1 2140 35,8 340
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Romme 3 29/11 - 09 / 1 2140 36,4 60
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Biri Travbane 0 12/9 - 01 / 14 2120 35,7 960
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Romme 4 07/8 - 02 / 1 2140 36,2 g 57
11 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -49 000 2016: -27 -1 -0 -3 -14 -73 000
Hovhaaga 2 Plass 181 000
7 år HUSKBRUN HP v.Slått Eld J. Undem Jarlsberg Travbane 0 13/3 - 08 / 4 2100 36,2 g 68
e. Haaga Borga v. Bork Rigel J. Undem Jarlsberg Travbane P 03/3 - 20 / 2 2120 35,8 P
Thorbjørn Ask-Mona Elisabeth Hov G. Stenberg Drammen Travbane - 28/10 - 10 / 6 2100 dg 620
A. Akselsen Thorbjørn Ask H. Tvedt Drammen Travbane - 07/10 - 09 / 2 2100 dg r 410
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 27/9 - 01 / 8 2100 38,7 534
12 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -2 -3 -2 -1 -99 000
Horni Friggen 2140 1 Plass 198 000
6 år BRUN H v.Ulfrigg Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 25/6 - 09 / 7 2140 36,2 g 84
e. Nebbenes Eli v. Elding Å. Tengsareid Biri Travbane 5 13/6 - 01 / 8 2100 36,3 g 96
Horni AS /Vøyenenga Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 16/5 - 01 / 2 2100 34,3 g 149
Å. Tengsareid Alf Stordal (T) K. Johansen Bjerke Travbane P 05/3 - 20 / 8 2160 40,8 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Johansen Bjerke Travbane 23/10 - 20 / 10 1680 48,6 B
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -0 -4 -21 000
Lyseng Stjerna 2 Plass 100 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Biri Travbane 1 06/3 - 07 / 9 2140 36,7 51
e. Lyseng Jenta v. Lome Kongen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 1 14/11 - 07 / 7 2100 35,0 112
Steffen Berg /Mosvik Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 1 02/11 - 07 / 9 2140 37,5 362
Ø. Ruttenborg Torgeir Lyseng L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 04/10 - 01 / 11 2100 dist 171
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame G. Gundersen Biri Travbane P 21/9 - 20 / 8 2120 40,2 g P
14 2018: -16 -0 -0 -3 -7 -39 000 2017: -16 -0 -0 -2 -7 -33 000
Stjerne Ball 3 Plass 229 500
8 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Momarken Travbane 2 17/3 - 08 / 9 2160 34,4 80
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Biri Travbane 3 06/3 - 07 / 6 2120 37,9 46
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Momarken Travbane 1 24/2 - 08 / 12 2160 37,1 81
R. Sveen R. Sveen Jarlsberg Travbane 3 06/2 - 09 / 8 2120 36,1 262
brun m/røde seler R. Sveen Biri Travbane 4 23/1 - 07 / 1 2100 38,0 g 495
15 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -10 000 2017: -19 -1 -0 -0 -7 -54 000
Askevold Stjerna 4 Plass 133 500
8 år LYSBRUN HP v.Feseth Lynet E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 20/3 - 20 / 8 2120 33,2 P
e. Norella v. Elding T. Sør-Reime Forus Travbane 0 03/3 - 07 / 10 2080 dist g 847
Eirin Flid Valton /Porsgrunn T. Sør-Reime Forus Travbane 0 10/2 - 08 / 11 2080 dist g 746
E. Høitomt T. Sør-Reime Forus Travbane 0 20/12 - 08 / 9 2060 br g 712
Hvit m/svarte ermer, reklame T. Erga Forus Travbane 7 15/11 - 01 / 5 2080 36,7 g 260