<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:06 V65-2


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 18.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-12-1 Plass : 10-12-1

1 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lightning Chip 2100 1 Plass 90 500
8 år MELL.BR. V v.Chipmate* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 19/3 - 03 / 5 2100 17,9a 47
e. Dina Drew (S) v. Mr. Drew (US) K. Johansen Bjerke Travbane 0 11/3 - 03 / 11 2160 20,4 g 76
Tore Nyhuus-Inger Nyhuus K. Johansen Bjerke Travbane 6 26/2 - 03 / 5 2100 19,0ag 58
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Drammen Travbane 6 11/10 - 03 / 7 2100 20,8a 166
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 7 01/10 - 09 / 7 2140 18,4 517
2 2017: -5 -1 -2 -0 -1 -29 000 2016: -11 -0 -0 -0 -7 -23 000
Goldie Sandstorm 2 Plass 68 000
6 år BRUN HP v.Lindy Lane* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 4 13/3 - 07 / 4 2100 20,2 101
e. Goldie Eleven L. v. Hot Chili Pepper K. Johansen Drammen Travbane 3 02/3 - 04 / 1 2100 20,5 120
Grete Fritz Knapkøyen-Odd Roar Knapkøyen L. Kolle Bjerke Travbane 3 18/2 - 09 / 11 2140 21,8 266
K. Johansen Odd Roar Knapkøyen K. Johansen Momarken Travbane 6 03/2 - 07 / 1 2140 23,6 51
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 7 26/11 - 09 / 10 2140 20,0 373
3 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Let Me Love 3 Plass 18 000
5 år MØRKBR HP v.Americanese (US) B. Steinseth Drammen Travbane 6 02/3 - 04 / 7 2100 21,1 853
e. Athletic Crown v. J.R. Broline* (US) B. Steinseth Drammen Travbane 7 03/11 - 08 / 10 2100 22,4 271
Nanny Karine Ballo-Tom Rune Myrvang B. Steinseth Drammen Travbane 8 11/10 - 03 / 2 2100 21,4a 386
K. Kvasnes Tom Rune Myrvang J. Kvikstad Biri Travbane 5 03/10 - 09 / 7 2120 20,3 440
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek B. Steinseth Bjerke Travbane 4 24/9 - 01 / 9 2140 21,9 g 302
4 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -12 000 2018: -17 -0 -2 -3 -6 -58 000
Arion Augustinu 4 Plass 209 000
8 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) V. Hop Drammen Travbane 4 14/3 - 01 / 3 2100 20,0 g 69
e. Ariel Nosto v. Pearsall Hanover* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 4 17/2 - 03 / 10 2100 20,1a 385
Malin Grødum /Kongsberg V. Hop Jarlsberg Travbane 4 30/1 - 07 / 2 2100 20,8 362
V. Hop Geir Kihle (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 4 16/1 - 07 / 8 2100 22,4 70
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Kihle Jarlsberg Travbane P 21/12 - 20 / 1 2100 20,6 P
5 2015: -5 -0 -1 -0 -3 -14 500 2014: -6 -0 -1 -0 -1 -12 000
Robert Rambo 5 Plass 26 500
4 år BRUN V v.Thai Tanic G. Austevoll Momarken Travbane 8 10/3 - 08 / 1 2140 22,1 g 93
e. Extol (S) v. Keystone Ludwig* (US) S. Wassberg Bjerke Travbane 0 26/8 - 05 / 8 2100 20,0a 778
Rune Madsen /Eidsvåg I Åsane G. Austevoll Drammen Travbane 8 17/8 - 09 / 5 2100 22,0 91
G. Austevoll Trond Anderssen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 29/7 - 03 / 12 2100 20,1a 132
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl S. Wassberg Jarlsberg Travbane 2 10/7 - 01 / 11 2100 19,0 341
6 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dark Sunlight* (S) 6 Plass 0
5 år M.BRUN V v.Super Light* (S) J. Moberg Färjestad P 27/12 - 12 / 3 2140 21,3 P
e. Solbergatösen (S) v. Firm Tribute* (US) J. Moberg Färjestad P 25/10 - 13 / 5 2140 19,7 P
Sverige
J. Moberg Cathrine Strömberg (R)
mørkblå med rødt/hvitt skråbånd.
7 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -7 500 2014: -11 -0 -1 -1 -2 -9 356
Tico Hastrup (DK) 7 Plass 20 229
5 år SVART V v.Great Challenger (US) L. Kolle Bjerke Travbane 5 14/1 - 01 / 5 2160 19,5 40
e. Annika Hastrup (DK) v. Armbro Fame* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 30/12 - 03 / 4 2100 18,1a 191
Brit-Elin Paulsen /Rognan E. Rennesvik Momarken Travbane 0 23/12 - 02 / 10 2140 21,4ar 323
S. Bendiksen L. Kolle Bjerke Travbane 0 12/11 - 09 / 2 2140 20,9 117
Svart m/grønne ermer, sv. mansj, rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 30/10 - 03 / 8 2100 20,2a 43
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -1 -2 -2 -4 -47 500
Lui's Black Label 8 Plass 78 000
6 år SVART V v.Chipmate* (US) O. Østre Momarken Travbane 0 17/3 - 04 / 8 2140 17,9a 205
e. Beak's Fantasy v. Mr. Commissioner (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 05/2 - 03 / 1 2100 20,3a 40
Tommy Vartiainen /Gan O. Østre Bjerke Travbane 4 22/1 - 03 / 4 2100 17,9a 247
O. Østre Tommy Vartiainen O. Østre Drammen Travbane 2 13/1 - 02 / 5 2100 21,4a 214
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Austevoll Momarken Travbane 5 16/12 - 02 / 3 2140 19,6a 174
9 2016: -12 -0 -0 -0 -6 -15 203 2015: -24 -0 -0 -2 -10 -31 938
Secret Shadow (DK) 9 Plass 53 881
7 år BRUN V v.Fast Photo* (US) K. Brenden Momarken Travbane 5 10/3 - 08 / 8 2140 21,1 233
e. Persika Hornline (S) v. Lindy's Crown (US) K. Brenden Färjestad 5 02/3 - 02 / 1 2160 19,1 824
Kenneth Brenden /Magnor K. Brenden Bjerke Travbane 5 11/2 - 01 / 4 2160 20,6 199
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 4 04/2 - 01 / 4 2160 20,9 292
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Drammen Travbane 0 26/1 - 07 / 11 2120 23,2 g 181
10 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -6 842 2016: -10 -0 -2 -0 -4 -24 611
Scan Hope 10 Plass 70 453
7 år BRUN HP v.Thai Tanic B. Steinseth Bjerke Travbane 5 09/10 - 03 / 12 2100 18,7a 213
e. Scan Giant v. Giant Force* (US) B. Steinseth Bjerke Travbane - 18/9 - 03 / 5 2100 dg a 180
Tove Kamilla Nordstad /Romedal G. Austevoll Bjerke Travbane 4 11/9 - 03 / 8 2100 18,3a 424
B. Steinseth Tove Kamilla Nordstad B. Steinseth Bjerke Travbane 0 28/8 - 03 / 3 2100 18,4a 224
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt B. Steinseth Bjerke Travbane 5 29/7 - 03 / 5 2100 18,2a 206
11 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -4 -0 -0 -1 -3 -14 000
Indian Runner 11 Plass 14 000
7 år BRUN H v.Herr Jægermeister* (S) K. Johansen Momarken Travbane 0 10/3 - 08 / 11 2140 br g 296
e. Indian Princess v. White Knight (US) K. Johansen Biri Travbane 7 07/12 - 08 / 7 2120 22,0 rg 57
Stall Indian K. Johansen Bjerke Travbane 3 19/11 - 10 / 3 2140 19,2 337
G. Gundersen Per Kirkenær K. Johansen Bjerke Travbane 5 05/11 - 01 / 9 2140 20,6 706
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer O. Østre Biri Travbane 8 03/10 - 01 / 1 2100 21,6 g 387
12 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2016: -11 -1 -1 -1 -2 -48 000
Super Bandit 12 Plass 123 500
6 år MØRKBR V v.Super Photo Kosmos* (US) M. Amundsen Bjerke Travbane 0 26/8 - 04 / 9 2100 16,1a 895
e. Vanilj Hornline (S) v. Malabar Circle Ås* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 30/7 - 01 / 9 2160 19,7 35
Toyni Amundsen-Mina Amundsen M. Amundsen Jarlsberg Travbane 5 10/7 - 03 / 2 2100 17,7a 39
M. Amundsen M. Amundsen Momarken Travbane 1 24/6 - 10 / 9 2140 19,7 604
Kongeblå,grønt skråbånd&mansj,sv.kant M. Amundsen Biri Travbane P 30/5 - 20 / 3 2100 21,7 P