<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:05 V75-7
DD-2
V4-4
Norfloor-løpet (Kaldblodscupen kval 9 av 10)

Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 1.200.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-8 Plass : 2-1-8

1 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -1 -0 -6 -59 000
A.B. Lom'n 1609 1 Plass 1 170 500
10 år BRUN H v.Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane - 25/2 - 07 / 6 1609 g5 ag 80
e. Vinterrappa v. Atom Vinter V. Hop Forus Travbane 4 10/1 - 09 / 2 2040 27,7 324
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 0 20/12 - 09 / 11 2160 25,6 185
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 13/12 - 05 / 2 1609 24,5a 18
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Leangen Travbane 4 29/11 - 09 / 7 2140 24,2a 90
2 2019: -2 -1 -0 -1 -0 -170 000 2018: -13 -8 -2 -0 -3 -1 365 008
Odd Herakles 2 Plass 4 294 669
9 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Biri Travbane 1 07/2 - 10 / 11 2140 27,1 27
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Klosterskogen Travbane 1 17/1 - 10 / 5 2100 27,0a 25
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Biri Travbane 1 03/1 - 04 / 6 2640 27,3 56
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 5 20/12 - 09 / 9 2160 25,3 139
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Forus Travbane 1 13/12 - 06 / 6 2100 25,7 26
3 2016: -3 -0 -0 -0 -3 -16 500 2015: -14 -1 -4 -0 -6 -109 000
Rognfaks 3 Plass 930 421
8 år SVART KH v.Voje Faks T. Borg Bjerke Travbane 2 18/2 - 01 / 7 2160 27,3 26
e. Stjernesiri v. Elding T. Borg Bjerke Travbane 2 11/2 - 07 / 2 2100 26,5a 55
Team Øverdal & Co. T. Borg Bjerke Travbane 0 31/1 - 10 / 10 2100 28,0a 41
T. Borg Jan Kristian Øverdal (B) T. Borg Bjerke Travbane 1 21/1 - 08 / 1 1609 24,1a 107
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 3 26/12 - 07 / 6 2120 26,4 113
4 2016: -13 -1 -2 -2 -1 -67 444 2015: -22 -6 -4 -2 -4 -366 013
S.T.C.C. Faksa 4 Plass 1 208 518
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) T. Solberg Drammen Travbane 2 14/3 - 04 / 15 2180 24,7 40
e. Molanda v. Moe Odin T. Solberg Leangen Travbane - 07/3 - 10 / 2 2140 dg 32
Morten Langli /Oslo T. Solberg Bjerke Travbane 1 25/2 - 02 / 15 2180 26,0 17
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 11/2 - 02 / 11 1680 25,2 18
Blå m/gull seler&stjerner, reklame B. Goop Färjestad 1 01/2 - 08 / 3 1660 25,4 17
5 2019: -7 -0 -1 -2 -3 -30 000 2018: -29 -0 -4 -5 -11 -114 500
Vertigo Bjørn 5 Plass 1 405 000
11 år BRUN H v.Spikeld H. Steine Bergen Travpark 2 22/3 - 02 / 4 1600 26,8 97
e. Bru Linn v. Spang Best Ø. Austevoll Bergen Travpark - 05/3 - 01 / 11 2140 dg 92
Håkon B. Steine /Norheimsund V. Steine Bergen Travpark 2 26/2 - 07 / 9 2180 28,9 42
H. Steine L. Hauge Bergen Travpark 5 21/2 - 10 / 7 2120 26,2 274
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Bergen Travpark 2 05/2 - 01 / 5 1620 25,3 178
6 2019: -5 -1 -0 -1 -3 -67 000 2018: -14 -1 -1 -0 -5 -101 991
Tord Viking 6 Plass 1 592 835
15 år BRUN V v.Spikeld A. Stensen Jarlsberg Travbane 3 13/3 - 06 / 7 1609 22,2a 245
e. Dalletti v. Finstad Per A. Stensen Bjerke Travbane 0 25/2 - 07 / 4 1609 25,0ag 219
Team Toten Trotters T. Borg Jarlsberg Travbane 0 14/2 - 04 / 9 1620 27,8 255
K. Johansen Kjetil Helgestad (T) T. Borg Biri Travbane 4 07/2 - 10 / 13 2140 27,7 214
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Gundersen Forus Travbane 0 10/1 - 09 / 8 2040 31,2 248
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -15 -0 -0 -2 -4 -40 500
Tøffe Toft 7 Plass 1 101 950
14 år HUSKBRUN H v.Frigg Mollyn E. Høitomt Leangen Travbane 3 07/3 - 10 / 3 2160 26,2 340
e. Alm Edel v. Lykke Gutten A. Berås Sørlandets Travpark 3 22/2 - 04 / 9 1660 25,8 83
Arild Berås /Tveit A. Berås Bjerke Travbane 0 20/12 - 09 / 7 2160 26,0 580
E. Høitomt Arild Berås (T) E. Høitomt Forus Travbane 7 13/12 - 09 / 13 2080 26,4 147
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 01/11 - 04 / 1 1640 24,1 253
8 2019: -2 -1 -0 -0 -1 -22 000 2018: -9 -1 -1 -0 -3 -43 500
Vertigo Prins 8 Plass 1 719 272
11 år LYSBRUN H v.Spikeld S. Wassberg Bergen Travpark 4 22/3 - 02 / 8 1620 26,2 21
e. Håketine v. Bork Rigel F. Nivard Hippodrome de Vincennes 1 22/2 - 07 / 1 2100 24,6a 55
Anne Rebekka Kulseng Hansen /Harstad G. Austevoll Hippodrome de Vincennes 2 19/2 - 07 / 7 2100 24,0a 310
G. Austevoll Kjell Sunde (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 31/1 - 10 / 7 2100 27,7ag 57
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl S. Wassberg Bergen Travpark 1 22/1 - 05 / 8 2120 26,1 32
9 2017: -3 -0 -1 -1 -0 -17 000 2016: -15 -1 -2 -3 -6 -72 500
Komnes Judo 9 Plass 947 225
13 år BRUN V v.Spikeld T. Erga Forus Travbane 1 15/3 - 04 / 8 1600 25,4a 137
e. Sambas Stjerna v. Alm Rigel T. Erga Forus Travbane 0 03/3 - 01 / 10 2060 27,1 739
Anette Erga /Orre T. Erga Bergen Travpark 0 21/2 - 10 / 11 2120 27,0 834
T. Erga T. Erga Forus Travbane 0 13/12 - 09 / 12 2080 26,6 802
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Bergen Travpark 3 27/11 - 04 / 13 1620 26,2 25
10 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -40 000 2018: -13 -0 -1 -2 -5 -59 183
Finnskog Sjefen 10 Plass 1 234 641
14 år SVART V v.Sjefen H. Kulblik Bergsåker 6 18/3 - 08 / 4 2140 25,0a 236
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Bjerke Travbane 2 04/3 - 08 / 7 1609 25,5a 50
Thor Daniel Kulblik /Grue Finnskog H. Kulblik Bjerke Travbane 6 11/2 - 07 / 10 2100 27,6a 312
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 0 31/1 - 10 / 4 2100 27,6a 100
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 10 / 11 2100 29,1a 136
11 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -14 000 2018: -21 -0 -6 -1 -8 -389 724
Lex Lodney 11 Plass 1 965 807
11 år SVART H v.Millex U. Ohlsson Romme 7 06/3 - 09 / 3 2160 26,0 82
e. Stranda Torill v. Spikeld T. Solberg Bergen Travpark 3 21/2 - 10 / 12 2120 26,0 163
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal K. Johansen Bjerke Travbane 0 31/1 - 06 / 8 2660 28,4 615
P. Midtfjeld Gjermund Gravdal K. Johansen Klosterskogen Travbane 5 17/1 - 10 / 7 2100 27,3a 181
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek K. Johansen Biri Travbane 2 03/1 - 04 / 4 2640 27,8 195
12 2015: -8 -1 -1 -2 -1 -121 000 2014: -16 -1 -0 -1 -5 -71 500
Bjørlifaks 12 Plass 949 874
10 år LYSBRUN H v.Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Leangen Travbane 0 07/3 - 10 / 8 2160 27,3 g 247
e. Blæs Lina v. Alm Rigel L. Kolle Bergen Travpark 2 21/2 - 10 / 13 2120 26,0 g 114
Bjørlia Veterinær og Avlsstasjon- Evajo AB O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 11/2 - 07 / 8 2100 26,3a 186
O. Mikkelborg Heidi Moen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 4 21/1 - 08 / 2 1609 25,3ag 101
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 0 03/1 - 04 / 8 2640 28,7 g 389