<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:22 V5-5
Veikle Balder cup (kval 2 av 11)

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 40.001 kr., 40 m. ved 75.001 kr.
4-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-6-5 Plass : 4-6-5

1 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -15 000 2018: -10 -0 -2 -0 -5 -34 947
Bol Tore 2140 1 Plass 203 311
8 år MØRKBR V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 10/3 - 02 / 12 2160 32,4 g 21
e. Pålnett v. Elding J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 25/2 - 04 / 10 2160 32,7 59
Stall Blå-Bær O. Østre Momarken Travbane 1 13/1 - 02 / 12 2180 34,4 86
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) O. Østre Momarken Travbane 2 16/12 - 08 / 6 2160 34,5 71
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Østre Momarken Travbane 2 09/12 - 07 / 7 2140 35,2 93
2 2019: -9 -3 -2 -1 -2 -88 000 2018: -21 -6 -5 -2 -5 -170 000
Art Skogfari 2 Plass 572 379
8 år SVART V v.Moe Odin D. Dalen Biri Travbane 3 07/12 - 01 / 10 2120 30,7 31
e. Schumina v. Schuvar P. Nilsen Bjerke Travbane 2 01/10 - 01 / 9 2180 30,4 182
Hilde Kristin Monstad-Magnus Skare P. Nilsen Drammen Travbane 5 20/9 - 08 / 10 2120 33,6 g 34
D. Dalen Pål Sem (T) P. Nilsen Romme 2 05/9 - 01 / 1 2180 32,1 53
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl P. Nilsen Årjäng 6 21/7 - 05 / 7 1680 31,3 95
3 2016: -15 -0 -3 -1 -5 -57 500 2015: -22 -3 -1 -2 -9 -86 243
Heimly Ina 3 Plass 153 243
5 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin N. Brækken Leangen Travbane 1 16/3 - 08 / 6 2160 32,6 45
e. Mediaas Jerka v. Troll Jahn N. Brækken Östersund 7 10/3 - 03 / 1 2140 35,1 74
Harald Skjærvø /Yttervåg N. Brækken Leangen Travbane 2 23/2 - 09 / 5 2140 35,9 g 417
N. Brækken N. Brækken Leangen Travbane 4 09/2 - 09 / 12 2160 35,5 444
hvit m/røde ermer,krage,1/2 stolpe,rek N. Brækken Leangen Travbane 5 12/1 - 08 / 6 2180 35,2 127
4 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -3 -0 -2 -2 -127 227
Skeie Kongen 4 Plass 157 727
5 år SVART V v.Lome Kongen S. Wassberg Forus Travbane 0 14/10 - 01 / 7 2080 dist 26
e. Gam Garbo v. Elding S. Wassberg Bergen Travpark 4 24/7 - 06 / 11 2120 32,0 g 21
Morten Langli /Oslo S. Wassberg Bergen Travpark 1 26/6 - 01 / 8 2120 32,2 18
E. Rennesvik Erik Killingmo (T) S. Wassberg Forus Travbane 3 10/6 - 01 / 1 2040 31,2 g 133
L.grønn,grå/skstk,blå sidef,grå/rø sto S. Wassberg Forus Travbane 5 13/5 - 01 / 4 2060 36,1 g 148
5 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 2160 1 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin E. Høitomt Drammen Travbane 1 09/3 - 04 / 2 2100 31,5a 24
e. Frk. Aurora v. Braute E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 27/2 - 07 / 14 2140 38,0 g 67
Sverige V. Hop Jarlsberg Travbane 2 14/2 - 03 / 12 2120 35,1 g 87
E. Høitomt Lars M. Søvik (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 22/1 - 02 / 9 2100 33,2a 27
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 08/1 - 08 / 12 2120 37,3 75
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -0 -3 -11 000
Global Ruska 2 Plass 268 350
6 år GUL HP v.Horgen Tore Ø. Kihlstrøm Romme 2 20/3 - 06 / 1 2160 29,5 48
e. Global Linsi v. Lome Elden J. Mjølnerød Romme 3 07/11 - 09 / 1 2160 30,7 30
Edina Ydersbond /Hemnes K. Johansen Momarken Travbane 0 18/10 - 06 / 10 2140 32,5a 763
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 07/10 - 03 / 4 2140 31,7a 243
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 5 16/9 - 08 / 7 2160 31,3 76
7 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -20 -6 -4 -3 -4 -218 186
Art Nøkkve 2180 1 Plass 260 055
5 år LYSBRUN H v.Lome Kongen S. Eilefsen Bollnäs 2 09/3 - 07 / 1 2180 27,8 g 19
e. Jerkila v. Lome Elden Å. Tengsareid Bergen Travpark 2 21/2 - 06 / 4 2100 28,0 42
Mariann Vebostad Trudvang /Borkenes Å. Tengsareid Färjestad 1 01/2 - 11 / 1 2160 29,0 25
Å. Tengsareid Stian Eilefsen (T) M. Andersson Färjestad 1 19/1 - 02 / 1 1660 30,1 g 31
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 3 10/1 - 06 / 3 2040 32,6 996