Neste løp >>>
Start ca kl. 12:20 Premiekjøring
Premiekjøring
Kaldblods 1700 m. Tillegg 20 m. for 4-15-årige.
3-15-årige med høyest 400 poeng.
Premier: 5.000-2.500-1.750-1.250-1.000-(1.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Norheim Frid 1720 1 Plass 2 000
4 år MØRKBR HP v.Moe Odin L. Trudvang Olsborgmoen Travbane - 07/3 - 01 / 1 1720 dg PK
e. Norheim Støva v. Alm Svarten L. Sandvik Harstad Travpark 0 01/3 - 07 / 1 2040 dist g 175
Tone Merete Pettersen /Brøstadbotn L. Sandvik Harstad Travpark 0 01/2 - 03 / 5 2040 41,2 578
A. Johnsen Tone Merete Pettersen L. Sandvik Harstad Travpark 5 04/1 - 08 / 2 2040 41,3 175
Grå m/rød/blå seler, rød ermstr. rek S. Knudsen Harstad Travpark - 08/11 - 07 / 3 2040 dg a 121
2 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -6 000 2018: -16 -3 -1 -0 -4 -77 972
Gamnes Kos 2 Plass 131 972
9 år RØD V v.Vinning Kos O. Eggum Harstad Travpark 4 15/3 - 01 / 1 2060 38,3 122
e. Braute Dokka v. Braute M. Ringberg Harstad Travpark - 01/2 - 03 / 4 2040 dg 683
Reynaldo De Lafuente-Ulrik Huascar E. De Lafuente J. Bjerring Harstad Travpark - 06/12 - 07 / 2 2040 dg 76
M. Eggum Oddmund Eggum (T) O. Eggum Harstad Travpark P 23/11 - 22 / 3 2060 41,5 g P
Grå,sort sk.felt/bånd/ermr,rød søm,rek O. Eggum Harstad Travpark N 26/10 - 20 / 3 2060 43,3 g N
3 2015: -21 -0 -0 -4 -7 -30 000 2014: -14 -0 -2 -5 -2 -36 750
Avdems Milan 1760 1 Plass 66 750
6 år BRUN V v.Åsajerven O. Eggum Harstad Travpark 3 15/3 - 03 / 1 2040 37,5 g 388
e. Ola's Jahnna v. Elding M. Ringberg Harstad Travpark 6 01/3 - 07 / 7 2080 38,9 39
Stall Gamnes Gård M. Ringberg Harstad Travpark 5 15/2 - 08 / 7 2060 35,2 394
O. Eggum O. Eggum Harstad Travpark 5 01/2 - 03 / 10 2080 35,9 89
svart m/hvitt v-formet sk.stk. & belte O. Eggum Harstad Travpark 3 04/1 - 08 / 5 2080 38,5 g 35
4 2015: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000 2014: -11 -0 -0 -0 -4 -7 500
Tun Tveita 2 Plass 49 500
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Luther Harstad Travpark 0 15/2 - 08 / 6 2060 dist g 646
e. Tun Flya v. Lykke Gutten E. Luther Harstad Travpark 7 01/2 - 03 / 8 2060 39,1 560
Ellinor Luther /Harstad O. Eggum Tromsø Travbane 0 20/7 - 01 / 1 2060 dist g PK
S. Pettersen Oddmund Eggum (T) O. Eggum Olsborgmoen Travbane 0 21/6 - 01 / 3 1760 br PK
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra O. Eggum Harstad Travpark 0 08/6 - 08 / 4 2060 38,3 g 204
5 2019: -5 -2 -0 -2 -1 -44 990 2018: -15 -2 -4 -0 -2 -102 606
Horgen Ylva 1780 1 Plass 453 636
14 år BLAKK HP v.Elding Y. Rydningen Harstad Travpark 0 26/10 - 05 / 5 2060 34,4 272
e. Horgen Blanka v. Atom Vinter S. Pettersen Harstad Travpark 0 19/10 - 06 / 5 1600 30,3 120
Yvonne Rydningen /Bodø H. Olofsson Boden 5 26/9 - 02 / 3 1640 29,6ag 213
Y. Rydningen Y. Rydningen Bodø Travbane 2 14/9 - 08 / 2 2120 31,3 g 317
Svart, grønn stolpe, Yvonne i hvitt Y. Rydningen Harstad Travpark 6 16/8 - 05 / 4 2060 31,2 g 504
6 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -10 500 2018: -18 -0 -1 -0 -9 -32 000
Nordby Viktor 2 Plass 436 236
11 år SVART V v.Alm Viktor L. Vebostad Harstad Travpark - 15/2 - 05 / 3 2040 dg a 316
e. Nesstjerna v. Elding A. Nordstrand Harstad Travpark 0 01/2 - 08 / 1 2040 38,2 g 63
Marlene Arnesen /Gullesfjord L. Trudvang Harstad Travpark P 18/1 - 21 / 2 2040 33,9 P
J. Lothe Tone Merete Pettersen L. Sandvik Harstad Travpark 4 04/1 - 01 / 2 2040 33,5 242
gul m/hvitt kryss/oransje felt i kryss T. Nygård Harstad Travpark 0 06/12 - 03 / 7 2080 34,6 g 177
7 2016: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -2 -0 -1 -1 -41 500
Gimra Borken 1800 1 Plass 298 868
10 år SVARTBRUN V v.Bork Rigel T. Lagesen Harstad Travpark 0 01/3 - 06 / 13 2080 33,8 g 519
e. Gimra Dokka v. Saje (S) L. Kristiansen Harstad Travpark P 15/2 - 21 / 3 2060 36,7 P
Beate Bergly Løvsal /Harstad D. Dalen Harstad Travpark 0 21/12 - 08 / 4 2060 32,3 218
T. Lagesen Beate Bergly Løvsal E. Sjåvoll Harstad Travpark 5 06/12 - 05 / 3 2040 31,9a 196
Grønn m/svart side- og sk.felt,rekl E. Sjåvoll Harstad Travpark 0 05/10 - 04 / 1 2500 35,5 g 247
8 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -11 -0 -0 -1 -2 -6 350
Mia Juni 2 Plass 268 155
13 år BRUN HP v.Høiby Kongen E. Luther Harstad Travpark 0 15/3 - 04 / 4 2060 36,1 726
e. Kapilla v. Pilmin E. Luther Harstad Travpark 0 16/11 - 06 / 6 1600 35,1ag 130
Nina Renbjør Bjørgum /Harstad M. Eggum Harstad Travpark 0 26/10 - 05 / 13 2100 32,9 2020
J. Østring Oddmund Eggum (T) M. Eggum Harstad Travpark 0 07/9 - 04 / 7 1600 29,5ag 509
blå m/rød ø. & sk.stk. hvite ermer. M. Eggum Harstad Travpark 0 16/8 - 05 / 7 2080 31,3 915
9 2015: -10 -2 -2 -1 -1 -51 000 2014: -17 -0 -1 -0 -8 -26 750
Frk. Daniella 1820 1 Plass 519 350
12 år MØRKBR HP v.Pål Even T. Opdahl Olsborgmoen Travbane 1 07/3 - 03 / 4 1760 33,2 PK
e. Dani v. Dublan A. Dahle Harstad Travpark 0 21/12 - 01 / 3 2100 34,7 257
Stall Midnattsol T. Opdahl Harstad Travpark 4 23/11 - 08 / 1 2040 32,0 217
T. Opdahl T. Opdahl Harstad Travpark 0 08/11 - 04 / 12 2060 31,0 526
blå m/rød-sølv motiv, ermstripe, rekl. T. Opdahl Harstad Travpark 0 07/9 - 07 / 7 2060 30,2 398