<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:48 V65-4
V5-1
ELMERS HOPPESERIE

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige hopper høyest 50.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-11-3 Plass : 2-11-3

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Goroso Gasell 2100 1 Plass 121 500
7 år BRUN HP v.Åsajerven T. Espedal Jarlsberg Travbane - 27/2 - 07 / 15 2140 dg 1519
e. Valle Møy v. Sjefen G. Flåten Drammen Travbane 5 19/1 - 04 / 6 2120 33,4 169
Siv Johanne Ørstad-Morten Rognmo G. Flåten Bjerke Travbane - 17/12 - 09 / 1 2140 dg 501
G. Flåten Siv Johanne Ørstad G. Flåten Biri Travbane 4 07/12 - 01 / 3 2100 33,5 232
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane - 23/11 - 03 / 3 2100 dg 37
2 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 2 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 27/2 - 07 / 14 2140 38,0 g 67
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Jarlsberg Travbane 2 14/2 - 03 / 12 2120 35,1 g 87
Sverige E. Høitomt Bjerke Travbane 2 22/1 - 02 / 9 2100 33,2a 27
E. Høitomt Lars M. Søvik (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 08/1 - 08 / 12 2120 37,3 75
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 01/1 - 03 / 2 2100 36,5 32
3 2015: -8 -0 -0 -1 -1 -8 000 2014: -15 -0 -0 -2 -8 -24 500
Vinta 3 Plass 51 500
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin M. Helland Jarlsberg Travbane 0 06/2 - 05 / 10 2120 32,9 1190
e. Vintalill v. Atom Vinter D. Dalen Drammen Travbane 0 19/1 - 04 / 10 2140 34,9 663
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 02/1 - 04 / 3 2100 38,9 382
V. Hop Heidi Moen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane - 30/12 - 02 / 2 2100 dg a 145
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl P. Sem Drammen Travbane 4 16/12 - 04 / 9 2100 33,6 176
4 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -15 500 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mo Ronja 4 Plass 151 250
10 år MØRKBR HP v.Slettvoll Rambo G. Austevoll Bjerke Travbane - 04/2 - 03 / 2 2140 dg 125
e. Tori Jenta v. Alm Rigel R. Hop Bergen Travpark 2 22/1 - 08 / 6 2120 33,0 266
Stall 3 H. Tvedt Biri Travbane 0 28/11 - 07 / 5 2120 34,0 160
J. Undem Ivar Os (A) R. Hop Bergen Travpark 0 06/11 - 06 / 2 2100 dist g 166
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek T. Totland Bergen Travpark 0 18/10 - 05 / 9 2100 34,4 1109
5 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -10 -0 -0 -0 -1 -2 500
Valle Frøkna 5 Plass 29 000
7 år RØD HP v.Moe Odin S. Vereide Momarken Travbane 0 24/2 - 04 / 5 2140 dist g 484
e. Valle Lill v. Spikeld S. Vereide Drammen Travbane 7 26/1 - 03 / 2 2100 34,7 963
Øyvind Rype /Asker A. Wright Drammen Travbane 0 16/12 - 04 / 11 2100 dist g 684
D. Dalen Øyvind Rype A. Wright Drammen Travbane 0 16/11 - 05 / 4 2100 36,3 g 818
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl A. Wright Bjerke Travbane 0 05/6 - 02 / 10 2100 dist a 1293
6 2015: -13 -0 -0 -3 -3 -20 500 2014: -9 -1 -0 -1 -6 -30 000
Eld Lill 6 Plass 55 300
8 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 06/2 - 05 / 14 2120 33,1 424
e. Aun Lill v. Elding L. Kolle Drammen Travbane 3 26/1 - 03 / 15 2120 32,7 546
Haakon Ydersbond /Hemnes L. Kolle Drammen Travbane 8 19/1 - 04 / 9 2120 33,7 g 256
L. Kolle Hedda E. Assev (T) L. Kolle Drammen Travbane 4 13/1 - 03 / 3 2100 33,7 131
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 07 / 5 2100 34,0 178
7 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -14 500 2018: -19 -0 -1 -0 -6 -31 000
Kjappe Tinna 7 Plass 377 500
10 år SVART HP v.Engli Svarten O. Mikkelborg Drammen Travbane 8 02/3 - 03 / 11 2120 34,9 g 119
e. Kjappe Troja v. Sjefen O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 5 14/2 - 03 / 11 2120 35,4 g 380
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold H. Holm Jarlsberg Travbane 5 06/2 - 05 / 3 2100 32,8 1103
O. Mikkelborg Kjetil Guriby Huuse O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 22/1 - 02 / 5 2100 34,0ag 87
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 14/1 - 09 / 2 2160 33,4 g 309
8 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -23 -2 -3 -1 -8 -67 500
Egge Faksa 8 Plass 77 500
6 år HUSKBRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 7 27/2 - 07 / 9 2120 34,3 g 128
e. Egge Lina v. Moe Odin O. Østre Biri Travbane 2 20/2 - 04 / 6 1600 32,7 78
Stall Kaffekroken K. Johansen Biri Travbane 4 13/2 - 03 / 12 2120 35,7 94
O. Østre Tormod Rundhaugen (B) K. Johansen Drammen Travbane 2 19/1 - 08 / 11 2120 35,1 g 95
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Johansen Biri Travbane 0 07/12 - 03 / 4 2100 35,7 145
9 2019: -10 -0 -0 -1 -5 -27 000 2018: -28 -0 -0 -3 -12 -66 000
Gyldenlinn 9 Plass 253 500
8 år SVART HP v.Krageboen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 14/2 - 03 / 13 2120 35,8 229
e. Gylden Rappa v. Kal Luis Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 06/2 - 05 / 6 2100 32,9 g 811
Jan Inge Drageset /Hof K. Kvasnes Biri Travbane 7 07/12 - 01 / 2 2100 37,0 g 174
Å. Tengsareid Frode Akselsen K. Kvasnes Biri Travbane 2 14/11 - 07 / 2 2100 35,3 88
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Kvasnes Drammen Travbane 6 03/11 - 07 / 8 2100 35,8 g 272
10 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -35 -4 -2 -5 -9 -142 500
Egge Edel 10 Plass 220 311
8 år SVART HP v.Lome Elden O. Østre Momarken Travbane 0 24/2 - 04 / 6 2160 34,9 g 214
e. Edel Jenta v. Alm Svarten K. Johansen Bjerke Travbane 4 12/2 - 02 / 6 2100 34,0a 299
Merete Viksås /Roa G. Austevoll Momarken Travbane 0 06/1 - 02 / 6 2140 br a 43
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) A. Stensen Biri Travbane 2 19/12 - 02 / 2 1609 30,4a 77
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Østre Biri Travbane 2 28/11 - 07 / 3 2100 33,1 41
11 2019: -6 -0 -0 -2 -2 -17 000 2018: -9 -0 -2 -3 -3 -51 000
Ånei 11 Plass 299 858
9 år BRUN HP v.Moe Odin C. Antonsen Jarlsberg Travbane 7 14/2 - 03 / 15 2120 35,6 694
e. Polar Fortuna v. Braute C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 06/2 - 05 / 1 2100 33,3 639
Sonja Hansen /Hokksund C. Antonsen Drammen Travbane 0 13/1 - 03 / 8 2100 34,7 155
C. Antonsen Frode Akselsen C. Antonsen Momarken Travbane 6 23/12 - 03 / 10 2140 34,6ag 178
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. D. Dalen Biri Travbane 0 07/12 - 03 / 5 2100 35,4 g 190