<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:56 V5-4
SG FACTORINGS HOPPELØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 8.000 kr.
3-15-årige hopper.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-14-10 Plass : 6-14-10

1 2016: -5 -0 -0 -0 -4 -9 000 2015: -5 -0 -0 -0 -3 -6 000
Grasmyr Mina 2100 1 Plass 17 500
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 06/2 - 01 / 10 2120 36,2 243
e. Stjernlinn v. Listjærn (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 30/1 - 08 / 1 2100 37,8 634
Astrid Gressmyr Amundsen /Stathelle Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 20/3 - 08 / 9 2120 39,4 670
L. Kolle Astrid Gressmyr Amundsen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 05/3 - 01 / 2 2140 br 384
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Biri Travbane 4 14/2 - 07 / 1 2100 40,9 162
2 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mo Tara 2 Plass 2 000
6 år MØRKBR HP v.Vinning Kos J. Bjerring Momarken Travbane 7 24/2 - 08 / 3 2140 38,5 55
e. Malene v. Viljesterk J. Bjerring Momarken Travbane P 03/2 - 20 / 12 2160 37,1 P
May J. Rognlien /Hamar J. Bjerring Jarlsberg Travbane P 15/12 - 20 / 6 2120 40,4 P
J. Bjerring
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl
3 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -9 -29 500
Land Maria 3 Plass 90 500
7 år BRUN HP v.Voje Faks A. Heisholt Klosterskogen Travbane - 08/1 - 08 / 8 2100 dg 266
e. Mari Snella v. Rolex K.* A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 02/1 - 08 / 10 2120 dist 387
Hans Landsverk /Gransherad A. Heisholt Jarlsberg Travbane 8 21/12 - 07 / 11 2120 38,2 264
A. Heisholt Hans Landsverk T. Solberg Momarken Travbane 0 09/12 - 07 / 13 2160 38,9 843
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Drammen Travbane 4 16/11 - 01 / 7 2100 38,4 210
4 2015: -8 -0 -0 -1 -3 -8 400 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Flå Klypa 4 Plass 8 400
6 år SVART HP v.Elding G. Gundersen Momarken Travbane 0 24/2 - 08 / 13 2160 38,1 273
e. Flå Kila v. Lasso* (S) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 06/2 - 09 / 3 2100 38,8 g 177
Dagfinn Sundseth & Stall Fåtta Gratis G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 30/1 - 08 / 5 2100 38,8 192
H. Holm Dagfinn Sundseth G. Gundersen Bjerke Travbane P 14/1 - 20 / 2 2160 38,2 P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl V. Hop Bjerke Travbane 28/12 - 22 / 10 1660 57,9 B
5 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -17 -0 -0 -0 -8 -24 500
Våler Stjerna 5 Plass 75 376
7 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder G. Austevoll Biri Travbane 0 14/11 - 07 / 9 2100 br g 66
e. Våler Goa v. Golan B. Steinseth Biri Travbane 3 17/10 - 01 / 4 2100 34,5 230
Kari Wedum Olsen /Åsvang B. Steinseth Biri Travbane 8 26/9 - 01 / 2 2100 37,6 g 110
B. Steinseth B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 01/9 - 07 / 4 2100 34,9 g 130
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt B. Steinseth Biri Travbane P 01/8 - 20 / 5 2120 40,8 g P
6 2015: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2014: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Lex Luna 6 Plass 17 500
6 år BRUN HP v.H.G. Balder P. Sem Jarlsberg Travbane 0 21/12 - 08 / 12 2120 38,2 27
e. Lex Lotta v. Lex Jon P. Sem Jarlsberg Travbane 3 08/8 - 08 / 1 2100 33,7 388
Anders Bye /Røyse P. Sem Jarlsberg Travbane P 04/7 - 20 / 1 2100 39,7 g P
P. Sem
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek
7 2015: -4 -0 -0 -1 -0 -3 000 2014: -4 -0 -0 -0 -2 -4 500
F.H. Skjoldmøy 7 Plass 7 500
5 år BRUN HP v.Tangen Scott S. Eilertsen Bjerke Travbane 0 22/1 - 02 / 2 2100 36,4arg 494
e. Gik Blesa v. Alm Svarten S. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 04 / 4 2100 39,1 548
Aasta Haukland /Burfjord J. Eriksen Jarlsberg Travbane 3 02/1 - 08 / 8 2120 39,0 322
J. Eriksen Gunnar Gjerstad (T) E. Schie Biri Travbane 0 12/12 - 08 / 4 2100 38,3 356
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring H. Tvedt Bergen Travpark 0 23/3 - 01 / 2 2100 37,2 g 208
8 2016: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2015: -13 -0 -0 -0 -6 -11 500
Jakobine 8 Plass 16 500
6 år BRUN HP v.H.G. Balder L. Kolle Momarken Travbane - 24/2 - 08 / 2 2140 dg 263
e. Flå Kila v. Lasso* (S) G. Gundersen Jarlsberg Travbane - 06/2 - 01 / 5 2100 dg 388
Jakob Kirkeby /Hakadal V. Hop Jarlsberg Travbane 5 30/1 - 08 / 8 2100 38,7 g 360
V. Hop Jakob Kirkeby G. Gundersen Bjerke Travbane P 21/1 - 20 / 3 2160 41,8 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -2 -0 -4 -26 500
Jerv Stjerna 2120 1 Plass 85 669
6 år SVART HP v.Åsajerven C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 06/2 - 09 / 10 2120 35,9 g 56
e. Molanda v. Moe Odin C. Antonsen Momarken Travbane 5 13/1 - 02 / 2 2140 36,6 412
Tor Aandstad /Trøgstad C. Antonsen Biri Travbane 0 14/11 - 07 / 12 2100 55,3 565
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 7 23/9 - 01 / 4 2140 39,2 93
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Biri Travbane 3 15/8 - 01 / 5 2100 37,9 56
10 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -18 -0 -0 -2 -8 -32 000
Remvinni 2 Plass 91 000
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 27/2 - 07 / 6 2100 34,8 836
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 04 / 5 2100 40,1 125
Wigdis Remme-Terje Remme G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 01/1 - 03 / 4 2100 dg 268
G. Austevoll Terje Remme (A) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 11/12 - 08 / 3 2100 35,1a 98
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl T. Remme Klosterskogen Travbane 8 24/11 - 08 / 11 2120 38,0 767
11 2017: -11 -1 -1 -1 -3 -47 000 2016: -16 -3 -2 -2 -4 -82 444
Maurstad Milla 3 Plass 149 444
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 27/2 - 07 / 12 2120 35,3 g 706
e. Maurstad Mi v. Spang Best G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 23/11 - 03 / 1 2100 dg 161
Kristin Wattum Haugen /Slitu E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 31/10 - 08 / 1 2100 33,0 87
D. Dalen Kristin Wattum Haugen (A) E. Høitomt Biri Travbane 1 17/10 - 01 / 3 2100 34,4 90
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl B. Steinseth Biri Travbane 0 12/9 - 01 / 7 2100 37,5 1053
12 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -1 -0 -0 -4 -33 000
Tone Tora 4 Plass 94 000
11 år SVART HP v.Bokli Eld G. Gundersen Biri Travbane - 13/2 - 03 / 11 2120 dg 70
e. Tone Stjerna v. Dublan M. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 16/1 - 04 / 1 2100 38,7 g 45
Tor Løken /Gan G. Gundersen Bjerke Travbane - 18/12 - 03 / 2 2100 dg a 57
G. Gundersen Tor Løken G. Gundersen Bjerke Travbane 8 26/11 - 10 / 7 2140 35,0 g 29
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 1 14/11 - 08 / 1 2100 34,5 g 94
13 2016: -12 -0 -0 -1 -5 -25 000 2015: -13 -0 -1 -2 -6 -27 000
Mia Marie 5 Plass 64 500
9 år SVART HP v.Bokli Eld B. Humborstad Biri Travbane 7 12/12 - 08 / 12 2120 36,8 137
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Bjerke Travbane 5 26/11 - 10 / 4 2140 34,7 235
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Biri Travbane 3 14/11 - 08 / 6 2120 33,9 24
B. Humborstad B. Humborstad Biri Travbane 4 17/10 - 01 / 7 2100 34,6 453
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Jarlsberg Travbane 0 11/4 - 01 / 1 2100 br 263
14 2015: -14 -1 -3 -0 -2 -40 000 2014: -5 -0 -0 -1 -1 -5 500
Odd Athene 6 Plass 45 500
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 27/2 - 07 / 2 2100 34,4 194
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Sørlandets Travpark 6 25/1 - 08 / 2 2140 36,6 rg 170
Odd Team AS-Anne Lise Paulsen A. Frønes Bjerke Travbane 0 25/8 - 01 / 2 2100 36,8ag 715
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Frønes Sørlandets Travpark 3 10/8 - 09 / 7 2160 33,0 252
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Frønes Klosterskogen Travbane 8 21/7 - 01 / 6 2100 36,3 g 450
15 2015: -14 -0 -0 -3 -5 -22 750 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Voje Pia 7 Plass 24 750
4 år BRUN HP v.Horgen Tore T. Borg Jarlsberg Travbane 3 27/2 - 07 / 7 2100 34,6 147
e. Voje Lykka v. Lykkebron* T. Borg Jarlsberg Travbane 3 06/2 - 01 / 9 2120 35,4 g 81
Stall Rett I Tet T. Borg Drammen Travbane 5 19/1 - 08 / 12 2120 36,6 g 204
T. Borg Lars O. Romtveit (T) T. Borg Jarlsberg Travbane 4 02/1 - 08 / 4 2100 39,9 90
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl A. Akselsen Jarlsberg Travbane 7 21/12 - 08 / 1 2100 37,1 g 192