<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1


Kaldblods 1640 m. Voltestart.
3-15-årige høyest 100.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-12 Plass : 1-3-12

1 2019: -7 -0 -1 -2 -1 -28 000 2018: -23 -2 -3 -4 -5 -156 000
Ask Eld 1640 1 Plass 935 500
9 år MØRKBR V v.Lome Elden G. Flåten Klosterskogen Travbane 7 19/2 - 04 / 5 2120 33,1 g 141
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) G. Flåten Sørlandets Travpark 4 08/2 - 01 / 5 2160 29,2 1054
Einar Askvik /Grimstad T. Borg Jarlsberg Travbane 5 30/1 - 04 / 8 2120 32,5 211
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 02 / 2 1609 34,2a 181
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 4 31/12 - 05 / 6 2140 32,0 123
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 500
Fintore 2 Plass 150 037
12 år SVART V v.Alm Viktor E. Rennesvik Drammen Travbane 3 24/2 - 03 / 3 2100 35,0ag 431
e. Lygna Fina v. Alm Svarten E. Rennesvik Momarken Travbane 0 27/1 - 01 / 2 1640 32,5ag 223
Vidar Henriksen /Drammen C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 07/1 - 02 / 2 2140 33,5 g 332
E. Rennesvik Vidar Henriksen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 6 21/12 - 06 / 12 2100 32,9a 596
L.grønn,grå/skstk,blå sidef,grå/rø sto C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 4 29/11 - 06 / 8 2100 32,3ag 613
3 2016: -9 -1 -0 -2 -1 -24 500 2015: -13 -0 -1 -1 -4 -29 500
Vesle Gudrun 3 Plass 129 000
9 år SVART HP v.Moe Odin C. Engebråthen Jarlsberg Travbane - 26/12 - 04 / 13 2140 dg 765
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Bjerke Travbane 3 21/11 - 02 / 12 1660 30,2 390
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Drammen Travbane 4 03/11 - 01 / 1 2500 32,2 263
K. Kvasnes Thomas Strand C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 24/10 - 05 / 9 2640 31,2 439
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 5 16/10 - 05 / 12 2100 32,3a 797
4 2017: -2 -1 -0 -0 -0 -12 000 2016: -11 -2 -2 -0 -3 -50 000
Thess Prinsen 4 Plass 160 500
7 år SVART V v.Lome Kongen T. Solberg Sørlandets Travpark - 08/2 - 01 / 10 2160 g4 g 59
e. Dronninga v. Spang Best T. Solberg Bjerke Travbane 4 31/1 - 01 / 11 2100 30,3a 24
Flaata Stable AS /Rjukan E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 16/1 - 02 / 12 1609 29,2a 146
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Forus Travbane 0 13/12 - 06 / 3 2040 31,4 328
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 0 26/11 - 08 / 4 2160 31,1 125
5 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -1 -1 -3 -4 -144 000
Turbo Marie 5 Plass 610 000
7 år SVART HP v.Moe Odin J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 02 / 11 1609 34,8a 180
e. Turbo Turi v. Saje (S) J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 07/1 - 02 / 10 2140 33,6 247
Arvid Kvalen-Lars Anders Ekeberg V. Hop Bjerke Travbane 0 17/12 - 02 / 7 2160 32,2 g 53
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Bjerke Travbane 4 03/12 - 06 / 3 2140 31,0 158
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv V. Hop Bjerke Travbane 0 26/11 - 08 / 2 2140 30,8 428
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -4 -15 000
Findal Odin 6 Plass 193 595
10 år BRUN V v.Moe Odin P. Arvesen Momarken Travbane 0 03/2 - 01 / 7 2160 32,8 561
e. Findal Vinni v. Polar Troll P. Arvesen Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 02 / 7 1609 33,2a 278
Malin Berg Andersen /Porsgrunn P. Arvesen Bjerke Travbane 2 10/12 - 01 / 1 1640 32,4 168
P. Arvesen K. Lier Bjerke Travbane 0 03/12 - 10 / 7 2160 33,1 50
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Biri Travbane 3 28/11 - 03 / 7 1609 29,2a 280
7 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2014: -7 -1 -1 -1 -0 -27 500
Torsby Balder 7 Plass 83 500
7 år BRUN V v.H.G. Balder G. Gundersen Bjerke Travbane 4 18/2 - 02 / 10 1640 31,7 152
e. Hole Stjerna v. Pål Even K. Øyhaugen Biri Travbane 0 27/7 - 03 / 4 1609 31,1a 362
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal K. Øyhaugen Biri Travbane 3 13/6 - 10 / 6 2100 31,0a 215
H. Holm Kjell Øyhaugen (A) G. Austevoll Biri Travbane 0 23/5 - 09 / 15 1620 31,2 158
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/5 - 09 / 1 2140 31,7 79
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -2 -2 -1 -62 963
Valle Milli 8 Plass 239 274
9 år BRUN HP v.H.G. Balder G. Gundersen Bjerke Travbane 0 31/1 - 01 / 3 2100 31,0a 826
e. Ellil v. Elding G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 16/1 - 02 / 6 1609 31,9a 373
Ingvild Charlen T. Evertsen /Bogøy G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 01/1 - 08 / 2 2100 34,3ag 75
G. Gundersen Annette Stordal (A) K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 17/12 - 02 / 13 2160 31,7 352
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Kvasnes Momarken Travbane 4 09/12 - 04 / 2 2140 31,4 307
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -2 -1 -2 -52 663
Finnskog Mira 9 Plass 195 377
9 år SVART HP v.Lome Elden H. Kulblik Biri Travbane 2 28/1 - 02 / 1 2100 35,0 173
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Bjerke Travbane 4 21/1 - 06 / 5 1640 31,2 339
Stall Kulblik H. Kulblik Biri Travbane 2 09/1 - 06 / 10 1609 34,6a 281
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 0 31/12 - 05 / 1 2140 32,7 116
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 5 17/12 - 02 / 1 2140 31,8 203
10 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 10 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Drammen Travbane 7 24/2 - 03 / 1 2100 35,9a 187
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Bjerke Travbane 0 23/12 - 05 / 7 2140 33,5 265
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Romme 8 05/12 - 11 / 2 1660 31,4 296
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 0 26/11 - 08 / 5 2160 32,3 709
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Romme 4 15/11 - 05 / 1 2140 32,7 16
11 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -18 500 2016: -14 -1 -0 -1 -2 -23 000
Heimly Odin 11 Plass 186 035
8 år BRUN V v.Moe Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 18/2 - 02 / 9 1640 31,8 362
e. Mediaas Jerka v. Troll Jahn O. Mikkelborg Momarken Travbane 6 03/2 - 01 / 2 2140 33,2 g 347
Harald Skjærvø /Yttervåg O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 27/1 - 01 / 4 1640 31,4a 93
O. Mikkelborg Heidi Moen (T) K. Kvasnes Biri Travbane 0 28/11 - 03 / 10 1609 35,1a 231
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 30/10 - 04 / 6 1609 28,9a 289
12 2019: -7 -1 -1 -1 -2 -38 500 2018: -14 -3 -3 -1 -3 -112 472
Hr. Ford 12 Plass 381 818
10 år BRUN V v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 20/2 - 05 / 2 2100 31,2a 475
e. Stjerne Molly v. Spang Best O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 5 16/1 - 02 / 5 1609 31,9ag 370
Johan Roger Fenstad-Heidi Struck B. Steinseth Bjerke Travbane 0 10/12 - 01 / 7 1640 33,1 126
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 0 21/11 - 02 / 6 1660 32,0 r 186
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt B. Steinseth Bjerke Travbane 4 29/10 - 10 / 12 1640 29,5 665