<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:43 V5-4


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 12.001 kr., 40 m. ved 24.001 kr.
3-15-årige hopper høyest 42.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-2-3/10-2-7 Plass : 10-2-3-7

1 2016: -10 -2 -2 -0 -3 -63 500 2015: -12 -2 -2 -1 -3 -101 000
Hermine 2100 1 Plass 164 500
5 år BRUN HP v.Spikeld T. Gravdal Jarlsberg Travbane 1 06/2 - 09 / 6 2100 36,8 82
e. Frk. Vilde v. Braute T. Gravdal Jarlsberg Travbane P 23/11 - 20 / 11 2120 40,9 P
Tron Gravdal-Hanne Sæbø T. Gravdal Drammen Travbane 30/11 - 20 / 7 1720 12,6 g N
T. Gravdal
hvit,grønt/svart skråbånd. grønn ermst
2 2015: -14 -1 -3 -0 -2 -40 000 2014: -5 -0 -0 -1 -1 -5 500
Odd Athene 2 Plass 45 500
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin A. Akselsen Sørlandets Travpark 6 25/1 - 08 / 2 2140 36,6 rg 170
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Frønes Bjerke Travbane 0 25/8 - 01 / 2 2100 36,8ag 715
Odd Team AS-Anne Lise Paulsen A. Frønes Sørlandets Travpark 3 10/8 - 09 / 7 2160 33,0 252
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Frønes Klosterskogen Travbane 8 21/7 - 01 / 6 2100 36,3 g 450
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv S. Jessen Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 09 / 8 2100 36,3 1157
3 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -10 -0 -2 -2 -5 -39 505
Lykkje Spika 3 Plass 42 308
5 år SVART HP v.Spikeld C. Antonsen Biri Travbane 2 13/2 - 04 / 3 2100 33,7 137
e. Spang Oleanne v. Alm Svarten C. Antonsen Jarlsberg Travbane 3 30/1 - 08 / 10 2100 35,6 27
Terje Furuholt /Tofte G. Gundersen Årjäng 4 10/8 - 01 / 2 2140 35,9 20
C. Antonsen P. Holtung Jarlsberg Travbane P 11/6 - 22 / 11 2120 37,8 g P
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. P. Holtung Bjerke Travbane N 07/5 - 22 / 7 2160 37,8 r N
4 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -13 -0 -1 -0 -3 -16 500
Låhne Lina 4 Plass 84 000
9 år BRUN HP v.Voje Faks E. Kristiansen Jarlsberg Travbane 0 14/2 - 03 / 1 2100 39,0 g 237
e. Klingilita v. Elding E. Kristiansen Jarlsberg Travbane 2 06/2 - 01 / 8 2120 35,1 250
Anders Magne Låhne /Sem E. Kristiansen Klosterskogen Travbane - 08/1 - 08 / 7 2100 dg 284
E. Kristiansen E. Kristiansen Klosterskogen Travbane 7 11/12 - 08 / 1 2100 37,7ag 239
rød m/svart kile i hvit v E. Kristiansen Drammen Travbane - 25/10 - 09 / 6 2100 g0 g 675
5 2015: -3 -0 -0 -2 -0 -7 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Løsti 5 Plass 14 000
6 år LYSBRUN HP v.Steinsvad Eld D. Dalen Drammen Travbane 3 19/1 - 08 / 13 2120 36,1 g 54
e. Stri v. Rappfot G. Austevoll Jarlsberg Travbane P 21/12 - 20 / 9 2120 34,1 P
Inger Synnøve Lybekk-Per Ingar Lybekk E. Høitomt Drammen Travbane 0 21/11 - 01 / 3 2100 38,9 g 259
H. Holm Inger Synnøve Lybekk E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 08/8 - 01 / 15 2120 38,1 g 590
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane - 15/7 - 04 / 1 2500 dg 306
6 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -18 -0 -0 -2 -8 -32 000
Remvinni 6 Plass 91 000
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 04 / 5 2100 40,1 125
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 01/1 - 03 / 4 2100 dg 268
Wigdis Remme-Terje Remme G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 11/12 - 08 / 3 2100 35,1a 98
G. Austevoll Terje Remme (A) T. Remme Klosterskogen Travbane 8 24/11 - 08 / 11 2120 38,0 767
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 07/11 - 08 / 6 2100 35,8 70
7 2015: -14 -0 -0 -3 -5 -22 750 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Voje Pia 7 Plass 24 750
4 år BRUN HP v.Horgen Tore T. Borg Jarlsberg Travbane 3 06/2 - 01 / 9 2120 35,4 g 81
e. Voje Lykka v. Lykkebron* T. Borg Drammen Travbane 5 19/1 - 08 / 12 2120 36,6 g 204
Stall Rett I Tet T. Borg Jarlsberg Travbane 4 02/1 - 08 / 4 2100 39,9 90
T. Borg Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 7 21/12 - 08 / 1 2100 37,1 g 192
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 23/11 - 20 / 10 2120 41,9 g P
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000
Trollveikja 8 Plass 146 000
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Drammen Travbane 0 03/7 - 03 / 1 2100 34,5 g 41
e. Atlina v. Elding G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 16/6 - 05 / 3 2100 31,4 146
Trond Elton /Svelvik G. Austevoll Drammen Travbane 5 13/5 - 02 / 1 2100 34,7 g 69
G. Stenberg Trond Elton G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 02/5 - 01 / 15 2120 33,2 g 51
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 11/4 - 01 / 2 2100 32,8 20
9 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -23 -2 -3 -1 -8 -67 500
Egge Faksa 2120 1 Plass 77 500
6 år HUSKBRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Biri Travbane 2 20/2 - 04 / 6 1600 32,7 78
e. Egge Lina v. Moe Odin K. Johansen Biri Travbane 4 13/2 - 03 / 12 2120 35,7 94
Stall Kaffekroken K. Johansen Drammen Travbane 2 19/1 - 08 / 11 2120 35,1 g 95
O. Østre Tormod Rundhaugen (B) K. Johansen Biri Travbane 0 07/12 - 03 / 4 2100 35,7 145
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Johansen Momarken Travbane 6 18/11 - 08 / 4 2160 35,7 g 76
10 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -7 -2 -0 -1 -2 -48 449
Bjørnemyr Victoria 2 Plass 232 991
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor O. Kjenner Jarlsberg Travbane 1 16/1 - 04 / 7 2100 38,3 g 52
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Klosterskogen Travbane 2 08/1 - 08 / 1 2100 38,5 49
Ole-Christian Kjenner-Monica Mathiesen O. Kjenner Jarlsberg Travbane 4 21/12 - 08 / 8 2120 34,6 142
O. Kjenner O. Kjenner Momarken Travbane 6 09/12 - 07 / 8 2140 36,5 385
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Momarken Travbane P 18/11 - 20 / 1 2140 38,6 P
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Neslands Trine 3 Plass 34 059
9 år SVART HP v.Moe Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 5 25/1 - 08 / 6 2160 35,7 44
e. Nesland's May v. Lykkebron* L. Kolle Momarken Travbane 3 13/1 - 02 / 14 2180 34,7 47
Henrik Kulblik /Grue Finnskog L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 02/1 - 08 / 5 2100 39,4 24
L. Kolle Hedda E. Assev (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 3 28/12 - 08 / 3 2140 34,7 83
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 21/12 - 07 / 1 2100 39,0 g 141
12 2017: -11 -1 -1 -1 -3 -47 000 2016: -16 -3 -2 -2 -4 -82 444
Maurstad Milla 4 Plass 149 444
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 23/11 - 03 / 1 2100 dg 161
e. Maurstad Mi v. Spang Best E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 31/10 - 08 / 1 2100 33,0 87
Kristin Wattum Haugen /Slitu E. Høitomt Biri Travbane 1 17/10 - 01 / 3 2100 34,4 90
D. Dalen Fornavn Ukjent B. Steinseth Biri Travbane 0 12/9 - 01 / 7 2100 37,5 1053
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl B. Steinseth Momarken Travbane 0 25/2 - 08 / 6 2160 dist g 964
13 2015: -2 -0 -1 -0 -0 -6 000 2014: -7 -0 -0 -0 -2 -4 000
Gjøndmai 5 Plass 24 000
7 år SVART HP v.Fakse* (S) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 16/6 - 05 / 5 2100 34,9 rg 403
e. Eld Vilja v. Elding G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 31/5 - 05 / 2 2100 34,1 g 419
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord K. Johansen Bjerke Travbane 7 22/5 - 02 / 1 2100 31,0a 582
G. Flåten K. Johansen Drammen Travbane 8 13/5 - 02 / 2 2100 35,4 g 284
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame B. Larsen Jarlsberg Travbane P 27/4 - 20 / 7 2120 35,7 P
14 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 2140 1 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Jarlsberg Travbane 2 14/2 - 03 / 12 2120 35,1 g 87
e. Frk. Aurora v. Braute E. Høitomt Bjerke Travbane 2 22/1 - 02 / 9 2100 33,2a 27
Sverige E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 08/1 - 08 / 12 2120 37,3 75
E. Høitomt Lars M. Søvik (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 01/1 - 03 / 2 2100 36,5 32
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 21/12 - 08 / 2 2100 35,1 119
15 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Goroso Gasell 2 Plass 121 500
7 år BRUN HP v.Åsajerven G. Flåten Drammen Travbane 5 19/1 - 04 / 6 2120 33,4 169
e. Valle Møy v. Sjefen G. Flåten Bjerke Travbane - 17/12 - 09 / 1 2140 dg 501
Siv Johanne Ørstad-Morten Rognmo G. Flåten Biri Travbane 4 07/12 - 01 / 3 2100 33,5 232
T. Espedal Siv Johanne Ørstad G. Flåten Jarlsberg Travbane - 23/11 - 03 / 3 2100 dg 37
Hvit m/oransje stj,mansj,rekl/oran.fel G. Flåten Drammen Travbane 2 03/11 - 07 / 5 2100 34,0 g 31