<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V5-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 80.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-3 Plass : 6-7-3

1 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 2100 1 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Bjerke Travbane 0 23/12 - 05 / 7 2140 33,5 265
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Romme 8 05/12 - 11 / 2 1660 31,4 296
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Bjerke Travbane 0 26/11 - 08 / 5 2160 32,3 709
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Romme 4 15/11 - 05 / 1 2140 32,7 16
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Gävle 0 29/9 - 09 / 1 2660 34,3 g 14
2 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -11 -2 -0 -3 -1 -35 011
Melker Karma* (S) 2 Plass 70 655
7 år SVARTBRUN V v.Moe Odin G. Kylen Bjerke Travbane 0 30/10 - 04 / 7 1609 br ag 114
e. Solruth (S) v. Mogum (S) G. Kylen Färjestad 4 20/10 - 05 / 10 1660 30,4 217
Sverige G. Kylen Momarken Travbane 0 16/9 - 02 / 9 2140 30,9a 698
P. Sem Linda Pulkkinen (A) G. Kylen Romme 3 05/9 - 02 / 14 2180 32,7 g 358
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. G. Kylen Kala Landbane 0 12/8 - 02 / 4 1900 33,9ag 193
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 500
Fintore 3 Plass 150 037
12 år SVART V v.Alm Viktor E. Rennesvik Momarken Travbane 0 27/1 - 01 / 2 1640 32,5ag 223
e. Lygna Fina v. Alm Svarten C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 07/1 - 02 / 2 2140 33,5 g 332
Vidar Henriksen /Drammen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 6 21/12 - 06 / 12 2100 32,9a 596
E. Rennesvik Vidar Henriksen C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 4 29/11 - 06 / 8 2100 32,3ag 613
L.grønn,grå/skstk,blå sidef,grå/rø sto C. Engebråthen Bjerke Travbane 4 05/11 - 05 / 5 2140 32,2 321
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -6 -2 -6 -202 491
Kagge Lina 4 Plass 530 491
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) V. Hop Drammen Travbane - 26/1 - 03 / 10 2120 dg 106
e. Høgda Vesla v. Elding G. Gundersen Drammen Travbane 0 19/1 - 04 / 13 2140 33,8 g 235
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud V. Hop Jarlsberg Travbane 0 02/1 - 04 / 7 2120 br g 60
G. Gundersen Tom Bjølgerud V. Hop Bjerke Travbane 1 13/11 - 02 / 2 2100 32,2a 147
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Drammen Travbane 7 03/11 - 04 / 11 1700 32,4 416
5 2015: -7 -2 -0 -0 -3 -43 954 2014: -13 -0 -1 -2 -3 -23 149
Våler Vilja 5 Plass 100 103
7 år HUSKBRUN HP v.H.G. Balder H. Holm Bjerke Travbane 4 04/2 - 05 / 1 2140 31,2 137
e. Dally Jerka v. Lund Jerker S. Bendiksen Forus Travbane - 10/1 - 06 / 1 2040 dg 613
Stine Marlen Bendiksen-Gunnar Bendiksen S. Bendiksen Jarlsberg Travbane 3 21/12 - 06 / 1 2100 32,7a 400
H. Holm Stine Marlen Bendiksen (T) H. Holm Bjerke Travbane 4 13/11 - 02 / 10 2100 32,4a 396
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl S. Bendiksen Drammen Travbane 0 03/11 - 04 / 6 1700 33,2 g 343
6 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -10 -1 -0 -0 -1 -36 982
Faks Mollyn 6 Plass 463 763
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane 1 04/2 - 03 / 7 2140 30,3 57
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Schem Bjerke Travbane 0 14/1 - 09 / 9 2180 32,5 g 169
Stall Rotnes E. Schem Bjerke Travbane 6 30/12 - 02 / 8 2100 33,2ag 40
E. Schem E. Schem Drammen Travbane 2 16/12 - 04 / 10 2100 32,3 g 102
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane 7 27/11 - 02 / 3 2100 33,3ag 57
7 2017: -10 -0 -1 -1 -3 -23 251 2016: -5 -0 -1 -1 -2 -24 951
Trons Piril 7 Plass 171 511
9 år SVART V v.Lome Elden K. Ødegaard Momarken Travbane - 27/1 - 01 / 8 1640 dg a 257
e. Trons Britta v. Spang Best K. Ødegaard Momarken Travbane - 16/12 - 05 / 8 2640 dg a 495
Knut Arne Ødegaard-Fredrik Syverud E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 24/11 - 03 / 5 2140 32,9 g 34
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 7 11/11 - 04 / 1 2100 32,3a 95
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv K. Ødegaard Momarken Travbane 0 02/11 - 02 / 10 2180 br g 81
8 2016: -13 -0 -1 -1 -4 -32 000 2015: -25 -0 -0 -4 -12 -83 926
Diksidiva* 8 Plass 186 200
6 år SVART HP v.Lome Elden C. Antonsen Klosterskogen Travbane 3 08/1 - 07 / 6 2140 32,9 g 25
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 26/12 - 04 / 3 2120 31,5 128
Sverige C. Antonsen Bjerke Travbane 3 17/12 - 02 / 3 2140 31,4 101
C. Antonsen C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 24/11 - 06 / 9 2100 32,9 g 855
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Drammen Travbane 5 03/11 - 04 / 12 1700 32,1 107
9 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Tarantella 9 Plass 67 000
8 år SVART HP v.Bokli Eld O. Østre Momarken Travbane 0 16/12 - 05 / 1 2640 br ag 232
e. Tilia v. Friggbest Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 28/11 - 03 / 12 1609 30,3a 1327
Roy Håkerud /Brumunddal K. Malmin Momarken Travbane 0 18/11 - 02 / 9 2160 33,5 g 145
K. Malmin Roy Håkerud O. Mikkelborg Biri Travbane 0 26/10 - 08 / 7 2100 30,6a 175
Mørkblå med gul reklame/bånd O. Mikkelborg Bjerke Travbane 7 22/10 - 06 / 1 2140 32,6 g 290
10 2018: -10 -0 -0 -2 -3 -19 500 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 10 Plass 162 650
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 29/11 - 06 / 1 2100 34,7a 59
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten G. Austevoll Momarken Travbane 5 11/11 - 01 / 7 1640 30,5a 58
Bjørn Haugen /Mjøndalen G. Austevoll Bjerke Travbane 6 28/5 - 09 / 8 1640 27,3 242
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 02/5 - 06 / 11 1600 29,8 96
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 1 22/4 - 02 / 7 1700 29,1 20
11 2019: -7 -2 -0 -0 -2 -36 000 2018: -18 -1 -0 -2 -5 -51 658
Aas Balder 11 Plass 284 658
11 år LYSBRUN V v.H.G. Balder K. Johansen Momarken Travbane 0 24/6 - 08 / 7 2140 br a 135
e. Aas Besta v. Spang Best K. Johansen Drammen Travbane 2 10/6 - 05 / 8 1700 30,8a 122
Ida Brekke /Voss T. Solberg Jarlsberg Travbane P 02/5 - 22 / 12 2120 35,7 P
K. Johansen Asbjørn Rød E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/11 - 02 / 7 2100 br arg 98
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/10 - 03 / 4 2140 35,8 g 53
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -27 000
Major Stjernen 12 Plass 162 596
10 år MØRKBR V v.Mentor Mollyn L. Kolle Bjerke Travbane 0 16/10 - 02 / 6 2100 dist ag 65
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten L. Kolle Bjerke Travbane 0 10/9 - 05 / 3 1660 29,2 g 221
Christer Stubberud-Linda Brevik L. Kolle Bjerke Travbane 0 03/9 - 05 / 7 2140 29,1 316
L. Kolle Linda Brevik L. Kolle Drammen Travbane - 14/6 - 02 / 11 2120 dg r 70
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 3 28/5 - 09 / 6 1640 26,5 57