<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:41 V65-4
V5-1
Team Øverdal

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr.
3-15-årige høyest 110.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-7 Plass : 1-4-7

1 2019: -9 -0 -0 -0 -4 -14 000 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -12 000
Sherikan 2100 1 Plass 336 559
11 år SVART V v.Lome Elden H. Holm Momarken Travbane 1 03/2 - 03 / 7 2160 34,6 174
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll V. Hop Biri Travbane 4 23/1 - 04 / 1 2100 33,9 86
Lisbeth Fossen-Per Olav Jørgensen H. Holm Bjerke Travbane P 14/1 - 20 / 3 2160 36,4 P
H. Holm Merete Viksås L. Kolle Momarken Travbane 7 13/11 - 03 / 10 2140 38,0a 377
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl O. Mikkelborg Drammen Travbane - 23/10 - 04 / 6 2100 dg a 69
2 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -2 200 2018: -11 -0 -0 -2 -7 -32 442
Nesvik Kasper 2 Plass 220 481
10 år SVART V v.Lome Elden K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 06/2 - 05 / 12 2120 32,8 421
e. Dahledubla v. Dublan K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 05/12 - 03 / 1 2100 34,0 g 55
Sven Sturla Knudsen-Anette Broekhuizen K. Malmin Drammen Travbane 5 16/11 - 04 / 10 2120 31,6 174
K. Malmin Svein Otto Svartangen K. Malmin Bjerke Travbane 0 05/9 - 09 / 6 2100 29,5ag 207
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Klosterskogen Travbane - 21/8 - 03 / 9 2100 g4 g 73
3 2018: -28 -2 -0 -3 -12 -134 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 3 Plass 416 982
10 år SVART H v.Kasper Mollyn V. Hop Bjerke Travbane 2 12/2 - 02 / 7 2100 33,8ag 38
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) J. Hansen Jarlsberg Travbane P 30/1 - 20 / 8 2120 35,8 P
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen V. Hop Bjerke Travbane - 14/1 - 09 / 10 2180 g6 g 59
O. Østre Jan Morten Hansen (T) S. Løvvold Momarken Travbane - 06/1 - 02 / 4 2140 dg a 20
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame S. Løvvold Bjerke Travbane 0 30/12 - 02 / 4 2100 br ag 21
4 2015: -14 -3 -3 -2 -2 -126 000 2014: -16 -4 -2 -1 -5 -87 000
Sundby Scott 2120 1 Plass 226 000
6 år SVART H v.Tangen Scott T. Borg Klosterskogen Travbane 3 01/1 - 08 / 7 2100 33,6a 18
e. Selena v. Kos Knekten T. Borg Klosterskogen Travbane 6 11/12 - 02 / 5 1700 30,0ag 187
Berit Garstad /Stathelle T. Borg Sørlandets Travpark 0 09/11 - 02 / 8 2180 30,0 57
T. Borg Berit Garstad T. Solberg Sørlandets Travpark 2 14/9 - 05 / 1 2140 29,3 54
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 0 03/9 - 05 / 3 2140 29,0 g 313
5 2019: -7 -0 -1 -2 -1 -28 000 2018: -23 -2 -3 -4 -5 -156 000
Ask Eld 2 Plass 935 500
9 år MØRKBR V v.Lome Elden G. Flåten Sørlandets Travpark 4 08/2 - 01 / 5 2160 29,2 1054
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) T. Borg Jarlsberg Travbane 5 30/1 - 04 / 8 2120 32,5 211
Einar Askvik /Grimstad G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 02 / 2 1609 34,2a 181
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 4 31/12 - 05 / 6 2140 32,0 123
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane - 20/9 - 09 / 10 2520 dg 98
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -0 -5 -18 000
Hof Lotta 3 Plass 379 000
9 år RØD HP v.Briskeby Philip E. Gravdal Momarken Travbane 6 09/12 - 04 / 1 2140 32,0 672
e. Hof Lill v. Hof Lundin E. Gravdal Bjerke Travbane 0 26/11 - 08 / 1 2140 33,0 772
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 4 11/11 - 04 / 7 2100 32,0a 333
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 4 30/10 - 03 / 6 2100 31,1a 875
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 0 22/10 - 06 / 9 2160 32,8 171
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -2 -1 -3 -28 000
Storler Guten 4 Plass 213 000
14 år SVART V v.Mentor Mollyn M. Helland Bjerke Travbane 6 11/2 - 05 / 4 2140 31,4 484
e. Troll Lisa v. Troll Jahn T. Espedal Jarlsberg Travbane 4 30/1 - 04 / 6 2120 32,1 g 199
Rannveig Grorud /Sem G. Flåten Drammen Travbane 5 19/1 - 03 / 3 2100 31,9 g 281
M. Helland Rannveig Grorud G. Flåten Bjerke Travbane 2 07/1 - 02 / 1 2140 31,7 127
gul m/svart h og ermstriper J. Undem Jarlsberg Travbane 5 02/1 - 04 / 9 2120 37,3 g 265
8 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -24 -1 -2 -2 -8 -63 659
Trø Kato 5 Plass 278 606
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) N. Repstad Klosterskogen Travbane 4 10/2 - 03 / 4 1700 30,5ag 68
e. Trø Spika v. Spikeld O. Østre Sørlandets Travpark 1 08/2 - 01 / 7 2160 28,4 154
Stall Jumbo H. Fatland Sørlandets Travpark - 25/1 - 02 / 4 2160 g5 g 68
T. Solberg Natalie Iselin Repstad (A) N. Repstad Jarlsberg Travbane 3 16/1 - 02 / 9 1609 30,5a 178
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Sørlandets Travpark P 11/1 - 20 / 4 2160 29,9 P
9 2019: -8 -0 -2 -1 -3 -32 500 2018: -11 -1 -2 -2 -5 -63 500
Loken 6 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Neslands Loke Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 6 08/2 - 01 / 6 2160 29,5 903
e. Mai Bausa v. Elding L. Kolle Bjerke Travbane 0 21/1 - 06 / 8 1640 36,8 g 310
Anette Skulbru-Benedikte M. Skulbru L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 01/1 - 08 / 4 2100 34,1a 94
Å. Tengsareid Gunn Snøås L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 05/12 - 03 / 5 2100 31,5 103
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 29/11 - 06 / 9 2100 33,0a 136
10 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykke Mollyn 7 Plass 84 500
7 år BRUN HP v.Åsajerven J. Bjerring Klosterskogen Travbane 5 10/2 - 03 / 1 1700 30,5a 465
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten J. Bjerring Biri Travbane - 28/1 - 02 / 11 2100 g0 g 174
Stall Lykke Mollyn J. Bjerring Drammen Travbane P 13/1 - 20 / 1 2100 37,0 P
J. Bjerring O. Sagholen Bjerke Travbane 5 10/5 - 03 / 1 1609 29,7a 185
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl O. Sagholen Klosterskogen Travbane - 02/5 - 07 / 6 2100 dg a 273
11 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 8 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 3 10/2 - 03 / 2 1700 30,3a 394
e. Gik Mina v. Ilmin E. Rennesvik Biri Travbane 0 28/1 - 05 / 12 1609 30,9a 523
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez E. Rennesvik Bjerke Travbane 5 14/1 - 04 / 7 2100 31,6a 651
E. Rennesvik Bjørn Larsen (T) E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 0 11/12 - 02 / 2 1700 30,1ag 220
L.grønn,grå/skstk,blå sidef,grå/rø sto E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 04 / 11 1700 29,1a 746
12 2015: -4 -0 -0 -1 -0 -4 000 2014: -9 -1 -0 -2 -1 -24 000
Gulheim Vinter'n 9 Plass 112 500
11 år MØRKBR V v.Gam Vinter E. Hafskjold Jarlsberg Travbane P 06/2 - 21 / 3 2120 32,5 P
e. Gulheim Jerva v. Hvatt Djerven K. Kvasnes Momarken Travbane 0 03/2 - 01 / 10 2160 32,8 301
Hilde Jensen /Kjøpmannskjær G. Flåten Drammen Travbane 6 16/12 - 05 / 1 2100 32,0a 56
K. Kvasnes Hilde Jensen G. Flåten Biri Travbane 3 07/12 - 07 / 2 2120 32,8 182
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 30/6 - 09 / 9 2100 30,0a 210
13 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 10 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Biri Travbane - 07/2 - 04 / 9 2600 dg 613
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 31/1 - 01 / 10 2100 31,0a 287
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Bjerke Travbane 4 14/1 - 04 / 9 2100 31,6a 257
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 2 01/1 - 08 / 5 2100 33,4a 113
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 16/12 - 05 / 4 2640 32,4a 257
14 2019: -8 -0 -1 -0 -4 -27 000 2018: -22 -1 -3 -3 -8 -91 000
Holt Gnist 11 Plass 456 000
11 år BRUN V v.Qvadrigo (S) S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 06/2 - 21 / 4 2120 30,3 P
e. Bø Terna v. Lykkebron* J. Drageset Jarlsberg Travbane 0 30/1 - 04 / 11 2120 33,4 g 395
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Drammen Travbane 0 19/1 - 03 / 4 2100 34,8 g 2139
J. Drageset J. Drageset Bjerke Travbane 6 07/1 - 02 / 4 2140 33,1 811
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Momarken Travbane 0 16/12 - 05 / 3 2640 33,3ag 114