<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:12 V5-4
DD-1
DATOLØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 220.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-9-5 Plass : 10-9-5

1 2016: -19 -5 -1 -1 -8 -129 500 2015: -14 -0 -1 -1 -8 -30 000
Aaby Elda 2100 1 Plass 354 750
10 år BRUN HP v.Elding O. Østre Jarlsberg Travbane 0 05/12 - 03 / 15 2140 31,8 g 186
e. Aaby Kine v. Bork Rigel K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 29/11 - 05 / 7 1700 29,6a 820
Jørn Fostvedt-Monika Aspnes K. Johansen Jarlsberg Travbane 4 15/11 - 01 / 10 1609 28,4a 327
T. Solberg Jørn Fostvedt K. Johansen Jarlsberg Travbane 7 07/11 - 04 / 13 2120 29,5 368
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Østre Drammen Travbane 0 19/8 - 05 / 8 1700 31,4ag 198
2 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -17 -0 -2 -2 -7 -73 702
Stolt Odin 2 Plass 463 290
9 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 31/1 - 04 / 7 2160 31,3 g 438
e. Stolt Embla v. Lome Elden P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 07 / 14 2120 32,5 g 236
Odin Viken /Høylandet Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 06/1 - 03 / 9 2140 31,1ag 84
Å. Tengsareid Lars O. Romtveit (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 26/12 - 01 / 10 2100 29,4a 209
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 20/12 - 03 / 5 2100 30,2a 357
3 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -0 -0 -0 -4 -9 000
Kipalill 3 Plass 229 000
11 år MØRKBR HP v.Moe Odin E. Rennesvik Drammen Travbane P 16/12 - 20 / 6 2120 37,7 P
e. Troll Kipa v. Perle Troll D. Dalen Drammen Travbane 5 17/10 - 01 / 3 2100 31,0a 461
Kjell Onshuus /Tranby E. Hafskjold Jarlsberg Travbane P 19/9 - 07 / 3 2120 35,4 P
M. Helland Kjell Onshuus D. Dalen Drammen Travbane 0 28/2 - 04 / 6 2100 33,9a 419
gul m/svart h og ermstriper L. Kolle Bjerke Travbane 0 26/12 - 06 / 3 1609 30,9a 840
4 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -0 -1 -0 -6 -24 500
Oddvar 4 Plass 239 362
10 år BRUN H v.Steinsvad Eld A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 23/10 - 04 / 5 2100 29,4ag 253
e. Var v. Plugg A. Rasmussen Bjerke Travbane 6 09/10 - 04 / 4 2100 30,4a 267
Are Solgren /Sortland A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 01/10 - 06 / 12 2660 29,8 717
A. Rasmussen A. Rasmussen Momarken Travbane 5 16/9 - 04 / 1 2640 28,9a 229
Lys blå m/rødt kryss, hv.søm S. Løvvold Bjerke Travbane 0 06/9 - 03 / 9 2100 28,9ag 210
5 2017: -17 -0 -0 -2 -4 -35 000 2016: -16 -2 -1 -2 -6 -151 000
Mjølner Oda 5 Plass 522 519
7 år SVART HP v.Moe Odin J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 25/11 - 02 / 7 2140 31,5a 25
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Romme 1 07/11 - 01 / 1 2160 30,3 25
Stall Slusehesten J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 18/10 - 03 / 2 1640 28,8a 357
K. Roe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 8 07/9 - 08 / 12 2100 28,0a 1777
Grå m/svart bånd,rød søm,reklame J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 26/8 - 01 / 6 2100 29,1a 188
6 2017: -4 -0 -2 -0 -2 -42 000 2016: -12 -3 -2 -3 -1 -137 500
Tangen Faks 6 Plass 440 504
9 år BRUN H v.Åsajerven G. Austevoll Momarken Travbane 1 06/1 - 03 / 7 2140 30,8a 16
e. Slogum Il v. Ilmin G. Austevoll Bjerke Travbane 1 30/12 - 04 / 7 2100 28,0a 20
Bjørn Karlsson G. Austevoll Drammen Travbane 7 06/12 - 08 / 11 2100 29,5 g 54
G. Austevoll Jørn-Gunnar Nilsen G. Austevoll Bjerke Travbane 5 05/11 - 07 / 12 2160 28,8 g 89
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 23/10 - 04 / 10 2100 28,1a 27
7 2016: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000 2015: -8 -0 -0 -0 -0 -0
Krum Odina 7 Plass 181 000
9 år SVART HP v.Moe Odin T. Espedal Drammen Travbane 0 26/1 - 04 / 2 1700 30,6 350
e. Krumeline v. Alm Svarten T. Espedal Biri Travbane 0 03/1 - 09 / 11 1600 32,9 362
Trygve Sem /Hokksund T. Espedal Biri Travbane 3 12/12 - 05 / 6 1609 30,4a 235
T. Espedal Trygve Sem T. Espedal Drammen Travbane 0 06/12 - 08 / 6 2100 br g 489
Hvit m/oransje stj,mansj,rekl/oran.fel T. Espedal Klosterskogen Travbane 2 29/11 - 05 / 8 1700 29,5a 71
8 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -12 -1 -0 -2 -3 -132 275
Stjernemira 8 Plass 201 977
5 år MØRKBR HP v.H.G. Balder M. Berdalen Biri Travbane 0 07/2 - 08 / 6 1620 br g 250
e. Stjerne Molly v. Spang Best O. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 27/9 - 08 / 11 2100 29,0a 1626
Anita Wergeland /Dalsøyra O. Østre Färjestad 0 13/9 - 04 / 1 2140 28,6 681
M. Berdalen Lars O. Romtveit (T) O. Østre Bjerke Travbane 5 26/8 - 01 / 4 2100 29,9a 156
Vinrød,hvitt felt,svart ermst&mans,rek O. Østre Biri Travbane 0 25/7 - 09 / 7 1609 29,1ag 71
9 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -19 -0 -1 -2 -8 -65 000
Huldre Oskar 9 Plass 250 500
7 år BLAKK V v.Tangen Scott A. Akselsen Bjerke Travbane 5 31/1 - 04 / 1 2140 30,1 79
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv A. Akselsen Biri Travbane 4 03/1 - 09 / 9 1600 28,9 112
Marius Bugge-Beate Gundersen A. Akselsen Bjerke Travbane 1 03/12 - 04 / 1 2640 30,8 g 46
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 7 26/11 - 08 / 14 2200 27,9 g 1312
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 5 19/11 - 06 / 7 2100 29,6ag 101
10 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bokli Jerven 10 Plass 207 000
11 år SVART V v.Åsajerven K. Malmin Biri Travbane - 03/1 - 09 / 3 1600 dg 70
e. Bokli Rikka v. Elding G. Gundersen Biri Travbane 0 12/12 - 05 / 8 1609 br ag 28
Lene Moen /Skreia K. Malmin Bjerke Travbane 2 19/11 - 06 / 3 2100 28,7a 36
K. Malmin Dag Gihle K. Malmin Bjerke Travbane 3 05/11 - 07 / 13 2160 28,4 120
Mørkblå med gul reklame/bånd A. Stensen Bjerke Travbane 1 23/10 - 04 / 1 2100 28,0a 22
11 2015: -6 -1 -1 -0 -3 -41 559 2014: -16 -0 -1 -2 -7 -133 750
Spik Il 11 Plass 250 809
6 år BRUN V v.Spikeld T. Desserud Drammen Travbane 4 19/1 - 03 / 9 2120 30,9 99
e. Steinsvad Il v. Ilmin T. Desserud Jarlsberg Travbane 4 26/12 - 01 / 1 2100 29,4a 72
Truls Desserud /Prestfoss T. Desserud Jarlsberg Travbane 4 05/12 - 03 / 14 2140 29,6 250
T. Desserud T. Desserud Momarken Travbane 3 25/11 - 02 / 3 2140 31,8a 47
mørkblå m/lysblå og hvit v. T. Desserud Biri Travbane 0 08/11 - 06 / 3 2100 30,0 290
12 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -1 -1 -11 000
Raukvin 12 Plass 290 647
12 år BRUN V v.Ravn Jahn G. Gundersen Bjerke Travbane 0 05/2 - 04 / 7 1609 30,4ag 287
e. Vidira v. Eng Svarten K. Johansen Biri Travbane 4 29/1 - 04 / 1 2100 35,3a 51
Erik Skaug /Åmot L. Kolle Bjerke Travbane 3 15/1 - 04 / 1 2100 32,0a 843
L. Kolle Erik Skaug (A) C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 26/12 - 01 / 9 2100 30,7ag 352
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl C. Antonsen Biri Travbane 0 19/12 - 05 / 4 2100 31,6ag 175