<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2
Blomsterverkstedets løp

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 19.001 kr.
3-15-årige høyest 37.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 8 Duo : Trippel : Plass : 8-12-6

1 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -13 -0 -1 -0 -3 -16 500
Låhne Lina 2100 1 Plass 84 000
9 år BRUN HP v.Voje Faks E. Kristiansen Jarlsberg Travbane 2 06/2 - 01 / 8 2120 35,1 250
e. Klingilita v. Elding E. Kristiansen Klosterskogen Travbane - 08/1 - 08 / 7 2100 dg 284
Anders Magne Låhne /Sem E. Kristiansen Klosterskogen Travbane 7 11/12 - 08 / 1 2100 37,7ag 239
E. Kristiansen E. Kristiansen Drammen Travbane - 25/10 - 09 / 6 2100 g0 g 675
rød m/svart kile i hvit v E. Kristiansen Jarlsberg Travbane 0 25/5 - 01 / 12 2120 36,6 769
2 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -15 000 2018: -12 -1 -1 -1 -4 -49 500
Blessomen 2 Plass 394 015
9 år SVART H v.Lome Elden K. Johansen Drammen Travbane 4 03/11 - 03 / 3 2100 34,2 176
e. Korra v. Kos Knekten K. Johansen Momarken Travbane 3 21/10 - 09 / 8 2160 33,5 113
Ronny Bakke /Maura K. Johansen Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 4 2140 34,0 g 146
K. Johansen Ronny Bakke K. Malmin Jarlsberg Travbane 4 19/9 - 01 / 13 2120 32,0 137
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Jarlsberg Travbane - 09/7 - 01 / 9 2100 g0 g 159
3 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -24 -0 -0 -1 -10 -37 500
Lill Tea 3 Plass 146 000
9 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Drammen Travbane 0 19/1 - 04 / 1 2100 36,4 659
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 11/12 - 08 / 8 2100 37,2a 132
Hanne E. Ellefsrud /Gran H. Eggen Drammen Travbane 0 09/9 - 04 / 8 2100 36,6 g 740
E. Gravdal H. Eggen Jarlsberg Travbane 7 01/9 - 02 / 4 2100 33,5 g 233
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl H. Eggen Drammen Travbane 7 26/8 - 02 / 7 2100 35,3 g 673
4 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000
Rigla 4 Plass 40 500
6 år SVART HP v.Bork Rigel A. Heisholt Sørlandets Travpark 5 30/11 - 08 / 4 2140 41,6 g 55
e. Årlilja v. Sjefen A. Heisholt Sørlandets Travpark 4 16/7 - 09 / 5 2140 32,9 61
Harald Jan Løberg-Haavard Halvorsen G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 30/6 - 01 / 3 2100 34,5 223
G. Flåten Harald Jan Løberg G. Flåten Jarlsberg Travbane P 02/5 - 22 / 11 2120 38,5 g P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame A. Heisholt Klosterskogen Travbane 10/10 - 22 / 2 1700 58,1 B
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Stjernetira 5 Plass 306 249
8 år SVART HP v.H.G. Balder O. Østre Biri Travbane 0 09/1 - 04 / 3 2100 40,6 527
e. Stjerne Molly v. Spang Best O. Østre Sørlandets Travpark 4 30/11 - 08 / 3 2140 37,4 185
Camilla Aakhus /Bygland O. Østre Biri Travbane 4 14/11 - 07 / 10 2100 35,4 475
O. Østre Ronald Haug O. Østre Drammen Travbane 0 03/11 - 07 / 2 2100 37,6 205
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane - 21/10 - 09 / 3 2140 dg 399
6 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -0 -2 -5 -20 500
Espe Helding 6 Plass 27 000
7 år BRUN V v.Elding D. Dalen Jarlsberg Travbane - 06/2 - 05 / 2 2100 dg 1393
e. Espe Mindi v. Pilmin D. Dalen Drammen Travbane 4 26/1 - 03 / 1 2100 34,7 965
Tommy Haslestad /Holmestrand V. Hop Jarlsberg Travbane 6 16/1 - 04 / 11 2100 39,0 431
D. Dalen Tommy Haslestad A. Akselsen Klosterskogen Travbane 6 01/1 - 03 / 5 2100 37,6 g 292
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl S. Løvvold Klosterskogen Travbane 6 29/11 - 04 / 3 2100 36,8 256
7 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -46 491
Hauglid Storm 7 Plass 186 991
9 år BRUN V v.Klack Jo* (S) L. Kolle Bjerke Travbane 1 22/1 - 02 / 1 2100 33,1a 130
e. Hauglid Tina v. Lome Elden G. Gundersen Biri Travbane 5 09/1 - 04 / 1 2100 39,6 g 119
Øystein Klever /Leirsund L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 21/12 - 08 / 4 2100 35,3 53
G. Gundersen Øystein Klever G. Gundersen Bjerke Travbane P 10/12 - 20 / 2 2140 39,7 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
8 2015: -7 -2 -0 -2 -1 -46 000 2014: -8 -0 -0 -0 -4 -11 000
Horgen Gaute 8 Plass 57 000
4 år LYSBRUN H v.Horgen Tore A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 16/1 - 04 / 10 2100 38,6 104
e. Yxbo Tøsen (S) v. Gaute P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 10/10 - 05 / 4 2100 35,7 g 397
Stall Elling A. Akselsen Drammen Travbane - 20/9 - 08 / 14 2120 dg 297
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 01/9 - 07 / 7 2140 32,8 34
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Solberg Bjerke Travbane 5 13/8 - 09 / 4 2140 34,9 124
9 2019: -5 -2 -0 -3 -0 -49 000 2018: -11 -1 -0 -2 -3 -34 500
Ros Svarta 2120 1 Plass 263 500
8 år SVART HP v.Moe Odin E. Høitomt Drammen Travbane 2 26/1 - 03 / 7 2100 32,7 83
e. Nordli Svarta v. Spikeld E. Høitomt Drammen Travbane 7 19/1 - 04 / 4 2100 34,5 g 65
Eva Johansen-Ellen Johansen O. Wassberg Forus Travbane 0 20/12 - 08 / 13 2080 34,6 768
E. Høitomt G. Mikkelsen Forus Travbane - 25/11 - 01 / 13 2080 g7 656
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Mikkelsen Forus Travbane 6 15/11 - 01 / 3 2080 36,3 g 219
10 2019: -7 -0 -1 -2 -3 -33 000 2018: -18 -3 -1 -1 -10 -120 500
Valle Max 2 Plass 360 500
9 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 06/2 - 05 / 5 2100 32,4 80
e. Valle Eldi v. Elding T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 01/1 - 03 / 8 2120 35,3 105
Andreas Bjørge Fosse /Eikangervåg G. Flåten Bjerke Travbane 0 26/6 - 02 / 3 2100 32,6ag 178
L. Kolle Tom Erik Solberg (T) T. Solberg Momarken Travbane 0 11/5 - 09 / 1 2140 35,5 g 49
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Drammen Travbane - 01/5 - 07 / 10 2120 dg 205
11 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -14 500 2018: -19 -0 -1 -0 -6 -31 000
Kjappe Tinna 3 Plass 377 500
10 år SVART HP v.Engli Svarten H. Holm Jarlsberg Travbane 5 06/2 - 05 / 3 2100 32,8 1103
e. Kjappe Troja v. Sjefen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 22/1 - 02 / 5 2100 34,0ag 87
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 14/1 - 09 / 2 2160 33,4 g 309
O. Mikkelborg Kjetil Guriby Huuse O. Mikkelborg Bjerke Travbane 7 31/12 - 02 / 7 1660 32,2 g 352
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 11/12 - 08 / 6 2100 34,7ag 46
12 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 4 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 2 22/1 - 02 / 9 2100 33,2a 27
e. Frk. Aurora v. Braute E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 08/1 - 08 / 12 2120 37,3 75
Sverige E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 01/1 - 03 / 2 2100 36,5 32
V. Hop Lars M. Søvik (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 21/12 - 08 / 2 2100 35,1 119
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 05/12 - 20 / 7 2120 38,9 g P
13 2019: -10 -0 -0 -1 -5 -27 000 2018: -28 -0 -0 -3 -12 -66 000
Gyldenlinn 5 Plass 253 500
8 år SVART HP v.Krageboen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 06/2 - 05 / 6 2100 32,9 g 811
e. Gylden Rappa v. Kal Luis K. Kvasnes Biri Travbane 7 07/12 - 01 / 2 2100 37,0 g 174
Jan Inge Drageset /Hof K. Kvasnes Biri Travbane 2 14/11 - 07 / 2 2100 35,3 88
Å. Tengsareid Frode Akselsen K. Kvasnes Drammen Travbane 6 03/11 - 07 / 8 2100 35,8 g 272
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 5 24/10 - 01 / 9 2120 34,4 g 486
14 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Voje Per 6 Plass 276 000
9 år BRUN V v.Ulfrigg Å. Tengsareid Momarken Travbane 8 24/6 - 09 / 8 2160 31,9 g 47
e. Voje Lykka v. Lykkebron* Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 11/6 - 09 / 1 2600 dg 26
Helena Regina Dybesland /Høvåg Å. Tengsareid Biri Travbane - 30/5 - 03 / 10 2120 dg 38
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 18/5 - 01 / 9 2180 29,7 181
Blå m/gull seler&stjerner, reklame K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 8 10/3 - 01 / 8 2100 34,8 g 129
15 2019: -6 -0 -0 -2 -2 -17 000 2018: -9 -0 -2 -3 -3 -51 000
Ånei 7 Plass 299 858
9 år BRUN HP v.Moe Odin C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 06/2 - 05 / 1 2100 33,3 639
e. Polar Fortuna v. Braute C. Antonsen Drammen Travbane 0 13/1 - 03 / 8 2100 34,7 155
Sonja Hansen /Hokksund C. Antonsen Momarken Travbane 6 23/12 - 03 / 10 2140 34,6ag 178
C. Antonsen Frode Akselsen D. Dalen Biri Travbane 0 07/12 - 03 / 5 2100 35,4 g 190
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 1 11/11 - 07 / 5 2140 35,9 57