<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:41 V65-4
V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 8.001 kr.
3-15-årige høyest 16.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-11 Plass : 1-3-11

1 2019: -6 -2 -1 -0 -0 -40 000 2018: -18 -4 -5 -2 -3 -127 000
Idjerven 2100 1 Plass 243 106
9 år SVART V v.Lome Elden O. Østre Jarlsberg Travbane 2 30/1 - 08 / 7 2100 35,2 97
e. Lumine v. Alm Svarten O. Østre Biri Travbane - 23/1 - 07 / 6 2120 g3 g 96
Trude Kleveland-Geir Solem G. Austevoll Momarken Travbane 0 13/1 - 02 / 1 2140 37,9 g 28
O. Østre Per Gunnar Roos G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 02/1 - 08 / 1 2100 39,7 g 53
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Austevoll Bjerke Travbane P 23/12 - 20 / 2 2160 37,7 g P
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -2 -0 -7 -70 699
Spikjuni 2 Plass 323 332
8 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Momarken Travbane 5 09/12 - 07 / 11 2160 35,2 97
e. Spikeldi v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 5 14/11 - 07 / 11 2100 35,7 286
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum B. Steinseth Momarken Travbane 7 02/11 - 07 / 8 2140 39,4 g 84
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane P 25/7 - 20 / 2 2120 38,8 P
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt Ø. Ruttenborg Biri Travbane 23/6 - 24 / 6 2100 56,3 g B
3 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -10 -0 -2 -2 -5 -39 505
Lykkje Spika 3 Plass 42 308
5 år SVART HP v.Spikeld C. Antonsen Jarlsberg Travbane 3 30/1 - 08 / 10 2100 35,6 27
e. Spang Oleanne v. Alm Svarten G. Gundersen Årjäng 4 10/8 - 01 / 2 2140 35,9 20
Terje Furuholt /Tofte P. Holtung Jarlsberg Travbane P 11/6 - 22 / 11 2120 37,8 g P
C. Antonsen P. Holtung Bjerke Travbane N 07/5 - 22 / 7 2160 37,8 r N
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. P. Holtung Momarken Travbane 12/11 - 22 / 2 2160 47,7 B
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Tunfaksen 4 Plass 57 500
7 år MØRKBR V v.Trø Faks H. Holm Drammen Travbane - 19/1 - 08 / 2 2100 dg 67
e. Stjerne Perla v. Lome Elden O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 13/1 - 02 / 3 2140 36,4 823
Anders Andersen /Harestua H. Holm Momarken Travbane 0 09/12 - 07 / 4 2140 37,4 749
G. Gundersen Anders Andersen O. Mikkelborg Drammen Travbane 8 16/11 - 01 / 3 2100 41,7 g 261
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 05/11 - 22 / 6 2160 41,5 P
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -0 -0 -3 -8 000
Dalby Gutten 5 Plass 18 000
9 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 14/11 - 08 / 13 2120 36,9 280
e. Dalby Jenta v. Lapp Nils (S) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 17/10 - 01 / 11 2120 35,7 707
Torstein Sørsveen /Østre Gausdal Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 26/9 - 20 / 5 2120 38,1 P
E. Høitomt Torstein Sørsveen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 12/9 - 01 / 11 2120 dist g 777
Hvit m/svarte ermer, reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 8 15/8 - 01 / 3 2100 42,4 538
6 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solør Knekten 2120 1 Plass 56 500
9 år HUSKBRUN V v.Kos Knekten T. Solberg Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 8 2160 br g 136
e. Solør Eli v. Elding T. Solberg Biri Travbane 1 26/9 - 01 / 12 2120 33,9 52
Lill Anita Furuberg /Austmarka T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 19/9 - 01 / 11 2100 32,7 196
T. Solberg Trond Erik Hagen V. Hop Biri Travbane 6 29/8 - 01 / 10 2100 34,9 105
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Biri Travbane 0 23/6 - 01 / 6 2100 36,0 g 101
7 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -17 -2 -2 -2 -7 -83 500
Spang Virmar 2 Plass 170 000
10 år BRUN V v.Lome Elden J. Kvikstad Drammen Travbane 1 19/1 - 08 / 8 2120 34,6 178
e. Spang Koso v. Kos Knekten J. Kvikstad Biri Travbane 5 12/12 - 08 / 2 2100 37,0 353
Stall Lindalen J. Kvikstad Biri Travbane 5 14/11 - 08 / 3 2100 35,3 99
J. Kvikstad Terje Lindalen J. Kvikstad Biri Travbane P 26/10 - 20 / 7 2120 38,3 P
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler A. Stensen Drammen Travbane 0 28/10 - 10 / 8 2100 38,7 158
8 2016: -5 -0 -0 -1 -2 -10 500 2015: -17 -2 -2 -1 -7 -68 500
Slått Faks 3 Plass 84 500
5 år MØRKBR V v.Slått Eld K. Johansen Biri Travbane 2 23/1 - 07 / 10 2140 34,1 39
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) K. Johansen Drammen Travbane 0 20/9 - 08 / 3 2100 35,8 g 136
Rune E. Gustavsen-Emmy G. Gustavsen K. Johansen Biri Travbane 5 27/7 - 09 / 2 2100 35,7 211
K. Johansen Kjetil Helgestad (T) K. Johansen Biri Travbane 3 20/7 - 01 / 5 2100 35,5 33
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Høitomt Momarken Travbane P 08/7 - 20 / 9 2160 36,2 P
9 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000
Ty Oda 4 Plass 15 500
5 år SVART HP v.Moe Odin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 8 08/1 - 08 / 11 2120 38,4 g 59
e. Alm Robyn v. Braute Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 23/10 - 09 / 4 2100 br g 151
Team Øyo G. Austevoll Drammen Travbane - 06/10 - 04 / 12 2120 dg 287
G. Austevoll Åse-Margrethe R. Øyo K. Kvasnes Drammen Travbane 6 20/9 - 08 / 13 2120 33,6 230
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 01/9 - 07 / 6 2120 33,2 199
10 2015: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2014: -7 -0 -0 -0 -4 -8 500
Skala 5 Plass 12 500
7 år SVART HP v.Elding K. Brenden Jarlsberg Travbane 5 16/1 - 04 / 2 2100 38,9 370
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) G. Austevoll Biri Travbane 0 09/1 - 04 / 4 2100 39,8 g 184
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Klosterskogen Travbane 7 01/1 - 03 / 1 2100 37,9 85
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Biri Travbane 0 25/7 - 10 / 4 2100 34,1 g 841
gul m/svart skråbånd. A. Stensen Jarlsberg Travbane 5 09/7 - 01 / 7 2100 31,7 619
11 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -6 000 2017: -8 -0 -0 -2 -4 -25 500
Skrei Odina 6 Plass 153 289
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin A. Stensen Jarlsberg Travbane 2 21/12 - 07 / 10 2120 37,2 200
e. Bestfrøkna v. Spang Best G. Gundersen Momarken Travbane 4 09/12 - 07 / 6 2140 35,9 149
Ola Røise-Jorunn Røise A. Stensen Biri Travbane 0 14/11 - 07 / 3 2100 36,1 g 287
A. Stensen Ola Engevold (B) A. Stensen Biri Travbane 5 25/4 - 01 / 3 2100 40,2 g 332
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane - 04/4 - 01 / 7 2100 dg 406