<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:30 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
3-15-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -10 000
Hot Shot Trotter 2140 1 Plass 91 000
11 år BRUN V v.Stand Strong* (US) M. Aarvåg Biri Travbane - 28/11 - 08 / 10 2120 dg 113
e. Miss Mirella (FI) v. Crown Sweep (US) M. Aarvåg Jarlsberg Travbane 3 24/10 - 04 / 11 2100 18,9 206
Ivar Os /Nordfjordeid M. Aarvåg Jarlsberg Travbane - 10/10 - 01 / 4 2100 dg 209
M. Aarvåg Kjetil Helgestad (T) S. Hammersborg Bjerke Travbane 3 15/1 - 09 / 9 2140 19,8 187
grønn m/svart stolpe M. Aarvåg Bjerke Travbane P 18/12 - 20 / 2 2140 22,1 P
2 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -12 -0 -3 -0 -4 -41 500
Kiwi Catchme 2 Plass 59 000
10 år BRUN HP v.Mr. Commissioner (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane 8 19/9 - 02 / 8 2100 22,0a 540
e. Vanja Vic v. Netted (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 8 09/5 - 01 / 8 2120 21,5 435
Lene Weman-Linda Vinjor L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 09 / 9 2100 21,7 g 274
O. Østre Lene Weman L. Kolle Drammen Travbane 7 24/9 - 01 / 11 2120 20,8 212
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Heisholt Bjerke Travbane 0 11/4 - 01 / 5 2160 21,3 g 97
3 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -25 000 2018: -13 -3 -1 -0 -5 -124 560
Jefferson Dotcom 3 Plass 537 940
7 år BRUN V v.Olimede* (FR) O. Østre Bjerke Travbane 18/6 - 20 / 4 2140 27,9 B
e. Sunshine Meadows v. J.R. Broline* (US) O. Østre Jarlsberg Travbane 11/6 - 20 / 4 2100 31,5 g B
Stine-Merete Gundersen-Gert Magne Gundersen
V. Hop Stine-Merete Gundersen
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -5 -0 -0 -0 -5 -7 050
Vanilje 2160 1 Plass 7 050
5 år HUSKBRUN HP v.Spikeld B. Garberg Orkdal Tråvpark P 03/5 - 23 / 6 2120 44,4 g P
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten J. Blekkan Leangen Travbane 04/11 - 20 / 8 1660 52,2 B
Team Bakkeli - Wara
G. Austevoll Vidar Bakkeli
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
5 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Jærvsøluna (S) 2 Plass 50 692
9 år M.BRUN HP v.Lome Elden R. Sandersen Momarken Travbane 0 24/6 - 08 / 5 2140 dist a 1435
e. Omer Luna (S) v. Pål Lunar R. Sandersen Bjerke Travbane N 15/1 - 21 / 3 2160 40,0 r N
Stall Gepa P. Bendiksen Bjerke Travbane 0 03/1 - 04 / 7 2100 36,6a 618
E. Høitomt Geir Sandersen Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 27/11 - 09 / 7 2140 dist g 418
Hvit m/svarte ermer, reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 17/11 - 05 / 2 1609 31,1a 199
6 2019: -11 -0 -0 -1 -6 -24 490 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -5 456
Valborg 3 Plass 196 934
9 år BRUN HP v.Nordli Svarten A. Solhus Leangen Travbane 0 07/4 - 11 / 2 2140 38,3 r 118
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten A. Solhus Leangen Travbane P 24/3 - 20 / 8 2160 37,6 P
Øystein Østre /Askim J. Blekkan Leangen Travbane 8 04/11 - 01 / 4 2140 43,0 rg 67
L. Østre Øystein Østre T. Mjøen Orkdal Tråvpark P 04/5 - 24 / 1 2100 46,9 P
Svart m/gul stolpe, reklame J. Blekkan Leangen Travbane 25/11 - 21 / 4 1640 54,2 B
7 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hoppla Berger 4 Plass 7 000
8 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Momarken Travbane - 03/2 - 20 / 13 2160 dgpp N
e. Bostad Svarta v. Høiby Kongen G. Gundersen Bjerke Travbane N 19/11 - 21 / 7 2160 50,0 g N
Ivar Bjørneng /Aurskog S. Fossen Bjerke Travbane 12/9 - 25 / 12 1680 08,8 g N
K. Brenden Ivar Bjørneng
gul m/svart skråbånd.