<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:06 V76-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 80.001 kr.
3-15-årige høyest 150.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-7-6 Plass : 8-7-6

1 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -6 -1 -0 -0 -0 -14 000
Måleng Elden 2140 1 Plass 146 000
11 år BRUN V v.Steinsvad Eld M. Amundsen Bjerke Travbane - 07/1 - 09 / 2 2140 dg 39
e. Turbo Lill v. Trons Trollmin* R. Sandersen Bjerke Travbane 1 03/12 - 10 / 1 2140 32,0 426
Dag Larsen /Vormsund K. Brenden Bjerke Travbane 2 21/11 - 02 / 2 1640 30,7 578
K. Brenden Dag Larsen O. Kjenner Drammen Travbane 6 06/10 - 06 / 3 2100 32,9 566
gul m/svart skråbånd. H. Holm Bjerke Travbane 0 30/7 - 08 / 5 2140 br g 895
2 2016: -14 -1 -0 -2 -0 -19 000 2015: -18 -1 -0 -2 -1 -27 000
Kolnes Anne 2 Plass 99 500
8 år LYSBRUN HP v.Spikeld K. Kvasnes Bjerke Travbane 3 04/2 - 03 / 1 2140 30,5 266
e. Cate v. Alm Rigel K. Kvasnes Bjerke Travbane 7 31/12 - 05 / 3 2140 32,3 307
Frode Horstad /Naustdal K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 26/12 - 04 / 7 2120 32,4 241
K. Kvasnes Annette Stordal (A) K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 2 11/12 - 03 / 7 1700 32,3a 206
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 03/12 - 10 / 2 2140 32,7 30
3 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -25 -0 -3 -1 -9 -52 000
Tun Faksa 3 Plass 190 500
10 år BRUN HP v.Stjerne Faks L. Kolle Biri Travbane 5 28/1 - 02 / 7 2100 35,5 122
e. Tun Elda v. Elding L. Kolle Momarken Travbane 3 13/1 - 08 / 3 1660 31,0 g 49
Øyvind Reigstad /Ytre Arna L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 26/12 - 04 / 6 2120 31,8 247
L. Kolle Jon Lyngås L. Kolle Bjerke Travbane 7 17/12 - 02 / 12 2160 31,5 656
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 0 06/12 - 01 / 8 2120 33,5 212
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -2 -1 -3 -28 000
Storler Guten 4 Plass 213 000
14 år SVART V v.Mentor Mollyn T. Espedal Jarlsberg Travbane 4 30/1 - 04 / 6 2120 32,1 g 199
e. Troll Lisa v. Troll Jahn G. Flåten Drammen Travbane 5 19/1 - 03 / 3 2100 31,9 g 281
Rannveig Grorud /Sem G. Flåten Bjerke Travbane 2 07/1 - 02 / 1 2140 31,7 127
M. Helland Rannveig Grorud J. Undem Jarlsberg Travbane 5 02/1 - 04 / 9 2120 37,3 g 265
gul m/svart h og ermstriper G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 21/12 - 06 / 6 2100 32,8ag 472
5 2016: -5 -1 -0 -1 -0 -17 500 2015: -18 -1 -0 -2 -6 -57 500
Tyri Stjernen 5 Plass 116 500
6 år RØD V v.Tyri Knekten G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 30/1 - 04 / 9 2120 br g 31
e. Tyri Stjerna v. Røder G. Flåten Bjerke Travbane 1 21/1 - 06 / 7 1640 30,4 57
Torkild Øveren /Tyristrand G. Flåten Bjerke Travbane 3 14/1 - 09 / 6 2180 29,9 124
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 02/1 - 04 / 11 2120 35,5 g 168
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Sørlandets Travpark 6 28/12 - 04 / 5 2140 33,0 g 81
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -2 -1 -3 -57 330
Finnskog Odin* 6 Plass 312 002
9 år SVART V v.Bork Odin E. Høitomt Momarken Travbane 1 03/2 - 01 / 4 2140 31,6 13
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) E. Høitomt Biri Travbane 1 23/1 - 04 / 5 2120 32,7 g 21
Sverige E. Høitomt Bjerke Travbane 1 14/1 - 09 / 4 2160 29,9 23
E. Høitomt E. Høitomt Biri Travbane 2 09/1 - 04 / 11 2120 37,1 23
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 3 31/12 - 02 / 2 1640 31,5 17
7 2015: -10 -0 -4 -1 -2 -59 850 2014: -2 -2 -0 -0 -0 -45 000
Mediaas Odin 2160 1 Plass 191 350
10 år BRUNSVART H v.Moe Odin J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 31/12 - 05 / 8 2160 29,2 33
e. Salsnes Jerka v. Jerker J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 16/12 - 05 / 9 2640 31,4a 208
Christine E. Masser /Kråkerøy C. Kjenner Momarken Travbane P 09/12 - 20 / 9 2160 34,4 P
J. Mjølnerød A. Mehla Bjerke Travbane 0 02/9 - 04 / 5 2600 33,5a 50
burgunder m/gul hestesko & to ermringe A. Mehla Bjerke Travbane 4 05/8 - 08 / 10 2100 32,0a 46
8 2016: -8 -0 -2 -0 -1 -25 000 2015: -17 -2 -0 -1 -4 -46 000
Gregorius 2 Plass 163 500
7 år MELL.BR. V v.Järvsöfaks (S) H. Holm Bjerke Travbane 3 31/1 - 01 / 2 2100 30,1a 124
e. Gyldne Tider v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane - 14/1 - 04 / 6 2100 g0 ag 73
Stall Overlegen Galopprosent E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/12 - 01 / 2 2600 33,4ag 24
H. Holm Rune Arild Hansen G. Gundersen Bjerke Travbane - 10/12 - 10 / 1 2140 dg 34
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 0 03/12 - 06 / 11 2140 31,5 g 57
9 2015: -19 -0 -0 -1 -6 -19 500 2014: -19 -0 -3 -2 -6 -52 000
Strand Elden 3 Plass 154 000
8 år BRUN V v.Åsaelden E. Høitomt Momarken Travbane 5 16/12 - 01 / 8 1640 30,6ag 178
e. Fintessa v. Finstad Per T. Borg Klosterskogen Travbane - 29/11 - 05 / 5 1700 dg a 188
Linn Beate Strand-Vidar Strand H. Holm Momarken Travbane 6 18/11 - 06 / 10 2140 31,5ag 280
T. Borg Linn Beate Strand T. Borg Drammen Travbane 7 03/11 - 01 / 12 2520 31,8 222
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl H. Holm Momarken Travbane 3 28/10 - 04 / 6 2140 30,3a 144
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000
Skauge Faks 4 Plass 334 000
13 år BRUN V v.Bokli Eld E. Knutsen Bjerke Travbane - 08/1 - 01 / 1 1609 g4 a 23
e. Dalby Tussa v. Hvatt Djerven S. Eilertsen Bjerke Travbane 0 23/12 - 01 / 4 2600 34,3a 76
Randi Hotvedt-Tor Gunnar Hotvedt E. Knutsen Drammen Travbane 7 16/12 - 05 / 7 2100 33,3a 73
E. Knutsen Randi Hotvedt S. Eilertsen Drammen Travbane 1 03/11 - 01 / 11 2520 31,2 688
Rød med svart reklame E. Knutsen Momarken Travbane 5 28/10 - 04 / 7 2140 31,6ag 416
11 2015: -8 -0 -1 -0 -1 -10 000 2014: -17 -2 -0 -3 -3 -57 000
Filur 5 Plass 114 500
7 år BRUN V v.Frigg Mollyn A. Stensen Momarken Travbane 5 03/2 - 01 / 6 2160 32,1 g 226
e. Fiona v. Pajaprins A. Valstad Bjerke Travbane 2 07/1 - 09 / 5 2140 31,8 48
Oddbjørn Wangen /Kolbu A. Stensen Bjerke Travbane 5 31/12 - 05 / 11 2160 31,3 g 548
K. Johansen Stig Bye A. Stensen Biri Travbane - 19/12 - 08 / 2 2100 dg a 260
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Valstad Momarken Travbane P 16/12 - 21 / 1 2140 36,7 P
12 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Nordby Hugin 6 Plass 128 975
7 år BORKET H v.Bork Odin S. Eilefsen Bjerke Travbane - 25/8 - 08 / 9 2100 dg a 186
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 7 13/8 - 05 / 9 2160 29,7 g 46
Bodil Sælid-Georg William Sverdrup P. Midtfjeld Dannero 0 29/7 - 04 / 2 2140 32,2ag 23
T. Solberg Georg William Sverdrup S. Eilefsen Hagmyren - 30/6 - 03 / 2 1660 dg 31
Blå m/gull seler&stjerner, reklame P. Midtfjeld Leangen Travbane 2 22/6 - 03 / 1 2140 26,8a 49
13 2015: -12 -1 -1 -2 -2 -31 309 2014: -18 -0 -1 -1 -6 -32 398
Kapten Scott* (S) 7 Plass 150 251
6 år M.BRUN V v.Braute P. Nilsen Färjestad 3 01/2 - 11 / 13 2180 29,7 296
e. Thuli Silje* v. Schuvar K. Johansen Drammen Travbane 2 19/1 - 03 / 1 2100 31,5 265
Sverige P. Strømberg Jarlsberg Travbane - 13/12 - 07 / 3 2120 dg 73
P. Nilsen Peter Strømberg (T) P. Nilsen Jarlsberg Travbane 0 05/12 - 03 / 8 2120 31,1 533
blå med rødt belte. P. Nilsen Momarken Travbane 0 18/11 - 06 / 5 2140 31,5a 605
14 2016: -14 -1 -1 -0 -5 -45 500 2015: -18 -2 -0 -0 -7 -91 000
Tangen Ida 8 Plass 276 030
8 år BRUN HP v.Lome Elden T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 05/12 - 03 / 10 2120 30,7 204
e. Slogum Bra v. Braute T. Solberg Sørlandets Travpark 0 30/11 - 01 / 3 1660 29,3 75
Marianne Klepaker /Lillesand T. Solberg Sørlandets Travpark 4 28/9 - 03 / 10 2160 29,4 64
Å. Tengsareid Eirik Høitomt (T) T. Solberg Sørlandets Travpark 0 31/8 - 03 / 5 2180 31,4 g 29
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bergen Travpark 0 05/7 - 10 / 2 2100 32,0 48
15 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -0 -1 -0 -2 -14 000
Aaby Knekten 9 Plass 314 500
14 år MØRKBR V v.Kos Knekten D. Dalen Drammen Travbane P 26/1 - 20 / 4 2120 33,8 P
e. Aaby Lina v. Auvin (S) G. Austevoll Bjerke Travbane - 14/1 - 04 / 4 2100 dg a 279
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk E. Jensen Klosterskogen Travbane 0 24/11 - 07 / 3 2100 br 131
D. Dalen Per Ingar Lybekk D. Dalen Bjerke Travbane 0 16/4 - 02 / 7 2160 br g 214
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl E. Hafskjold Klosterskogen Travbane 0 20/3 - 06 / 3 1700 29,7ag 121