<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:25 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 225.000 kr.
3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-9-1 Plass : 10-9-1

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -1 -2 -1 -21 500
Lyngens Obelix 2140 1 Plass 176 000
10 år BRUN V v.Røste Bo* (S) K. Kvasnes Sørlandets Travpark 5 11/1 - 05 / 4 2160 30,2 356
e. Jubel Lina v. Slogum Bjørn Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 19/10 - 07 / 5 2140 30,7ag 94
Kent-Willy Sandnes /Grimstad M. Berås Klosterskogen Travbane 3 09/10 - 08 / 4 2120 31,3 66
Å. Tengsareid Arild Berås (T) M. Berås Sørlandets Travpark P 28/9 - 21 / 2 2140 33,4 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Sørlandets Travpark 0 31/8 - 06 / 9 2140 br ag 79
2 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -8 -0 -0 -1 -2 -8 000
Rabb Arger 2 Plass 196 688
9 år SVART V v.Moe Odin A. Christensen Drammen Travbane 6 19/1 - 01 / 4 1700 30,1a 589
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten A. Christensen Momarken Travbane 0 06/1 - 03 / 2 2140 32,6a 616
Anne Christensen-Olav Gjersund A. Christensen Drammen Travbane 4 16/12 - 05 / 3 2100 31,7a 312
A. Christensen A. Christensen Klosterskogen Travbane 0 29/11 - 05 / 12 1700 30,5a 1252
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 01 / 1 1609 29,1a 591
3 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -19 500 2018: -20 -0 -0 -2 -5 -30 491
Tallas 2160 1 Plass 676 491
12 år BRUN H v.Elding J. Gaustad Drammen Travbane 4 26/1 - 01 / 8 2100 29,5a 33
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Bjerke Travbane 0 21/1 - 04 / 3 2160 28,6 g 113
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 11/1 - 01 / 4 2160 28,2 138
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 0 12/11 - 06 / 5 1609 26,7ag 390
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane - 29/10 - 05 / 1 2140 dg 365
4 2015: -13 -0 -1 -5 -4 -45 500 2014: -22 -0 -1 -1 -9 -35 000
Sebina Stjerna 2 Plass 320 500
7 år SVART HP v.Pål Even A. Berås Sørlandets Travpark 4 25/1 - 04 / 3 2140 29,3ag 319
e. Anja Stjerna v. Engli Svarten S. Løvvold Sørlandets Travpark 4 11/1 - 08 / 6 1660 27,8 105
Odd Normann Hodne /Nodeland A. Berås Sørlandets Travpark 0 28/12 - 01 / 7 2160 30,2 87
L. Kolle Arild Berås (T) A. Berås Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 03 / 9 2100 29,0a 166
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Sørlandets Travpark 0 09/11 - 06 / 6 1640 28,5 461
5 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -3 -13 500
Baiasen 3 Plass 449 000
11 år MØRKBR V v.Pål Even G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 16/1 - 06 / 3 1609 28,9a 92
e. Bjørge Pila v. Lykkebron* O. Østre Sørlandets Travpark 5 11/1 - 01 / 2 2160 28,7 109
Team Baiasen O. Østre Sørlandets Travpark 3 28/12 - 06 / 2 2140 28,7 112
O. Østre Elin Gumpen R. Wiig Forus Travbane 0 13/12 - 09 / 1 2040 28,8 361
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 2 30/11 - 01 / 9 1680 26,4 107
6 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2015: -12 -0 -0 -0 -2 -5 500
Tidemand Pål 4 Plass 361 500
11 år MØRKBR V v.Pål Even K. Kvasnes Sørlandets Travpark - 11/1 - 08 / 7 1680 dg 143
e. Tidemand Trolla v. Perle Troll M. Berås Bjerke Travbane 5 05/11 - 03 / 4 2160 28,5 228
Torfinn Topland /Birkeland M. Berås Jarlsberg Travbane 3 24/10 - 09 / 6 2140 28,2 90
A. Berås M. Finsand Forus Travbane 5 14/10 - 08 / 8 1620 27,8 111
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl M. Berås Sørlandets Travpark - 14/9 - 03 / 8 2180 dg 24
7 2016: -9 -0 -1 -3 -2 -46 000 2015: -27 -0 -3 -2 -10 -98 000
Kengu 5 Plass 469 000
9 år LYSBRUN HP v.Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 30/1 - 03 / 5 2120 30,2 101
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Leangen Travbane 2 24/1 - 05 / 1 2140 28,6 34
Lene Olsen /Vear G. Flåten Klosterskogen Travbane 6 17/1 - 05 / 3 2100 29,5 369
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 02/1 - 01 / 4 2100 34,0 46
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Sørlandets Travpark 1 28/12 - 01 / 2 2160 29,2 37
8 2019: -9 -1 -3 -1 -3 -54 000 2018: -13 -1 -0 -1 -3 -30 000
Super Gullet 6 Plass 882 187
10 år BRUN V v.Moe Odin M. Berås Sørlandets Travpark 3 11/1 - 08 / 9 1680 26,0 39
e. Heidi Texa v. Alm Rigel M. Berås Jarlsberg Travbane 5 13/12 - 03 / 8 2140 28,0 45
Stall Birktrav.no & Team E.T. M. Berås Sørlandets Travpark - 30/11 - 03 / 1 1660 dg 29
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Biri Travbane 0 08/11 - 06 / 8 2120 dist 223
Gull m/røde ermer, sidefelt, reklame M. Berås Sørlandets Travpark 1 19/10 - 01 / 3 2180 28,9 19
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -1 -0 -0 -2 -20 491
Stram Vaier 7 Plass 725 627
11 år SVART V v.Åsajerven J. Gaustad Bjerke Travbane 7 31/1 - 04 / 13 2160 29,5 g 291
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel J. Gaustad Jarlsberg Travbane - 16/1 - 06 / 10 1609 dg a 76
Stall Vaier J. Eilertsen Sørlandets Travpark 2 11/1 - 08 / 5 1660 26,9 52
T. Solberg Jan Rune Gaustad (T) J. Dagsvold Jarlsberg Travbane 2 13/12 - 03 / 4 2120 27,7 154
Blå m/gull seler&stjerner, reklame J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 30/11 - 01 / 7 1680 28,0 g 20
10 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -18 841 2017: -16 -0 -1 -3 -4 -40 000
Magnums Sebastian 2180 1 Plass 631 341
10 år BRUN V v.Fakse* (S) Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 20/1 - 06 / 9 2080 27,3 42
e. Trø Vesla v. Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 11/1 - 01 / 3 2160 27,9 36
Erik Brækken /Melhus G. Austevoll Momarken Travbane - 27/12 - 05 / 9 2180 dg 114
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 13/12 - 09 / 5 2060 28,0 173
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 26/11 - 01 / 10 2100 26,5a 146
11 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -10 -0 -3 -0 -2 -28 500
Eikdølen 2200 1 Plass 841 832
7 år RØD V v.Moe Odin Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 10 / 10 2100 27,8a 418
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 28/12 - 06 / 9 2180 27,0 149
Stall Hekkfjell Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 23/11 - 05 / 6 2120 26,9 265
E. Høitomt Kenneth Hobbesland M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 22/6 - 06 / 4 2160 br g 257
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 0 07/6 - 06 / 9 3160 28,4 547