<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:45 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 175.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-1 Plass : 3-7-1

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -1 -0 -0 -0 -12 000
Knøse Faks 1609 1 Plass 189 500
7 år SVART H v.Trø Faks E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 11/1 - 05 / 5 2160 30,3 40
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 2 03/12 - 06 / 8 2140 30,6 59
Tronn T. Gundersen-Jørn H. Moum S. Wassberg Forus Travbane 1 15/11 - 08 / 6 2060 29,7 42
T. Solberg Frode Hatlevik V. Hop Sørlandets Travpark 1 01/11 - 01 / 4 1609 29,2ag 25
Blå m/gull seler&stjerner, reklame V. Hop Klosterskogen Travbane 6 23/10 - 03 / 1 1700 28,7ag 101
2 2015: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -13 -0 -0 -2 -6 -22 000
Gomnes Odin 2 Plass 155 000
10 år BRUN V v.Moe Odin S. Løvvold Drammen Travbane 6 26/1 - 04 / 1 1700 30,2 534
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 11/12 - 02 / 3 1700 30,6a 465
Leif Roger Fink-Ann-Christin Fink O. Østre Jarlsberg Travbane 6 15/11 - 01 / 3 1609 28,6a 638
R. Wiig Leif Roger Fink O. Østre Klosterskogen Travbane 5 04/11 - 05 / 7 1700 31,2 271
svart med blå ermstriper og reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 0 16/10 - 03 / 10 2100 31,1a 456
3 2017: -10 -2 -0 -1 -3 -60 000 2016: -22 -4 -4 -1 -2 -105 000
Norsjø Kongen 3 Plass 361 000
8 år BRUN V v.Røste Bo* (S) K. Kvasnes Drammen Travbane 1 26/1 - 04 / 5 1700 29,4 28
e. Findal Janka v. Lappe Troll* V. Hop Bjerke Travbane 4 23/12 - 01 / 3 2600 32,3ag 28
Ole Hoksrud-Aleksander Hoksrud V. Hop Klosterskogen Travbane 1 11/12 - 02 / 9 1700 28,6a 26
K. Kvasnes Ole Oskar Hoksrud V. Hop Klosterskogen Travbane 1 01/12 - 04 / 4 1700 27,5a 59
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek T. Solberg Bjerke Travbane - 21/11 - 06 / 6 2100 dg a 63
4 2015: -10 -1 -0 -0 -3 -26 500 2014: -12 -0 -3 -1 -4 -59 500
Trø Molly 4 Plass 169 000
5 år SVART HP v.Moe Odin L. Bø Sørlandets Travpark 1 25/1 - 02 / 7 2160 30,4 25
e. Trø Spika v. Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 11/1 - 05 / 11 2160 30,2 259
Marit Erga /Orre Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 28/12 - 01 / 1 2140 30,3 29
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Drammen Travbane 4 06/12 - 03 / 7 1700 28,1a 464
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 30/11 - 01 / 4 1660 30,1 g 63
5 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -10 -0 -1 -0 -2 -14 000
Vesle Tina 5 Plass 124 000
12 år MØRKBR HP v.Pål Even J. Vatland Forus Travbane - 27/1 - 05 / 2 1600 dg 490
e. Tina Marie v. Nordli Svarten F. Hamre Sørlandets Travpark 0 30/11 - 01 / 6 1660 31,0 512
Jan Birger Hogstad /Flekkefjord J. Vatland Forus Travbane 4 18/11 - 03 / 7 2040 31,1a 377
J. Undem Jan Birger Hogstad S. Egeli Sørlandets Travpark 6 09/11 - 03 / 3 2140 34,3 g 606
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek O. Østre Sørlandets Travpark 0 19/10 - 07 / 3 2140 31,8a 510
6 2017: -7 -0 -1 -1 -3 -22 500 2016: -17 -1 -2 -2 -6 -74 500
Myr Seira 6 Plass 321 000
7 år SVART HP v.Lome Kongen S. Egeli Sørlandets Travpark 4 25/1 - 02 / 6 2160 31,9 65
e. Findal Stjerna v. Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 17/1 - 07 / 3 2100 32,4 306
Monica Tønnesland-Tommy Røyrås G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 11/1 - 05 / 1 2140 30,7 96
L. Kolle Monica Tønnesland L. Kolle Drammen Travbane 5 06/12 - 03 / 5 1700 28,1a 381
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 1 30/11 - 01 / 2 1640 28,4 130
7 2017: -6 -1 -0 -0 -4 -31 650 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Snert* 7 Plass 214 301
8 år MØRKBR V v.Spikeld V. Hop Biri Travbane 4 28/1 - 05 / 7 1609 30,1a 249
e. Snerta v. Ilmin V. Hop Biri Travbane 0 03/1 - 03 / 2 1609 32,2a 33
Sverige V. Hop Klosterskogen Travbane 3 04/11 - 05 / 6 1700 31,0 57
F. Hamre Arthur Bø (T) L. Kolle Forus Travbane 0 25/10 - 08 / 10 1600 30,0a 231
Delt mørkblå/lysblå, reklame K. Malmin Drammen Travbane 4 11/10 - 02 / 12 1700 29,2a 323
8 2015: -5 -1 -0 -0 -0 -30 000 2014: -9 -4 -1 -0 -3 -84 000
Grude Balder 8 Plass 151 500
5 år SVART V v.H.G. Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 0 05/2 - 04 / 3 1609 31,9a 21
e. Ulmaren v. Spikeld E. Høitomt Biri Travbane 1 28/1 - 05 / 8 1609 29,9a 37
Stall Unique Line E. Høitomt Momarken Travbane 0 13/1 - 07 / 2 1640 30,3a 15
E. Høitomt E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 01/12 - 04 / 2 1700 29,2a 19
Hvit m/svarte ermer, reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 29/6 - 08 / 2 1600 27,3 14
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000
Odin Vinter 9 Plass 313 000
8 år MØRKBR V v.Moe Odin K. Malmin Forus Travbane 4 10/1 - 05 / 1 2550 31,4ag 187
e. Vinter Stjerna v. Atom Vinter K. Malmin Klosterskogen Travbane 4 11/12 - 02 / 1 1700 29,4ag 46
Stall 17 H2, Drangedal K. Malmin Bjerke Travbane 6 26/11 - 08 / 8 2180 28,6 g 345
O. Østre Kari Anne Knutsen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 2 12/11 - 03 / 7 2660 30,8 g 43
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Johansen Sørlandets Travpark 5 01/11 - 05 / 4 2140 28,6 g 543
10 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000
Illprins 10 Plass 175 000
12 år BRUN V v.Pål Even S. Heimdal Sørlandets Travpark 0 09/11 - 03 / 11 2160 dist 776
e. Illwill v. Ilmin O. Østre Sørlandets Travpark 0 19/10 - 05 / 1 2640 br 704
Jan Birger Hogstad /Flekkefjord J. Vatland Forus Travbane 0 05/10 - 04 / 3 1600 28,8 411
M. Høitomt Jan Birger Hogstad L. Kolle Sørlandets Travpark 0 28/9 - 06 / 7 1660 28,6 960
sølv m/svarte ermer,røde felt,reklame J. Vatland Forus Travbane 7 13/9 - 05 / 4 2040 29,4 991
11 2015: -12 -0 -2 -1 -6 -36 000 2014: -14 -1 -3 -1 -5 -52 500
Varde Eld* 11 Plass 154 500
7 år MØRKBR V v.Voje Faks Å. Tengsareid Biri Travbane 5 28/1 - 05 / 1 1609 30,1a 217
e. Schuma v. Schuvar T. Solberg Momarken Travbane 3 13/1 - 07 / 3 1640 30,2a 28
Sverige Å. Tengsareid Biri Travbane 5 03/1 - 09 / 2 1600 28,9 164
Å. Tengsareid K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 2 01/12 - 04 / 6 1700 28,2a 193
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 18/11 - 06 / 2 2140 31,2a 115