<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
Felleskjøpet Champion løpet

Kaldblods 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr.
3-15-årige høyest 200.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-12-15 Plass : 1-12-15

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Juvel Svarten 2600 1 Plass 198 525
14 år SVART V v.Moe Odin Ø. Ruttenborg Biri Travbane 2 23/1 - 03 / 4 2100 30,6a 143
e. Juve Svarta v. Alm Svarten Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 3 14/1 - 04 / 2 2100 31,4a 545
Terje Ringlund-Arvid Bjerke Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 09/1 - 02 / 1 2100 34,6a 331
Ø. Ruttenborg Terje Ringlund Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 3 31/12 - 05 / 12 2160 31,0 560
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 19/12 - 08 / 8 2100 32,5ag 167
2 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 2 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) C. Antonsen Drammen Travbane 3 19/1 - 03 / 5 2100 31,5 g 64
e. Polar Fortuna v. Braute C. Antonsen Klosterskogen Travbane 1 01/1 - 08 / 3 2100 33,3a 56
Bente Dramstad-Thomas Antonsen E. Høitomt Momarken Travbane 5 16/12 - 05 / 10 2640 32,4a 127
E. Høitomt Bente Dramstad E. Høitomt Drammen Travbane 2 06/12 - 01 / 11 2120 32,4 g 45
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Momarken Travbane 4 18/11 - 02 / 11 2160 32,8 g 118
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -2 -0 -1 -17 500
Atom Jutuln 3 Plass 125 500
8 år MØRKBR V v.Kasper Mollyn A. Stensen Biri Travbane - 23/1 - 03 / 2 2100 dg a 44
e. Atom Frøkna v. Lannem Sjur T. Borg Bjerke Travbane 0 14/1 - 04 / 11 2100 34,9ag 81
Marianne Vikheim /Sogndal T. Borg Biri Travbane 2 03/1 - 03 / 4 1609 29,3a 41
T. Borg Kjetil Helgestad (T) T. Borg Biri Travbane 2 19/12 - 08 / 1 2100 30,4a 93
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Biri Travbane 0 06/6 - 06 / 6 2600 31,8ag 352
4 2015: -12 -0 -0 -0 -3 -7 000 2014: -18 -0 -1 -3 -7 -50 605
Farmens Odin 4 Plass 110 806
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane - 14/1 - 04 / 3 2100 dg a 157
e. Rilum Kvikka v. Høiby Kongen L. Kolle Färjestad 2 15/12 - 04 / 1 1640 30,4 40
Stall Farmen O. Østre Bjerke Travbane 3 10/12 - 01 / 8 1640 32,4 158
O. Mikkelborg Tom Buer O. Østre Bjerke Travbane 5 03/12 - 06 / 5 2140 31,2 260
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Østre Färjestad 4 17/11 - 07 / 2 2140 30,0 1046
5 2015: -9 -3 -1 -0 -2 -80 641 2014: -9 -1 -1 -1 -4 -44 500
Roa Svarten 5 Plass 176 243
6 år SVART V v.Wikvinn* T. Solberg Biri Travbane 1 23/1 - 03 / 5 2100 30,5a 16
e. Roa Spenta v. Kinge Stjernen T. Solberg Biri Travbane 1 09/1 - 02 / 3 2100 33,0a 48
Stall Roa Svarten T. Solberg Bjerke Travbane 1 23/12 - 05 / 3 2140 30,7 30
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Momarken Travbane 4 16/12 - 05 / 5 2640 32,1ag 14
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Momarken Travbane 2 09/12 - 03 / 14 2160 32,1 g 69
6 2016: -12 -0 -0 -2 -6 -33 181 2015: -24 -2 -3 -2 -9 -93 504
Prins Odin 6 Plass 213 326
7 år RØD V v.Moe Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 2 31/1 - 01 / 9 2100 30,1a 312
e. Athene Jenta v. Lettvinn C. Antonsen Momarken Travbane 3 27/1 - 01 / 9 1640 31,2a 60
Knut Engen /Skreia C. Antonsen Bjerke Travbane 5 07/1 - 02 / 9 2140 32,5 61
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Momarken Travbane 2 16/12 - 05 / 6 2640 31,9a 110
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 3 09/12 - 03 / 8 2160 32,4 181
7 2019: -6 -0 -3 -0 -2 -44 000 2018: -17 -1 -4 -0 -6 -80 500
Jærvinn S.K. 7 Plass 678 048
9 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) L. Kolle Forus Travbane 0 10/1 - 06 / 6 2060 33,2 g 295
e. Spikelin v. Spikeld S. Eilefsen Umeå 0 17/11 - 04 / 1 2140 31,4 100
Per Olav Kristiansen /Raufoss J. Kontio Hagmyren 1 04/10 - 04 / 2 2180 31,4 g 23
S. Eilefsen A. Frønes Jarlsberg Travbane 1 25/9 - 08 / 7 2640 32,8 27
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma S. Eilefsen Drammen Travbane 6 20/9 - 09 / 3 2500 34,1 g 60
8 2019: -8 -1 -1 -1 -5 -55 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Prins Philip 8 Plass 485 271
10 år HUSKBRUN V v.Briskeby Philip O. Østre Biri Travbane 2 09/1 - 02 / 5 2100 33,5a 51
e. Honsheina v. Atom Vinter O. Østre Biri Travbane 1 19/12 - 08 / 9 2100 30,3a 33
Svein Ødegård /Åmot O. Østre Bjerke Travbane 5 26/11 - 08 / 7 2160 29,4 192
O. Østre Svein Ødegård O. Østre Momarken Travbane 1 18/11 - 02 / 14 2160 31,3 38
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 5 03/11 - 01 / 5 2500 32,2 g 54
9 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 9 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 31/1 - 01 / 10 2100 31,0a 287
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane 4 14/1 - 04 / 9 2100 31,6a 257
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 2 01/1 - 08 / 5 2100 33,4a 113
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 16/12 - 05 / 4 2640 32,4a 257
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Drammen Travbane 4 06/12 - 01 / 10 2120 32,8 g 171
10 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -10 -0 -0 -0 -2 -6 500
Vethe Jerven 10 Plass 163 209
11 år SVART V v.Åsajerven L. Kolle Bjerke Travbane 5 31/1 - 01 / 8 2100 30,8ag 51
e. Pålnett v. Elding J. Dahl Drammen Travbane 1 26/1 - 08 / 4 2120 29,8 78
Yngve Garseg /Oslo J. Dahl Bjerke Travbane 1 07/1 - 09 / 3 2140 31,4 46
L. Kolle Arild Garseg L. Kolle Momarken Travbane 3 16/12 - 05 / 7 2640 31,9ag 193
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane - 10/12 - 01 / 6 1640 dg 182
11 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -12 000 2018: -11 -0 -0 -6 -3 -49 000
Kodran 2620 1 Plass 578 383
10 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Gundersen Biri Travbane 0 28/1 - 05 / 10 1609 30,6a 87
e. Korra v. Kos Knekten G. Gundersen Bjerke Travbane - 29/10 - 06 / 2 2640 dg 27
Even Opheim Alm /Gran G. Gundersen Bjerke Travbane - 09/10 - 04 / 2 2100 dg a 17
G. Gundersen Andreas Opheim (T) A. Stensen Bjerke Travbane 1 01/10 - 06 / 2 2640 28,6 103
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer V. Hop Biri Travbane 2 26/9 - 02 / 1 2600 28,9a 39
12 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -8 000 2015: -2 -1 -1 -0 -0 -43 000
Lyngens Friskus 2 Plass 227 000
8 år MELL.BR. H v.Trø Faks S. Wassberg Bergen Travpark 1 22/1 - 04 / 8 2640 30,5 17
e. Jubel Lina v. Slogum Bjørn S. Wassberg Bergen Travpark 1 27/12 - 04 / 4 2620 30,6 27
Ronny Lyngbø /Blomsterdalen S. Wassberg Bergen Travpark - 18/12 - 05 / 4 2120 g0 g 22
S. Wassberg Ronny Lyngbø S. Wassberg Bergen Travpark 1 27/11 - 06 / 2 2100 30,3a 20
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Bergen Travpark - 06/11 - 02 / 4 1600 dg a 37
13 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 500
Låhne Lukas 3 Plass 194 000
11 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Biri Travbane 6 28/1 - 05 / 6 1609 30,2a 137
e. Klingilita v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 3 21/11 - 06 / 12 2100 30,8a 101
Odd-Bjørnar Ingebrigtsen-Anne Grete Rasmussen V. Hop Sørlandets Travpark 3 01/11 - 05 / 1 2140 28,1 485
G. Austevoll Anne Grete Rasmussen (T) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 3 08/10 - 04 / 8 2160 29,8 104
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 2 01/10 - 06 / 3 2640 28,8 321
14 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -1 -1 -1 -2 -33 000
Bjørvang Prinsen 4 Plass 187 500
8 år BRUN V v.Prins Juventus Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 03/1 - 09 / 10 1600 29,6 g 437
e. Ylvinblessa v. Braute A. Stensen Biri Travbane 4 19/12 - 05 / 10 2100 30,1ag 108
Camilla Nystuen /Sør-Fron K. Johansen Biri Travbane 1 07/12 - 07 / 5 2120 32,6 70
A. Stensen Camilla Nystuen K. Johansen Bjerke Travbane 0 05/11 - 07 / 9 2160 29,9 g 533
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 23/5 - 05 / 3 2100 29,0a 162
15 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Melbyjerven 5 Plass 224 500
9 år MØRKBR H v.Åsajerven K. Johansen Bjerke Travbane - 31/1 - 04 / 2 2140 dg 326
e. Melbystjerna v. Gaute K. Johansen Bjerke Travbane 1 15/1 - 04 / 6 2100 31,7a 310
Knut Erik Petrud-Magne Arve Petrud G. Gundersen Biri Travbane 0 03/1 - 09 / 6 1600 32,9 rg 186
K. Johansen Knut Erik Petrud K. Johansen Bjerke Travbane 2 23/12 - 01 / 6 2600 31,0a 206
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Gundersen Biri Travbane 0 07/12 - 07 / 4 2120 br g 34