<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:50 V76-6
DD-1
V5-3
VG+ løpet

Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 550.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-5-9 Plass : 4-5-9

1 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Røste Lill 1609 1 Plass 645 500
12 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) K. Lunde Bjerke Travbane 0 07/1 - 03 / 3 2140 29,2 49
e. Eldsokka v. Elding K. Lunde Bjerke Travbane 3 20/12 - 05 / 12 2180 27,4 79
Geir Lunde-Kåre Maagaard K. Lunde Leangen Travbane 1 29/11 - 05 / 14 2180 27,3 30
K. Lunde Geir Lunde K. Lunde Bjerke Travbane 1 12/11 - 07 / 5 2140 26,6 363
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man K. Lunde Momarken Travbane 6 02/11 - 04 / 8 2140 29,7a 51
2 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000 2016: -12 -2 -2 -2 -2 -225 000
Ty Li 2 Plass 830 500
9 år BRUN HP v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 5 14/1 - 06 / 7 2100 28,6a 75
e. Ty Ina v. Rigel Jo V. Hop Bjerke Travbane 4 07/1 - 03 / 2 2140 28,7 102
Tom Bjølgerud-Pål Christoffersen V. Hop Bjerke Travbane 5 20/12 - 05 / 15 2180 28,0 180
O. Mikkelborg Tom Bjølgerud V. Hop Jarlsberg Travbane 3 05/12 - 01 / 8 2120 29,1 18
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 12/11 - 07 / 3 2140 br g 67
3 2015: -4 -0 -1 -0 -1 -13 000 2014: -8 -2 -0 -0 -1 -33 000
Kolnes X.O. 3 Plass 537 744
7 år SVART H v.Spikeld E. Høitomt Leangen Travbane - 24/1 - 08 / 4 1640 dg a 35
e. Vosseflya v. Kos Knekten C. Antonsen Klosterskogen Travbane 2 01/1 - 01 / 5 1700 27,8a 73
Thomas Antonsen /Mysen E. Høitomt Biri Travbane 1 19/12 - 01 / 9 1609 26,8a 146
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Bjerke Travbane - 10/12 - 06 / 1 2100 dg a 362
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 0 21/10 - 07 / 9 1640 28,0a 28
4 2015: -13 -2 -1 -1 -2 -76 000 2014: -22 -1 -2 -5 -5 -90 500
Gann Min 4 Plass 566 300
15 år LYSBRUN V v.Spikeld G. Gundersen Leangen Travbane 4 24/1 - 08 / 7 1640 27,2a 131
e. Steinsvann Mari v. Braute G. Austevoll Biri Travbane 0 09/1 - 01 / 6 1609 30,5ag 86
Elin Andersgård Helle /Nordre Toten G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 06 / 2 1700 27,6a 23
G. Austevoll Elin Andersgård Helle G. Austevoll Bjerke Travbane 1 12/11 - 06 / 6 1609 25,0a 77
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Kjenner Klosterskogen Travbane 4 30/10 - 06 / 6 1700 26,0a 111
5 2015: -10 -1 -1 -1 -3 -60 500 2014: -12 -1 -2 -4 -3 -74 731
Valle Jerven 5 Plass 460 231
7 år SVART V v.Åsajerven T. Solberg Bjerke Travbane 1 14/1 - 06 / 1 2100 28,5a 52
e. Sunnmørsjenta v. Elding T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 01/1 - 01 / 7 1700 28,1ag 81
Marte Kløverød-Oddbjørn Johansen E. Høitomt Momarken Travbane 3 23/9 - 03 / 1 1640 27,7a 33
T. Solberg T. Solberg Momarken Travbane 4 24/8 - 02 / 1 1640 25,6a 54
Blå m/gull seler&stjerner, reklame L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 09/8 - 01 / 6 1700 27,0ag 118
6 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -32 500 2017: -11 -0 -0 -3 -3 -31 500
Tin Balder 6 Plass 1 273 500
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen F. Hamre Leangen Travbane - 24/1 - 08 / 3 1640 g5 ag 24
e. Evenspia v. Pål Even Å. Tengsareid Forus Travbane - 13/12 - 06 / 8 2100 dg 39
Joakim Rasmussen /Kapp Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 15/11 - 10 / 2 2100 25,7 46
F. Hamre Å. Tengsareid Biri Travbane 3 08/11 - 06 / 14 2140 27,5 67
Delt mørkblå/lysblå, reklame Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 22/10 - 02 / 6 2160 dg 67
7 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -24 -1 -1 -2 -7 -105 000
Mørtvedt Edel 7 Plass 594 000
9 år BRUN HP v.Lome Elden C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 5 30/1 - 03 / 9 2140 30,1 624
e. Mørtvedt Kosila v. Kos Knekten C. Engebråthen Klosterskogen Travbane - 17/1 - 05 / 8 2120 dg 315
Frank Skarsholt /Vear C. Engebråthen Bjerke Travbane 3 07/1 - 03 / 4 2140 28,5 621
C. Engebråthen E. Jensen Jarlsberg Travbane 0 13/12 - 03 / 6 2140 29,4 207
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 06 / 1 1700 27,5a 262
8 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Striks 8 Plass 591 500
12 år BRUN V v.Steinsvad Eld G. Gundersen Bjerke Travbane 0 31/1 - 10 / 8 2100 28,5a 402
e. Stri v. Rappfot G. Gundersen Bjerke Travbane 4 14/1 - 06 / 5 2100 28,6a 19
Sille Antonsen /Gran G. Gundersen Bjerke Travbane 3 12/11 - 06 / 11 1609 26,0a 63
G. Gundersen Morten Antonsen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 29/10 - 05 / 2 2140 26,8 70
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 2 22/10 - 02 / 9 2160 26,8 131
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 9 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin V. Hop Klosterskogen Travbane - 01/1 - 01 / 1 1700 g2 ag 13
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten V. Hop Bjerke Travbane 1 23/12 - 03 / 1 2100 27,7a 35
Team Haugland V. Hop Bjerke Travbane 2 10/12 - 06 / 6 2100 28,8a 86
V. Hop Jan Anund Haugland V. Hop Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 06 / 12 1700 27,4a 94
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Bjerke Travbane 4 12/11 - 06 / 1 1609 26,1ag 38
10 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -0 -1 -1 -1 -15 326
Tjuragutten 10 Plass 431 358
13 år BRUN V v.Bork Rigel B. Humborstad Biri Travbane 2 12/12 - 01 / 4 1609 29,1a 282
e. Lykke Gunn v. Lykkebron* R. Sandersen Bjerke Travbane 0 05/11 - 03 / 7 2160 30,0 281
Stall Marie T.H. B. Humborstad Jarlsberg Travbane 0 04/10 - 04 / 4 1609 24,9a 491
B. Humborstad B. Humborstad Momarken Travbane 5 23/9 - 03 / 3 1640 28,1a 252
svart m/gult belte & ermring. B. Humborstad Dannero 0 15/7 - 04 / 1 1640 27,7a 142