<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-2


Varmblods 2140 m. Autostart.
3-12-årige høyest 58.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-4-1 Plass : 6-4-1

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -1 -1 -4 -20 500
Timon (DK) 2140 1 Plass 69 601
6 år MØRKBR H v.Axwill* (DK) T. Espedal Sørlandets Travpark 2 25/1 - 05 / 6 2140 17,8 505
e. Brunette Rosendal (DK) v. Carmody Lobell* (US) T. Espedal Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 03 / 4 2100 19,7a 349
Inger-Alice Tengesdal /Siljan T. Espedal Drammen Travbane 0 06/12 - 02 / 6 2100 19,1a 232
T. Espedal Inger-Alice Tengesdal T. Espedal Klosterskogen Travbane 5 24/11 - 01 / 11 2100 18,7a 941
Hvit m/oransje stj,mansj,rekl/oran.fel T. Espedal Bjerke Travbane 0 20/11 - 01 / 6 2100 22,0ag 333
2 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -9 -0 -0 -0 -6 -14 500
Viking Hill 2 Plass 269 500
8 år BRUN V v.Thai Tanic G. Austevoll Drammen Travbane 5 26/1 - 02 / 7 2100 18,3a 155
e. Cosy Hill v. Astro Hill (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 2 13/12 - 04 / 1 2100 17,5 88
Linda Vinjor-Svein Riise V. Hop Bjerke Travbane 4 04/12 - 03 / 9 2100 18,9a 103
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 11/11 - 05 / 3 2100 20,2 53
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 2 04/11 - 03 / 8 2100 20,5a 84
3 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -14 -0 -0 -0 -3 -8 000
Schumba 3 Plass 58 500
6 år MØRKBR V v.Rite On Line (US) O. Mikkelborg Biri Travbane 0 09/1 - 03 / 1 2100 22,8a 256
e. Caitlin Ås (S) v. Conway Hall* (US) A. Stensen Bjerke Travbane 0 18/12 - 01 / 9 2100 18,9a 157
Erland Flaten /Aurdal O. Østre Jarlsberg Travbane 6 10/10 - 04 / 5 2120 18,4 131
O. Mikkelborg Jan Bragerhaug H. Holm Bjerke Travbane 5 17/9 - 04 / 8 2160 15,7 577
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 05/9 - 05 / 3 2140 16,6 1775
4 2015: -11 -2 -2 -0 -4 -71 000 2014: -8 -1 -1 -0 -3 -32 500
Idealistic 4 Plass 120 000
5 år BRUN V v.Made Unbeatable* (DK) E. Høitomt Drammen Travbane 2 26/1 - 02 / 5 2100 18,0a 38
e. Queenpike v. Ideal Du Gazeau (FR) E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 02/1 - 07 / 1 2100 dg a 34
Ingar Myrvold /Jessheim E. Høitomt Biri Travbane 4 19/12 - 06 / 8 2100 17,2ag 43
E. Høitomt Ingar Myrvold E. Høitomt Biri Travbane 1 07/12 - 05 / 5 2100 18,4a 19
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 4 26/11 - 03 / 5 2100 16,0a 107
5 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Super Gielle (IT) 5 Plass 121 678
7 år BRUN V v.Self Possessed* (US) P. Sem Biri Travbane 3 09/1 - 03 / 4 2100 21,7a 20
e. Ironia (IT) v. Viking Kronos* (IT) D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 01/1 - 05 / 1 2100 19,3 28
Arvid Bye /Røyse P. Sem Momarken Travbane 2 23/12 - 02 / 1 2140 18,3a 34
D. Dalen Pål Sem (T) A. Eklundh Halmstad 6 08/11 - 03 / 1 2140 15,3a 855
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl A. Eklundh Halmstad 3 27/10 - 03 / 1 2160 17,4 428
6 2019: -5 -1 -3 -0 -0 -49 000 2018: -11 -2 -4 -0 -1 -111 970
No Limit L.A. 6 Plass 887 914
9 år BRUN V v.Varenne* (IT) P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 2 17/1 - 03 / 7 2100 18,8a 19
e. Front Page Story v. Gunslinger Spur (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 06/1 - 08 / 1 2140 19,5a 16
Sammy Attard P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 03/12 - 09 / 12 2140 18,9 g 74
P. Midtfjeld P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 1 23/11 - 08 / 12 2120 18,8 44
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 11/11 - 03 / 6 2140 20,0 36
7 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -14 -0 -0 -0 -11 -35 000
Leila Augustinu 7 Plass 130 700
7 år RØD HP v.Kings Sugarboy (S) T. Solberg Drammen Travbane 7 26/1 - 02 / 9 2100 18,4a 377
e. Madame Rochas (S) v. Spotlite Lobell* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 17/1 - 03 / 3 2100 19,4a 80
Torunn Skau-Fredrik Vaaler T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 29/11 - 02 / 3 2100 20,4a 87
L. Kolle Geir Kihle (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 04/11 - 03 / 7 2100 20,5a 30
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 23/10 - 10 / 7 2100 22,2 13
8 2016: -15 -0 -0 -2 -4 -17 000 2015: -11 -0 -0 -1 -3 -13 500
Velocita 8 Plass 74 000
7 år LYSBRUN HP v.Daguet Rapide* (IT) G. Gundersen Momarken Travbane 0 28/10 - 01 / 11 2140 20,8a 255
e. Kissable (US) v. Meadow Road (S) S. Bendiksen Drammen Travbane N 11/10 - 21 / 1 2100 23,3 N
Stein Vegar Kolstad /Hønefoss K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 02/5 - 05 / 14 2120 br 359
G. Austevoll Torill M. Mosengen K. Malmin Bjerke Travbane 6 20/3 - 05 / 7 2100 18,9a 345
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Jensen Bjerke Travbane - 05/3 - 21 / 1 2140 dpp N
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -1 -0 -3 -12 500
Alpha Strong 9 Plass 72 000
8 år BRUN HP v.Stand Strong* (US) A. Stensen Bjerke Travbane 4 15/1 - 02 / 5 2100 17,1a 58
e. Alcaphi v. Nevele Pride (US) K. Johansen Momarken Travbane 1 25/11 - 01 / 6 2140 20,9a 17
Lene Karin Julseth-Kim-Andre Myhren A. Stensen Bjerke Travbane 3 06/11 - 02 / 2 2100 17,7a 62
A. Stensen Oddmund Wallevik (T) A. Stensen Bjerke Travbane 1 30/10 - 03 / 7 2100 18,7a 25
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Johansen Bjerke Travbane 3 16/10 - 03 / 7 2100 18,5a 132
10 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -14 000 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -7 000
Espoir Boko (NL) 10 Plass 120 935
7 år BRUN HP v.Make It Happen (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 1 22/1 - 03 / 6 2100 17,6a 51
e. Uranie N.L. (NL) v. Diamond Way (DE) G. Gundersen Drammen Travbane 0 02/9 - 02 / 8 2100 19,7a 21
Inga Lamvik /Fredrikstad L. Kolle Drammen Travbane 2 19/8 - 02 / 10 2100 18,6a 43
G. Gundersen Ottar Sætre G. Gundersen Bjerke Travbane 2 29/7 - 04 / 7 2100 18,0a 35
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer D. Tesselaar Wolvega 4 27/3 - 09 / 1 2100 20,3a 33