Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 V65-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 70.001 kr.
3-15-årige høyest 120.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-5 Plass : 4-1-5

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 2140 1 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld K. Brenden Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 02 / 3 1609 32,1a 227
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Bjerke Travbane - 07/1 - 02 / 3 2140 dg 150
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Romme 0 29/11 - 07 / 1 1640 32,9 g 32
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Biri Travbane 6 14/11 - 05 / 10 1609 29,0a 146
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Bjerke Travbane 1 05/11 - 05 / 6 2140 31,9 112
2 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -18 500 2016: -14 -1 -0 -1 -2 -23 000
Heimly Odin 2 Plass 186 035
8 år BRUN V v.Moe Odin O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 27/1 - 01 / 4 1640 31,4a 93
e. Mediaas Jerka v. Troll Jahn K. Kvasnes Biri Travbane 0 28/11 - 03 / 10 1609 35,1a 231
Harald Skjærvø /Yttervåg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 30/10 - 04 / 6 1609 28,9a 289
O. Mikkelborg Heidi Moen (T) O. Mikkelborg Biri Travbane 0 20/7 - 09 / 11 2100 32,8a 943
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 08/7 - 08 / 5 1660 35,3 g 174
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Malinn 3 Plass 50 500
8 år BRUN HP v.Kasper Mollyn W. Hestad Momarken Travbane 0 13/1 - 08 / 5 1660 34,0 225
e. Kremlinn v. Krembest G. Gundersen Momarken Travbane 0 06/1 - 02 / 3 2140 br a 276
Dag Stian Pollestad-Josefine Mjølnerød O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 09/12 - 03 / 11 2160 br 1013
W. Hestad O. Østre Momarken Travbane 0 25/11 - 03 / 4 1640 32,2ag 198
Rød m/hvit sirkel, svarte ermer/hv.man G. Gundersen Momarken Travbane 5 02/11 - 02 / 5 2160 32,9 272
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -2 -1 -3 -57 330
Finnskog Odin* 4 Plass 312 002
9 år SVART V v.Bork Odin E. Høitomt Biri Travbane 1 23/1 - 04 / 5 2120 32,7 g 21
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 14/1 - 09 / 4 2160 29,9 23
Sverige E. Høitomt Biri Travbane 2 09/1 - 04 / 11 2120 37,1 23
E. Høitomt E. Høitomt Bjerke Travbane 3 31/12 - 02 / 2 1640 31,5 17
Hvit m/svarte ermer, reklame A. Akselsen Bjerke Travbane 6 15/10 - 01 / 11 2160 31,5 g 117
5 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -1 -0 -2 -6 -39 500
Tysvær Flaks 2160 1 Plass 118 575
7 år BRUN V v.Lome Elden G. Antonsen Momarken Travbane 4 27/1 - 01 / 6 1640 31,3a 270
e. Imola v. Ilmin C. Antonsen Jarlsberg Travbane 4 16/1 - 02 / 8 1609 31,3a 338
Annette Nancy Hoem /Kleppe K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 07/1 - 09 / 4 2140 32,4 96
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 6 23/12 - 05 / 4 2140 33,5 g 480
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 0 16/10 - 02 / 4 2100 dist ag 74
6 2015: -8 -0 -1 -0 -1 -10 000 2014: -17 -2 -0 -3 -3 -57 000
Filur 2 Plass 114 500
7 år BRUN V v.Frigg Mollyn A. Valstad Bjerke Travbane 2 07/1 - 09 / 5 2140 31,8 48
e. Fiona v. Pajaprins A. Stensen Bjerke Travbane 5 31/12 - 05 / 11 2160 31,3 g 548
Oddbjørn Wangen /Kolbu A. Stensen Biri Travbane - 19/12 - 08 / 2 2100 dg a 260
A. Stensen Stig Bye A. Valstad Momarken Travbane P 16/12 - 21 / 1 2140 36,7 P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Johansen Momarken Travbane 5 21/10 - 05 / 12 2160 30,2 g 788
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -4 -15 000
Findal Odin 3 Plass 193 595
10 år BRUN V v.Moe Odin P. Arvesen Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 02 / 7 1609 33,2a 278
e. Findal Vinni v. Polar Troll P. Arvesen Bjerke Travbane 2 10/12 - 01 / 1 1640 32,4 168
Malin Berg Andersen /Porsgrunn K. Lier Bjerke Travbane 0 03/12 - 10 / 7 2160 33,1 50
P. Arvesen P. Arvesen Biri Travbane 3 28/11 - 03 / 7 1609 29,2a 280
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Biri Travbane 5 14/11 - 05 / 6 1609 28,9a 448
8 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -26 030 2016: -7 -1 -1 -0 -1 -34 000
Emil Jerven 4 Plass 184 331
8 år BRUN V v.Åsajerven O. Østre Momarken Travbane 1 27/1 - 01 / 7 1640 30,3a 76
e. Emily Trolla v. Alm Hellin J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 21/1 - 06 / 10 1640 31,5 g 229
Stall C.R.R.K. J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 21/12 - 06 / 7 2100 33,0ag 219
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 09/12 - 03 / 6 2160 33,2 46
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 18/11 - 02 / 13 2160 32,6 60
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -1 -3 -3 -4 -122 000
Drivin 5 Plass 468 277
10 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld A. Stensen Bjerke Travbane 0 21/1 - 06 / 2 1640 31,9 g 35
e. Drivalill v. Atom Vinter E. Høitomt Bjerke Travbane 3 07/1 - 02 / 6 2140 32,2 g 34
Stall Nordlysekspressen A. Stensen Jarlsberg Travbane - 21/12 - 06 / 11 2100 dg a 54
V. Hop Harald Stikbakke A. Stensen Biri Travbane 3 29/8 - 04 / 6 2620 30,8 g 19
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Stensen Biri Travbane 2 15/8 - 06 / 11 2100 30,3ag 25
10 2015: -4 -0 -0 -1 -0 -4 000 2014: -9 -1 -0 -2 -1 -24 000
Gulheim Vinter'n 6 Plass 112 500
11 år MØRKBR V v.Gam Vinter G. Flåten Drammen Travbane 6 16/12 - 05 / 1 2100 32,0a 56
e. Gulheim Jerva v. Hvatt Djerven G. Flåten Biri Travbane 3 07/12 - 07 / 2 2120 32,8 182
Hilde Jensen /Kjøpmannskjær G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 30/6 - 09 / 9 2100 30,0a 210
K. Kvasnes Hilde Jensen G. Flåten Jarlsberg Travbane - 24/6 - 05 / 8 2100 dg 377
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Flåten Biri Travbane 0 13/6 - 02 / 4 1609 29,1ag 106
11 2018: -13 -1 -2 -2 -5 -64 981 2017: -18 -3 -1 -2 -4 -99 498
Romleskaft* 7 Plass 415 476
8 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) P. Midtfjeld Drammen Travbane 8 06/12 - 01 / 12 2120 33,2 g 356
e. Lykkesvarta v. Auvin (S) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 03/12 - 06 / 10 2140 31,7 g 190
Sverige G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 11/11 - 04 / 9 2100 33,2ag 48
P. Midtfjeld Kjell Vidar Braaten (T) C. Antonsen Drammen Travbane 0 11/10 - 09 / 7 2540 33,1 g 38
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek G. Austevoll Leangen Travbane 0 04/10 - 05 / 1 2640 28,7 460