<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-2
#MONTÉLØP #
MONTÉLØP
Varmblods 1640 m. Monté Autostart. Maks 10 startende.
4-12-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-4-9 Plass : 10-4-9

1 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -21 000 2016: -9 -0 -0 -0 -5 -14 907
French Pride 1640 1 Plass 279 907
8 år MØRKBR V v.Oiseau De Feux* (FR) A. Robertsen Leangen Travbane - 24/1 - 06 / 10 2140 dg 107
e. Speedy Victoria v. Speedy Tomali (US) T. Kleveland Leangen Travbane 0 12/1 - 03 / 2 2140 22,0 g 19
Trude Kleveland-Geir Solem A. Robertsen Leangen Travbane 1 05/1 - 06 / 4 2140 17,4a 46
T. Kleveland G. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/11 - 05 / 7 2100 19,0ag 174
Kongeblå,sv/hv.sirkel,sv.mansj,hv.ermr G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 31/10 - 03 / 8 2100 17,6a 384
2 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -9 000 2015: -13 -0 -0 -1 -7 -25 500
Tanita's Delegate 2 Plass 296 402
11 år BRUN V v.Deliberate Speed* (US) A. Robertsen Leangen Travbane 4 12/1 - 03 / 7 2160 19,3 87
e. Tanita Sandy v. Speedy Tomali (US) T. Langsæter Leangen Travbane 0 08/12 - 09 / 5 1660 20,9 318
Kine Kleveland /Buvika T. Mjøen Leangen Travbane 0 17/11 - 03 / 6 2140 17,7a 473
E. Sørmo Trude Kleveland A. Robertsen Biri Travbane 2 08/11 - 01 / 5 2100 18,0a 247
Rød m/gul stjerne & og mansjetter R. Bjørnbeth Leangen Travbane 5 13/10 - 08 / 3 1640 17,7 733
3 2018: -15 -2 -0 -2 -6 -118 500 2017: -22 -1 -2 -5 -7 -121 980
Crimson Pirate (S) 3 Plass 877 128
10 år BRUN V v.Steinlager (S) R. Bjørnbeth Östersund 1 30/1 - 04 / 1 2140 16,6a 53
e. Safina Oman (S) v. A.B.C. Freight (US) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 3 12/1 - 01 / 9 1640 15,8a 60
Kine Kleveland-Trude Kleveland R. Bjørnbeth Leangen Travbane 3 22/12 - 02 / 2 1640 14,9a 36
R. Bjørnbeth Trude Kleveland R. Bjørnbeth Leangen Travbane 2 15/12 - 02 / 1 2140 19,0a 33
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame R. Bjørnbeth Bjerke Travbane 4 26/11 - 05 / 11 2600 15,5a 184
4 2018: -20 -5 -3 -1 -6 -158 797 2017: -22 -3 -3 -3 -6 -126 281
Ramona's Fighter 4 Plass 1 010 306
8 år BRUN V v.Order By Fax (S) M. Sørvik Klosterskogen Travbane - 11/12 - 06 / 11 1700 dg a 66
e. Ramona's Fame v. Nordin Hanover* (US) M. Sørvik Bjerke Travbane 1 04/12 - 01 / 5 1609 14,4a 17
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand M. Sørvik Jarlsberg Travbane 2 23/11 - 02 / 7 2100 15,8a 64
A. Robertsen Finn Arne Bakkeberg M. Sørvik Bjerke Travbane 2 13/11 - 01 / 2 2100 15,2a 29
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek M. Sørvik Biri Travbane - 26/10 - 01 / 5 1609 dg a 306
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -7 -0 -0 -2 -3 -17 500
Becky's Snowstar 5 Plass 516 000
10 år BRUN V v.Staro Showbiz (S) V. Amundsen Leangen Travbane 1 29/12 - 04 / 6 2160 17,9 25
e. Savona Girl (S) v. Ditka Hanover* (US) V. Amundsen Leangen Travbane 5 08/12 - 09 / 6 1660 20,5 38
Ida Vinterdal /Fannrem V. Amundsen Leangen Travbane 2 29/11 - 01 / 1 1640 15,2a 31
V. Amundsen Ida Vinterdal (A) A. Nilsen Leangen Travbane 0 22/11 - 02 / 9 2140 18,5a 281
M.brun m/gull erm&sidef/v.s. Rekl V. Amundsen Leangen Travbane 1 10/11 - 04 / 2 2640 18,6a 316
6 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000
Haveaheart 6 Plass 512 000
11 år MØRKBR V v.Rosalind's Guy (US) M. Fremstad Leangen Travbane 0 22/12 - 02 / 1 1640 16,9a 658
e. Rydens Rina (S) v. Quick Pay (US) A. Eggan Leangen Travbane P 15/12 - 20 / 3 2140 21,1 P
Hilde Melheim /Singsås H. Morken Leangen Travbane 0 08/12 - 09 / 9 1660 br g 301
E. Bolme Marit Sæterhaug E. Sørmo Leangen Travbane 0 29/11 - 01 / 2 1640 dist ag 423
Hvit, m.blå sk.stk&erm, gull sidef+rek V. Amundsen Leangen Travbane 0 04/10 - 01 / 3 1640 br ag 147
7 2017: -12 -1 -1 -1 -5 -49 500 2016: -19 -3 -1 -3 -4 -92 271
Pilgrims Power* (US) 7 Plass 952 751
8 år BRUN V v.Broadway Hall (US) G. Gundersen Biri Travbane 0 03/1 - 10 / 5 1609 15,7a 164
e. Dancesations (US) v. Muscles Yankee* (US) K. Lamøy Leangen Travbane 1 22/12 - 02 / 9 1640 14,6a 50
Bråløkken Gård /Spongdal K. Lamøy Leangen Travbane 0 29/11 - 04 / 8 2140 15,9a 919
N. Stene Kristian Lamøy (A) N. Stene Leangen Travbane - 10/11 - 04 / 9 2640 dg a 26
Burgunder m hvite harl ruter K. Lamøy Leangen Travbane 1 20/10 - 02 / 6 2660 19,4 14
8 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 250 2017: -12 -0 -0 -0 -5 -16 500
Danseur Rapide (US) 8 Plass 719 720
10 år BRUN V v.Daguet Rapide* (IT) E. Kristiansen Leangen Travbane 0 24/1 - 09 / 12 3180 18,0 621
e. Donerail Dream (US) v. Donerail* (US) E. Kristiansen Leangen Travbane 6 22/12 - 02 / 11 1640 16,4a 184
Gunnar Granaas-Monika Granaas G. Berg Leangen Travbane 3 08/12 - 09 / 8 1660 19,5 69
G. Berg Gunnar Granaas N. Stene Leangen Travbane 3 29/11 - 01 / 3 1640 15,3a 81
Svart m/oransje ermfelt/vinkel E. Kristiansen Leangen Travbane 3 22/11 - 02 / 7 2140 17,5a 131
9 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -5 000 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Riccione Ås (S) 9 Plass 1 215 991
12 år BRUN V v.Tagliabue* (US) L. Kolle Drammen Travbane 7 19/1 - 06 / 11 2100 17,4a 355
e. Rimini Ås* (S) v. Mack Lobell* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 02/1 - 06 / 11 1609 18,0a 423
Erika W. Lund-Reinhardt S. Lund L. Kolle Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 6 2140 16,4a 423
S. Løvvold Reinhardt S. Lund S. Løvvold Klosterskogen Travbane 1 29/11 - 01 / 2 1700 15,1a 158
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 05/11 - 02 / 7 1609 15,1a 799
10 2017: -8 -1 -0 -2 -4 -68 000 2016: -13 -1 -2 -4 -3 -87 678
Trinitro 10 Plass 1 588 678
10 år BRUN V v.Rite On Line (US) K. Johansen Leangen Travbane 1 05/1 - 01 / 3 2140 16,6a 17
e. Agria Racing (S) v. Lindy's Crown (US) M. Ottersen Bjerke Travbane 0 10/12 - 08 / 5 2100 16,6a 770
Marthe E. Ottersen /Hamar K. Johansen Leangen Travbane 5 29/11 - 04 / 10 2140 15,0a 251
L. Pedersen Morten M. Ottersen (T) M. Ottersen Bjerke Travbane 4 15/10 - 04 / 1 2100 15,2a 166
Rødt m/svart sk.felt,sidefelt&ermr,rek T. Solberg Bjerke Travbane 0 20/8 - 02 / 3 1609 13,2a 28