<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:48 V5-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige 2.000 - 25.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-9-8 Plass : 1-9-8

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -46 491
Hauglid Storm 2100 1 Plass 186 991
9 år BRUN V v.Klack Jo* (S) G. Gundersen Biri Travbane 5 09/1 - 04 / 1 2100 39,6 g 119
e. Hauglid Tina v. Lome Elden L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 21/12 - 08 / 4 2100 35,3 53
Øystein Klever /Leirsund G. Gundersen Bjerke Travbane P 10/12 - 20 / 2 2140 39,7 P
L. Kolle Øystein Klever
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
2 2015: -4 -0 -0 -1 -0 -3 000 2014: -4 -0 -0 -0 -2 -4 500
F.H. Skjoldmøy 2 Plass 7 500
5 år BRUN HP v.Tangen Scott S. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 04 / 4 2100 39,1 548
e. Gik Blesa v. Alm Svarten J. Eriksen Jarlsberg Travbane 3 02/1 - 08 / 8 2120 39,0 322
Aasta Haukland /Burfjord E. Schie Biri Travbane 0 12/12 - 08 / 4 2100 38,3 356
S. Eilertsen Gunnar Gjerstad (T) H. Tvedt Bergen Travpark 0 23/3 - 01 / 2 2100 37,2 g 208
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek R. Tvedt Bergen Travpark 4 13/3 - 07 / 7 2100 37,4 g 201
3 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -16 -0 -0 -0 -4 -11 689
Turbo Martin 3 Plass 48 689
7 år SVART V v.Åsajerven G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 04 / 15 2120 38,2 g 42
e. Arjavesla v. Haakesjur G. Gundersen Biri Travbane 3 12/12 - 08 / 8 2120 35,6 51
Leif Brenden /Skotterud G. Gundersen Momarken Travbane 2 18/11 - 08 / 7 2160 34,8 g 22
G. Gundersen Thor Ingar Nielsen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 07/11 - 08 / 2 2100 35,5 30
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane P 13/8 - 22 / 7 2160 36,5 P
4 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -5 -0 -0 -2 -3 -14 500
Lannem Frøya 4 Plass 18 500
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Bjerke Travbane 0 31/12 - 02 / 3 1640 34,8 g 493
e. Lannem Mai v. Friggbest G. Austevoll Biri Travbane 6 12/12 - 08 / 3 2100 37,4 79
Lage Lagesen /Hamar V. Hop Momarken Travbane 7 11/11 - 07 / 1 2140 36,6 145
G. Austevoll Lage Lagesen T. Wollebæk Biri Travbane - 26/9 - 01 / 5 2100 dg 325
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Johansen Biri Travbane 0 29/8 - 01 / 4 2100 37,3 g 96
5 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -14 500 2018: -19 -0 -1 -0 -6 -31 000
Kjappe Tinna 5 Plass 377 500
10 år SVART HP v.Engli Svarten O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 14/1 - 09 / 2 2160 33,4 g 309
e. Kjappe Troja v. Sjefen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 7 31/12 - 02 / 7 1660 32,2 g 352
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 11/12 - 08 / 6 2100 34,7ag 46
O. Mikkelborg Kjetil Guriby Huuse O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 26/11 - 10 / 1 2140 34,7 g 49
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 2 14/11 - 08 / 9 2120 33,8 g 73
6 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -20 -1 -2 -3 -6 -71 500
Mintor 6 Plass 336 879
8 år BRUN V v.Alm Viktor H. Tvedt Bjerke Travbane 6 31/12 - 02 / 11 1660 31,9 421
e. Minella v. Minpil H. Tvedt Bjerke Travbane 6 18/12 - 03 / 1 2100 34,9a 370
Terje Visnes /Siggerud H. Tvedt Bjerke Travbane 7 26/11 - 10 / 3 2140 34,9 398
P. Midtfjeld Terje Visnes H. Tvedt Drammen Travbane 5 03/11 - 07 / 11 2100 35,4 191
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Sagholen Drammen Travbane 3 20/9 - 08 / 6 2100 34,0 526
7 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -13 500 2014: -8 -0 -1 -1 -5 -20 000
Ålsjerka 7 Plass 33 500
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 6 02/1 - 04 / 1 2100 38,9 468
e. Griniblesa v. Grans Trygg A. Stensen Bjerke Travbane 5 18/12 - 03 / 4 2100 34,7a 326
Stig Økern /Gran J. Eriksen Biri Travbane 0 07/12 - 03 / 8 2120 35,2 g 439
K. Kvasnes Stig Økern J. Eriksen Bjerke Travbane 3 26/11 - 10 / 8 2140 33,5 571
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl J. Eriksen Momarken Travbane 6 11/11 - 07 / 2 2140 36,4 122
8 2019: -11 -2 -1 -4 -3 -160 000 2018: -24 -0 -1 -4 -13 -76 500
Miramill 8 Plass 442 500
9 år SVART HP v.H.G. Balder K. Johansen Biri Travbane 6 09/1 - 04 / 2 2100 39,7 g 164
e. Mirastjerna v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 31/12 - 02 / 5 1640 32,8 371
Julie Skjoldal-Sigmund Skjoldal Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 21/12 - 07 / 6 2120 37,8 180
V. Hop Heidi Moen (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 4 24/11 - 08 / 12 2120 36,5 230
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 08 / 5 2100 36,7 177
9 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 9 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 08/1 - 08 / 12 2120 37,3 75
e. Frk. Aurora v. Braute E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 01/1 - 03 / 2 2100 36,5 32
Sverige E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 21/12 - 08 / 2 2100 35,1 119
E. Høitomt Lars M. Søvik (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 05/12 - 20 / 7 2120 38,9 g P
Hvit m/svarte ermer, reklame V. Hop Jarlsberg Travbane 27/9 - 20 / 8 2120 47,6 B
10 2015: -10 -0 -0 -0 -7 -18 000 2014: -4 -0 -0 -1 -2 -15 639
Elden Rappa 10 Plass 33 639
4 år SVART HP v.Lome Elden T. Wollebæk Biri Travbane 0 21/9 - 04 / 10 2120 36,2 216
e. Vinterrappa v. Atom Vinter K. Frick Bollnäs 6 09/9 - 12 / 1 2140 33,9 115
Sigrun Engevold-Harald N. Hove T. Wollebæk Biri Travbane 3 03/8 - 09 / 2 2100 35,4 130
T. Wollebæk Ola Engevold (B) T. Wollebæk Biri Travbane 4 14/3 - 08 / 2 2100 38,3 g 121
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Biri Travbane P 13/12 - 20 / 5 2120 44,8 P
11 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -22 -0 -1 -3 -10 -42 694
Amorikken 11 Plass 51 194
6 år SVART V v.Fakse* (S) K. Ødegaard Momarken Travbane 4 13/1 - 02 / 8 2160 35,6 g 1014
e. Amor Ida v. Pål Even K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 4 08/1 - 08 / 13 2120 37,8 255
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Ødegaard Momarken Travbane 8 16/12 - 08 / 5 2160 37,4 g 350
K. Ødegaard S. Eilefsen Jarlsberg Travbane 4 05/12 - 08 / 11 2120 36,7 g 177
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 24/11 - 08 / 10 2120 38,2 g 143