<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:41 V65-4
V5-1
BREDDEPREMIERINGSLØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 12.001 kr.
3-15-årige høyest 20.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-3-10 Plass : 7-3-10

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -1 -0 -0 -4 -33 000
Tone Tora 2100 1 Plass 94 000
11 år SVART HP v.Bokli Eld G. Gundersen Bjerke Travbane - 18/12 - 03 / 2 2100 dg a 57
e. Tone Stjerna v. Dublan G. Gundersen Bjerke Travbane 8 26/11 - 10 / 7 2140 35,0 g 29
Tor Løken /Gan G. Gundersen Biri Travbane 1 14/11 - 08 / 1 2100 34,5 g 94
M. Gundersen Tor Løken J. Brenne Momarken Travbane P 23/9 - 20 / 5 2160 39,3 P
marineblå m hvit og rød søm + reklame
2 2015: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2014: -7 -0 -0 -0 -4 -8 500
Skala 2 Plass 12 500
7 år SVART HP v.Elding G. Austevoll Biri Travbane 0 09/1 - 04 / 4 2100 39,8 g 184
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Klosterskogen Travbane 7 01/1 - 03 / 1 2100 37,9 85
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Biri Travbane 0 25/7 - 10 / 4 2100 34,1 g 841
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) A. Stensen Jarlsberg Travbane 5 09/7 - 01 / 7 2100 31,7 619
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Biri Travbane 7 23/6 - 01 / 7 2120 33,6 351
3 2017: -2 -0 -0 -1 -1 -10 000 2016: -25 -4 -3 -4 -4 -146 500
Ailo 3 Plass 186 962
6 år SVART V v.Bork Odin P. Midtfjeld Drammen Travbane - 03/11 - 07 / 12 2100 dg 93
e. Minardi v. Elding O. Mikkelborg Årjäng 5 12/10 - 01 / 2 2160 36,2 g 16
Glenn Waldeland /Hellesøy P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 23/9 - 01 / 3 2140 35,1 g 35
T. Solberg Trond Skofsrud (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 09/9 - 01 / 2 2140 35,7 g 53
Blå m/gull seler&stjerner, reklame P. Midtfjeld Momarken Travbane P 24/8 - 20 / 6 2160 36,2 P
4 2015: -4 -0 -0 -1 -0 -3 000 2014: -4 -0 -0 -0 -2 -4 500
F.H. Skjoldmøy 4 Plass 7 500
5 år BRUN HP v.Tangen Scott J. Eriksen Jarlsberg Travbane 3 02/1 - 08 / 8 2120 39,0 322
e. Gik Blesa v. Alm Svarten E. Schie Biri Travbane 0 12/12 - 08 / 4 2100 38,3 356
Aasta Haukland /Burfjord H. Tvedt Bergen Travpark 0 23/3 - 01 / 2 2100 37,2 g 208
S. Eilertsen Gunnar Gjerstad (T) R. Tvedt Bergen Travpark 4 13/3 - 07 / 7 2100 37,4 g 201
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek R. Tvedt Bergen Travpark 5 27/2 - 08 / 2 2100 37,2 g 227
5 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -18 -0 -0 -2 -8 -32 000
Remvinni 5 Plass 91 000
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 01/1 - 03 / 4 2100 dg 268
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 11/12 - 08 / 3 2100 35,1a 98
Wigdis Remme-Terje Remme T. Remme Klosterskogen Travbane 8 24/11 - 08 / 11 2120 38,0 767
G. Austevoll Terje Remme (A) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 07/11 - 08 / 6 2100 35,8 70
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl T. Remme Klosterskogen Travbane 8 30/10 - 01 / 4 2100 36,9 395
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -1 -0 -0 -0 -10 222
Aarbakks Ola 6 Plass 55 777
7 år BRUN V v.Røste Bo* (S) A. Rasmussen Momarken Travbane 0 18/11 - 08 / 6 2160 br g 142
e. Fjære Besta v. Spiktoto A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 8 07/11 - 08 / 11 2120 35,6 g 153
Kari Haukås Aarbakk /Tuddal A. Rasmussen Klosterskogen Travbane 4 30/10 - 01 / 8 2120 34,2 304
A. Rasmussen A. Rasmussen Årjäng 4 12/10 - 01 / 1 2160 36,0 266
Lys blå m/rødt kryss, hv.søm A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 01 / 1 2100 35,8 517
7 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -7 -2 -0 -1 -2 -48 449
Bjørnemyr Victoria 7 Plass 232 991
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor O. Kjenner Klosterskogen Travbane 2 08/1 - 08 / 1 2100 38,5 49
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Jarlsberg Travbane 4 21/12 - 08 / 8 2120 34,6 142
Ole-Christian Kjenner-Monica Mathiesen O. Kjenner Momarken Travbane 6 09/12 - 07 / 8 2140 36,5 385
O. Kjenner Knut Arne Ødegaard (T) O. Kjenner Momarken Travbane P 18/11 - 20 / 1 2140 38,6 P
Svart m/oransje stolpe,rekl. M. Mathiesen Momarken Travbane 02/9 - 23 / 9 2160 57,5 B
8 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkelynet 8 Plass 10 097
5 år BRUN V v.Feseth Lynet D. Aarum Färjestad 4 29/9 - 10 / 2 1660 33,0 90
e. Lykketina v. Elding E. Høitomt Momarken Travbane 6 09/9 - 01 / 5 2160 37,9 110
Jan-Arne Raab-Rene Bjønnes E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 22/8 - 08 / 8 2120 36,6 45
E. Høitomt Jan-Arne Raab (T) E. Høitomt Momarken Travbane 4 01/7 - 09 / 7 2140 33,0 87
Hvit m/svarte ermer, reklame O. Østre Momarken Travbane P 24/6 - 20 / 8 2160 37,2 g P
9 2017: -8 -2 -2 -0 -3 -87 500 2016: -5 -0 -1 -0 -1 -11 000
Kossar 9 Plass 177 000
7 år MØRKBR H v.H.G. Elessar H. Holm Momarken Travbane - 15/7 - 09 / 4 2140 dg 200
e. Troll Kosa v. Kos Knekten H. Holm Jarlsberg Travbane 4 30/6 - 01 / 13 2120 34,6 g 330
Pål Roger Skog /Lierskogen H. Holm Momarken Travbane 6 17/6 - 01 / 6 2160 34,0 127
H. Holm Pål Roger Skog H. Holm Jarlsberg Travbane 3 25/5 - 01 / 15 2120 33,6 242
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 11/5 - 01 / 4 2140 36,4 299
10 2015: -7 -2 -0 -2 -1 -46 000 2014: -8 -0 -0 -0 -4 -11 000
Horgen Gaute 10 Plass 57 000
4 år LYSBRUN H v.Horgen Tore P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 10/10 - 05 / 4 2100 35,7 g 397
e. Yxbo Tøsen (S) v. Gaute A. Akselsen Drammen Travbane - 20/9 - 08 / 14 2120 dg 297
Stall Elling T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 01/9 - 07 / 7 2140 32,8 34
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Bjerke Travbane 5 13/8 - 09 / 4 2140 34,9 124
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Solberg Jarlsberg Travbane - 08/8 - 08 / 14 2120 dg 207
11 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -0 -2 -5 -20 500
Espe Helding 11 Plass 27 000
7 år BRUN V v.Elding A. Akselsen Klosterskogen Travbane 6 01/1 - 03 / 5 2100 37,6 g 292
e. Espe Mindi v. Pilmin S. Løvvold Klosterskogen Travbane 6 29/11 - 04 / 3 2100 36,8 256
Tommy Haslestad /Holmestrand A. Akselsen Momarken Travbane 4 18/11 - 08 / 1 2140 35,9 214
V. Hop Tommy Haslestad A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 07/11 - 08 / 7 2100 36,5 242
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 09/10 - 01 / 8 2100 38,1 398
12 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Eike Vilja 12 Plass 25 000
10 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) M. Fiane Sørlandets Travpark 4 28/12 - 08 / 4 2140 36,5 433
e. Eikerappa v. Elding M. Fiane Jarlsberg Travbane 6 21/12 - 08 / 7 2120 35,8 278
Susanne Vik-Marthe Lindland O. Østre Klosterskogen Travbane 7 24/11 - 08 / 8 2100 38,7 423
M. Fiane Susanne Vik O. Østre Sørlandets Travpark P 09/11 - 20 / 12 2160 39,6 g P
delt svart/gul,sv.ermer,gule ermstr,re O. Østre Sørlandets Travpark N 19/10 - 20 / 11 2160 42,7 N
13 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sør Rigo 2120 1 Plass 76 000
11 år BRUN V v.Qvadrigo (S) B. Strømnes Momarken Travbane 0 13/1 - 02 / 13 2180 37,5 g 3287
e. Jotrolla v. Troll Jahn B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 02/1 - 04 / 4 2100 39,1 995
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen K. Bjørnerød Bjerke Travbane - 31/12 - 02 / 1 1640 dg 1904
B. Strømnes Jenny Martine Theodorsen (R) B. Strømnes Momarken Travbane 0 16/12 - 08 / 8 2160 37,9 990
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Bjerke Travbane 0 26/11 - 10 / 14 2160 36,9 811
14 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -1 -0 -1 -2 -21 500
Karstjerna 2 Plass 172 500
8 år BRUN HP v.Feseth Lynet B. Refsdal Klosterskogen Travbane 4 01/1 - 03 / 10 2120 35,6 g 68
e. Lykketina v. Elding B. Refsdal Jarlsberg Travbane 1 21/12 - 07 / 7 2120 36,8 g 82
Lill-Ann Berg-Henning Æsøy B. Refsdal Klosterskogen Travbane 5 30/10 - 01 / 9 2120 34,8 g 390
B. Refsdal Lill-Ann Berg B. Refsdal Klosterskogen Travbane 4 09/10 - 01 / 7 2100 36,0 g 147
rød m/hvit krage,belte,mansj. + reklam B. Refsdal Klosterskogen Travbane P 04/9 - 20 / 7 2120 37,1 g P
15 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -16 -0 -0 -0 -4 -11 689
Turbo Martin 3 Plass 48 689
7 år SVART V v.Åsajerven G. Gundersen Biri Travbane 3 12/12 - 08 / 8 2120 35,6 51
e. Arjavesla v. Haakesjur G. Gundersen Momarken Travbane 2 18/11 - 08 / 7 2160 34,8 g 22
Leif Brenden /Skotterud G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 07/11 - 08 / 2 2100 35,5 30
G. Gundersen Thor Ingar Nielsen G. Gundersen Bjerke Travbane P 13/8 - 22 / 7 2160 36,5 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 08/8 - 20 / 14 1680 47,1 B