<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:44 V76-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-8-2 Plass : 1-8-2

1 2019: -10 -0 -0 -2 -5 -54 081 2018: -17 -1 -4 -2 -5 -163 573
Stumne Scott 2100 1 Plass 884 746
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott H. Holm Biri Travbane 1 03/1 - 03 / 6 1609 28,4ar 40
e. Stumne Saga v. Spang Best H. Holm Bjerke Travbane 0 10/12 - 10 / 3 2140 33,2 41
Merete Viksås /Roa H. Holm Bjerke Travbane 0 26/11 - 08 / 11 2180 29,7 g 197
H. Holm Merete Viksås H. Holm Biri Travbane 1 14/11 - 05 / 7 1609 28,3a 23
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl V. Hop Biri Travbane 1 26/10 - 08 / 3 2100 28,9a 18
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Juvel Svarten 2 Plass 198 525
14 år SVART V v.Moe Odin Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 09/1 - 02 / 1 2100 34,6a 331
e. Juve Svarta v. Alm Svarten Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 3 31/12 - 05 / 12 2160 31,0 560
Terje Ringlund-Arvid Bjerke Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 19/12 - 08 / 8 2100 32,5ag 167
Ø. Ruttenborg Terje Ringlund Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 07/12 - 03 / 11 2140 32,6 r 149
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 28/11 - 20 / 5 2120 33,7 P
3 2015: -12 -0 -0 -0 -3 -7 000 2014: -18 -0 -1 -3 -7 -50 605
Farmens Odin 3 Plass 110 806
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Färjestad 2 15/12 - 04 / 1 1640 30,4 40
e. Rilum Kvikka v. Høiby Kongen O. Østre Bjerke Travbane 3 10/12 - 01 / 8 1640 32,4 158
Stall Farmen O. Østre Bjerke Travbane 5 03/12 - 06 / 5 2140 31,2 260
O. Østre Tom Buer O. Østre Färjestad 4 17/11 - 07 / 2 2140 30,0 1046
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 5 12/11 - 03 / 3 2660 31,7 624
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -0 -1 -0 -2 -14 000
Aaby Knekten 4 Plass 314 500
14 år MØRKBR V v.Kos Knekten E. Jensen Klosterskogen Travbane 0 24/11 - 07 / 3 2100 br 131
e. Aaby Lina v. Auvin (S) D. Dalen Bjerke Travbane 0 16/4 - 02 / 7 2160 br g 214
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk E. Hafskjold Klosterskogen Travbane 0 20/3 - 06 / 3 1700 29,7ag 121
G. Austevoll Per Ingar Lybekk D. Dalen Drammen Travbane 4 11/3 - 04 / 10 1700 29,2ag 64
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl D. Dalen Drammen Travbane - 17/2 - 04 / 7 2100 dg 53
5 2018: -16 -1 -1 -0 -9 -90 000 2017: -17 -1 -3 -3 -6 -157 500
Trons Torila 5 Plass 695 678
8 år SVART HP v.Lome Elden O. Mikkelborg Biri Travbane 6 03/1 - 06 / 2 2100 31,6 g 193
e. Trons Britta v. Spang Best L. Kolle Bjerke Travbane 4 23/12 - 05 / 11 2140 32,4 g 299
Hesteeiere.no - Trons Torila E. Høitomt Momarken Travbane 0 09/12 - 04 / 3 2140 32,9 g 35
L. Kolle Heidi Moen (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 2 24/11 - 06 / 3 2100 31,6 142
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 3 03/11 - 04 / 3 1700 31,6 31
6 2016: -8 -0 -2 -0 -1 -25 000 2015: -17 -2 -0 -1 -4 -46 000
Gregorius 6 Plass 163 500
7 år MELL.BR. V v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/12 - 01 / 2 2600 33,4ag 24
e. Gyldne Tider v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane - 10/12 - 10 / 1 2140 dg 34
Stall Overlegen Galopprosent G. Gundersen Bjerke Travbane 0 03/12 - 06 / 11 2140 31,5 g 57
E. Høitomt Rune Arild Hansen G. Gundersen Momarken Travbane - 18/11 - 06 / 3 2140 dg a 43
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 0 29/10 - 10 / 6 1640 32,2 g 26
7 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 7 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 0 11/12 - 02 / 2 1700 30,1ag 220
e. Gik Mina v. Ilmin E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 04 / 11 1700 29,1a 746
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez D. Dalen Momarken Travbane 0 18/11 - 06 / 11 2140 31,7ag 309
E. Rennesvik Bjørn Larsen (T) E. Rennesvik Momarken Travbane 2 02/11 - 02 / 8 2180 31,4 412
L.grønn,grå/skstk,blå sidef,grå/rø sto E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 0 24/10 - 05 / 7 2640 31,3 293
8 2016: -3 -0 -1 -0 -1 -13 000 2015: -15 -3 -3 -0 -5 -202 240
Brenne Jærven 8 Plass 325 938
6 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Färjestad 6 17/11 - 07 / 3 2140 31,1 g 24
e. Brenne Stjerna v. Braute J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 05/11 - 07 / 3 2140 31,5 g 37
Stall Kaffex Handelsbolag J. Mjølnerød Färjestad 2 29/9 - 07 / 1 2140 28,5 22
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 05/9 - 02 / 10 2180 28,4 48
burgunder m/gul hestesko & to ermringe B. Ekløf Östersund 5 19/7 - 07 / 3 2140 26,4a 71
9 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 9 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 2 01/1 - 08 / 5 2100 33,4a 113
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 16/12 - 05 / 4 2640 32,4a 257
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Drammen Travbane 4 06/12 - 01 / 10 2120 32,8 g 171
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 6 28/11 - 03 / 9 1609 29,8a 622
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm O. Østre Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 04 / 1 2100 29,7 g 338
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -1 -3 -3 -6 -90 909
N.S. Viras Lykke 10 Plass 401 909
9 år SVART HP v.Eldfaksen* (S) S. Wassberg Bjerke Travbane 6 17/12 - 02 / 9 2160 31,1 64
e. Sima Vira v. Bokli Eld E. Høitomt Drammen Travbane 0 30/8 - 06 / 6 2100 dist 317
Gerd Johannessen-Emma Johannessen E. Høitomt Drammen Travbane 6 17/8 - 03 / 4 2100 30,9 62
G. Gundersen Gerd Johannessen E. Høitomt Bjerke Travbane 2 06/8 - 02 / 10 1660 30,0 36
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Bjerke Travbane 3 23/7 - 04 / 6 2160 29,2 67
11 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -2 -0 -1 -17 500
Atom Jutuln 11 Plass 125 500
8 år MØRKBR V v.Kasper Mollyn T. Borg Biri Travbane 2 03/1 - 03 / 4 1609 29,3a 41
e. Atom Frøkna v. Lannem Sjur T. Borg Biri Travbane 2 19/12 - 08 / 1 2100 30,4a 93
Marianne Vikheim /Sogndal T. Borg Biri Travbane 0 06/6 - 06 / 6 2600 31,8ag 352
T. Borg Kjetil Helgestad (T) T. Borg Bjerke Travbane 6 21/5 - 05 / 9 2160 29,0 183
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 4 30/4 - 04 / 5 2660 29,8 205
12 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -35 000 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 12 Plass 295 264
9 år SVART V v.Moe Odin O. Østre Klosterskogen Travbane - 01/12 - 04 / 10 1700 g10 arg 228
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten C. Antonsen Momarken Travbane 5 18/11 - 06 / 9 2140 31,4a 520
Heine Bernhus-Emil Bernhus T. Borg Klosterskogen Travbane 0 04/11 - 05 / 8 1700 31,4 67
C. Antonsen T. Borg Klosterskogen Travbane 2 23/10 - 03 / 3 1700 28,2a 169
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 0 04/9 - 04 / 8 2100 30,6a 290