<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:41 V65-4
V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 16.001 kr.
3-15-årige høyest 32.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-11-6 Plass : 9-11-6

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -46 491
Hauglid Storm 2100 1 Plass 186 991
9 år BRUN V v.Klack Jo* (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 21/12 - 08 / 4 2100 35,3 53
e. Hauglid Tina v. Lome Elden G. Gundersen Bjerke Travbane P 10/12 - 20 / 2 2140 39,7 P
Øystein Klever /Leirsund
G. Gundersen Øystein Klever
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
2 2019: -11 -2 -1 -4 -3 -160 000 2018: -24 -0 -1 -4 -13 -76 500
Miramill 2 Plass 442 500
9 år SVART HP v.H.G. Balder Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 31/12 - 02 / 5 1640 32,8 371
e. Mirastjerna v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 21/12 - 07 / 6 2120 37,8 180
Julie Skjoldal-Sigmund Skjoldal V. Hop Klosterskogen Travbane 4 24/11 - 08 / 12 2120 36,5 230
K. Johansen Heidi Moen (T) K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 08 / 5 2100 36,7 177
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 04/10 - 01 / 7 2100 35,0 g 165
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Stjernetira 3 Plass 306 249
8 år SVART HP v.H.G. Balder O. Østre Sørlandets Travpark 4 30/11 - 08 / 3 2140 37,4 185
e. Stjerne Molly v. Spang Best O. Østre Biri Travbane 4 14/11 - 07 / 10 2100 35,4 475
Camilla Aakhus /Bygland O. Østre Drammen Travbane 0 03/11 - 07 / 2 2100 37,6 205
O. Østre Ronald Haug O. Østre Momarken Travbane - 21/10 - 09 / 3 2140 dg 399
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane - 03/7 - 13 / 2 2100 dg 392
4 2015: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2014: -7 -0 -0 -0 -4 -8 500
Skala 4 Plass 12 500
7 år SVART HP v.Elding K. Brenden Klosterskogen Travbane 7 01/1 - 03 / 1 2100 37,9 85
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Biri Travbane 0 25/7 - 10 / 4 2100 34,1 g 841
Astrid Fossen-Ahne Fossen A. Stensen Jarlsberg Travbane 5 09/7 - 01 / 7 2100 31,7 619
G. Austevoll Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Biri Travbane 7 23/6 - 01 / 7 2120 33,6 351
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Brenden Momarken Travbane 8 17/6 - 01 / 2 2140 35,9 g 561
5 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -0 -0 -1 -3 -14 482
Kantus 5 Plass 14 482
4 år SVART V v.Lome Kongen K. Brenden Romme 4 29/12 - 02 / 1 2140 35,8 340
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Romme 3 29/11 - 09 / 1 2140 36,4 60
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Biri Travbane 0 12/9 - 01 / 14 2120 35,7 960
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Romme 4 07/8 - 02 / 1 2140 36,2 g 57
gul m/svart skråbånd. O. Østre Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 09 / 12 2120 38,2 g 458
6 2015: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000 2014: -5 -1 -2 -0 -1 -27 000
Friggulv 2120 1 Plass 31 000
5 år BRUN H v.Frigg Elden T. Solberg Biri Travbane 2 07/12 - 03 / 6 2120 32,6 86
e. Soli Seira v. Slogum Bjørn G. Austevoll Drammen Travbane 5 09/9 - 04 / 6 2100 33,2 59
Alf Geir Stordal /Vøyenenga Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 30/4 - 08 / 8 2160 dg 58
Å. Tengsareid Alf Stordal (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 17/4 - 08 / 3 2140 33,7 30
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 1 04/4 - 01 / 9 2100 32,7 100
7 2015: -10 -0 -2 -2 -5 -33 000 2014: -7 -0 -1 -2 -4 -26 000
Halmrast Viking 2 Plass 59 000
6 år SVART V v.Järvsöviking* (S) K. Johansen Bjerke Travbane 8 18/12 - 03 / 6 2100 35,5ag 38
e. Horgen Eldy v. Elding M. Ottersen Drammen Travbane 5 16/11 - 05 / 3 2100 32,4 g 144
Andreas Halmrast-Helene Øveraasen M. Ottersen Bjerke Travbane 4 23/10 - 03 / 7 2100 31,0a 65
M. Ottersen Andreas Halmrast M. Ottersen Bjerke Travbane 4 15/10 - 01 / 10 2160 31,2 844
grå m/grønt skulderstykke + reklame M. Ottersen Biri Travbane 3 21/9 - 04 / 5 2100 34,0 31
8 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -4 -2 -0 -0 -2 -26 000
Sviund Balder 3 Plass 28 000
5 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 05/12 - 08 / 15 2140 36,1 g 31
e. Fagerlivinni v. Lapp Nils (S) K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 8 29/11 - 04 / 11 2120 37,9 g 28
Kjell Roger Enersen-Knut Arne Ødegaard K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 1 30/10 - 01 / 3 2100 34,0 g 21
K. Ødegaard K. Ødegaard Drammen Travbane 1 25/10 - 09 / 3 2100 34,9 101
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane P 13/8 - 22 / 10 2160 37,5 g P
9 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -7 -5 -0 -0 -0 -82 000
Perle Star 4 Plass 109 500
6 år BRUN V v.Spikeld A. Stensen Bjerke Travbane 4 31/12 - 02 / 8 1660 31,3 g 119
e. Perle Anne v. Alm Svarten E. Høitomt Biri Travbane 1 12/12 - 08 / 6 2120 34,7 44
Helge Sletmoen-Torstein Grande A. Sjoner Leangen Travbane 0 16/12 - 07 / 7 2160 39,1 g 97
A. Stensen Helge Sletmoen A. Sjoner Leangen Travbane 3 04/11 - 01 / 8 2160 38,1 g 32
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Sjoner Leangen Travbane 2 14/10 - 01 / 1 2140 35,1 33
10 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -24 -0 -0 -1 -12 -31 500
Haugseth Mari 5 Plass 31 500
9 år SVART HP v.Steinsvad Eld O. Kjenner Drammen Travbane 6 16/12 - 04 / 12 2100 36,1 g 919
e. Gjerdingpila v. Grans Trygg K. Kvasnes Biri Travbane 0 07/12 - 03 / 7 2120 35,2 g 688
Erling Knutsen-Kjell Andre Knutsen G. Austevoll Bjerke Travbane 8 27/11 - 02 / 4 2100 33,5a 482
Ø. Ruttenborg Erling Knutsen G. Austevoll Drammen Travbane - 16/11 - 04 / 1 2100 dg 386
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame G. Austevoll Momarken Travbane 4 11/11 - 07 / 8 2160 35,4 234
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -2 -1 -3 -57 330
Finnskog Odin* 6 Plass 312 002
9 år SVART V v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 3 31/12 - 02 / 2 1640 31,5 17
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) A. Akselsen Bjerke Travbane 6 15/10 - 01 / 11 2160 31,5 g 117
Sverige G. Gundersen Jarlsberg Travbane - 10/10 - 05 / 3 2100 dg 32
E. Høitomt A. Akselsen Drammen Travbane - 06/10 - 04 / 9 2120 dg 157
Hvit m/svarte ermer, reklame A. Akselsen Drammen Travbane 4 29/9 - 01 / 11 2120 34,0 g 55
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -0 -1 -8 -33 859
Celoma 7 Plass 197 359
11 år LYSBRUN HP v.Lome Elden S. Ruud Bjerke Travbane 4 26/11 - 10 / 11 2160 33,1 g 153
e. Celynita v. Slogum Bjørn G. Austevoll Bjerke Travbane 8 02/10 - 03 / 8 2100 31,9ag 331
Lillian Engen /Ås S. Ruud Biri Travbane 4 21/9 - 04 / 13 2120 33,3 77
S. Ruud Tor-Johnny Sagen G. Austevoll Bjerke Travbane 2 11/9 - 02 / 2 2100 31,3a 46
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip R. Hansen Biri Travbane 5 29/8 - 01 / 14 2120 33,6 g 99
13 2018: -13 -2 -2 -3 -5 -314 918 2017: -14 -2 -1 -2 -4 -189 000
Lille Jim 8 Plass 989 879
9 år SVART V v.Åsajerven E. Høitomt Momarken Travbane 1 06/1 - 02 / 5 2140 32,9a 65
e. Dolly Vilja v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 0 19/12 - 02 / 4 1609 31,1a 48
Johnny Ekra /Noresund E. Høitomt Biri Travbane - 07/12 - 03 / 13 2140 dg 84
T. Solberg Morten M. Ottersen (T) T. Solberg Biri Travbane 0 03/10 - 04 / 2 2600 br g 22
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 1 25/9 - 03 / 6 2100 32,2a 23