<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1


Kaldblods 2140 m. Voltestart.
3-15-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-6 Plass : 5-1-6

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -2 -1 -3 -28 000
Storler Guten 2140 1 Plass 213 000
14 år SVART V v.Mentor Mollyn J. Undem Jarlsberg Travbane 5 02/1 - 04 / 9 2120 37,3 g 265
e. Troll Lisa v. Troll Jahn G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 21/12 - 06 / 6 2100 32,8ag 472
Rannveig Grorud /Sem G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 13/12 - 07 / 10 2120 32,3 g 80
G. Flåten Rannveig Grorud M. Helland Klosterskogen Travbane 2 29/11 - 06 / 7 2100 32,0ag 109
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane 2 16/11 - 05 / 10 2120 31,2 704
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 500
Fintore 2 Plass 150 037
12 år SVART V v.Alm Viktor C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 6 21/12 - 06 / 12 2100 32,9a 596
e. Lygna Fina v. Alm Svarten C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 4 29/11 - 06 / 8 2100 32,3ag 613
Vidar Henriksen /Drammen C. Engebråthen Bjerke Travbane 4 05/11 - 05 / 5 2140 32,2 321
C. Engebråthen Anne Sofie M. Solli C. Engebråthen Momarken Travbane 0 21/10 - 05 / 6 2140 34,4 g 568
Grå m/burgunder ermer, rekl. K. Johansen Biri Travbane 5 21/9 - 05 / 10 2100 31,7a 188
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 3 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld K. Brenden Romme 0 29/11 - 07 / 1 1640 32,9 g 32
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Biri Travbane 6 14/11 - 05 / 10 1609 29,0a 146
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Bjerke Travbane 1 05/11 - 05 / 6 2140 31,9 112
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Momarken Travbane 6 21/10 - 05 / 1 2140 31,4 375
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Årjäng 1 05/10 - 09 / 1 2160 32,2 g 38
4 2019: -8 -0 -1 -0 -4 -27 000 2018: -22 -1 -3 -3 -8 -91 000
Holt Gnist 4 Plass 456 000
11 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Drageset Momarken Travbane 0 16/12 - 05 / 3 2640 33,3ag 114
e. Bø Terna v. Lykkebron* J. Drageset Jarlsberg Travbane - 05/12 - 03 / 3 2100 dg 277
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Klosterskogen Travbane 3 29/11 - 06 / 10 2100 32,0a 489
J. Drageset J. Drageset Klosterskogen Travbane 4 24/11 - 03 / 8 2140 31,6 352
Orange m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Momarken Travbane 0 18/11 - 02 / 8 2160 34,7 g 454
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 790 2018: -21 -2 -3 -2 -7 -123 600
Spik Mollyn 5 Plass 838 490
8 år BRUN H v.Spikeld A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 02/1 - 04 / 10 2120 34,6 32
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten G. Gundersen Momarken Travbane 3 27/12 - 09 / 4 2140 31,8 768
Harald Kvåle-Amund Kvåle G. Austevoll Bjerke Travbane 2 17/12 - 09 / 2 2160 31,7 192
G. Gundersen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 7 05/11 - 09 / 7 2160 33,0 380
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Akselsen Momarken Travbane 6 21/10 - 03 / 4 2140 33,0a 508
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -1 -3 -3 -4 -122 000
Drivin 6 Plass 468 277
10 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld A. Stensen Jarlsberg Travbane - 21/12 - 06 / 11 2100 dg a 54
e. Drivalill v. Atom Vinter A. Stensen Biri Travbane 3 29/8 - 04 / 6 2620 30,8 g 19
Stall Nordlysekspressen A. Stensen Biri Travbane 2 15/8 - 06 / 11 2100 30,3ag 25
E. Høitomt Harald Stikbakke E. Høitomt Biri Travbane 1 01/8 - 09 / 13 2120 29,6 38
Hvit m/svarte ermer, reklame A. Stensen Bjerke Travbane 1 23/7 - 09 / 6 2140 29,5 g 36
7 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -21 -3 -7 -5 -4 -223 301
Kvikk Tojo 7 Plass 614 628
12 år MØRKBR H v.Bokli Eld O. Kjenner Bjerke Travbane 3 23/12 - 05 / 1 2140 31,1 27
e. Kvikki v. Lund Jerker O. Kjenner Momarken Travbane 1 09/12 - 03 / 15 2160 32,0 g 23
Tonje Johanne Eng /Løken O. Kjenner Drammen Travbane 1 16/11 - 04 / 9 2120 30,1 38
O. Kjenner Tonje Johanne Eng A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 31/10 - 01 / 4 1600 34,0 g 19
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Jarlsberg Travbane 1 10/10 - 05 / 11 2120 29,4 188
8 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Haake Chani 8 Plass 75 500
10 år MØRKBR HP v.Lykke Knut K. Johansen Bjerke Travbane 0 23/12 - 05 / 6 2140 34,5 423
e. Gylden Rappa v. Kal Luis D. Dalen Bjerke Travbane P 20/8 - 22 / 4 2160 36,6 P
Jan Egil Mathisen /Jaren L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 21/6 - 04 / 5 2100 34,1a 299
D. Dalen Jan Egil Mathisen L. Kolle Biri Travbane 0 15/5 - 02 / 4 2600 32,3a 526
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 02/5 - 07 / 10 2100 31,0a 162
9 2016: -12 -0 -0 -2 -6 -33 181 2015: -24 -2 -3 -2 -9 -93 504
Prins Odin 9 Plass 213 326
7 år RØD V v.Moe Odin C. Antonsen Momarken Travbane 2 16/12 - 05 / 6 2640 31,9a 110
e. Athene Jenta v. Lettvinn C. Antonsen Momarken Travbane 3 09/12 - 03 / 8 2160 32,4 181
Knut Engen /Skreia C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 05/12 - 03 / 6 2100 31,2 66
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Klosterskogen Travbane - 29/11 - 06 / 2 2100 g1 ag 124
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 6 18/11 - 02 / 7 2160 33,2 g 211
10 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -1 -1 -3 -4 -144 000
Turbo Marie 10 Plass 610 000
7 år SVART HP v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 0 17/12 - 02 / 7 2160 32,2 g 53
e. Turbo Turi v. Saje (S) J. Eilertsen Bjerke Travbane 4 03/12 - 06 / 3 2140 31,0 158
Arvid Kvalen-Lars Anders Ekeberg V. Hop Bjerke Travbane 0 26/11 - 08 / 2 2140 30,8 428
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 30/10 - 03 / 4 2100 31,1a 106
Todelt svart/gull, hvit kant J. Eilertsen Bjerke Travbane 2 22/10 - 06 / 3 2140 31,7 48
11 2019: -8 -0 -1 -0 -3 -31 500 2018: -17 -1 -0 -1 -10 -53 000
Jerkeld Frøya 11 Plass 153 500
11 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Helland Jarlsberg Travbane 4 21/12 - 06 / 2 2100 32,8a 541
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 13/12 - 07 / 5 2120 34,5 101
Maria Andreassen /Stavern O. Østre Drammen Travbane 0 03/11 - 04 / 10 1700 br g 66
O. Østre Ida-Therese Skaane O. Østre Momarken Travbane - 23/9 - 08 / 5 2140 dg a 118
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 0 16/9 - 02 / 2 2140 30,7ag 210