<<< Forrige løp
Start ca kl. 20:58 V5-5


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 6.001 kr.
3-15-årige høyest 14.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-1-10 Plass : 12-1-10

1 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -7 -2 -0 -1 -2 -48 449
Bjørnemyr Victoria 2100 1 Plass 232 991
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor O. Kjenner Jarlsberg Travbane 4 21/12 - 08 / 8 2120 34,6 142
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Momarken Travbane 6 09/12 - 07 / 8 2140 36,5 385
Ole-Christian Kjenner-Monica Mathiesen O. Kjenner Momarken Travbane P 18/11 - 20 / 1 2140 38,6 P
O. Kjenner Knut Arne Ødegaard (T) M. Mathiesen Momarken Travbane 02/9 - 23 / 9 2160 57,5 B
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Jarlsberg Travbane 18/8 - 21 / 9 2120 55,7 B
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -17 -0 -0 -2 -6 -31 500
Bjønnum Jerven 2 Plass 149 500
8 år SVART V v.Åsajerven N. Helledal Sørlandets Travpark P 28/12 - 20 / 7 2160 36,0 P
e. Brødsjø Terna v. Elding J. Dagsvold Klosterskogen Travbane 0 24/10 - 09 / 2 2100 dist 718
Bjørn Mæhre-Gaut Bjønnum J. Dagsvold Bjerke Travbane P 04/9 - 24 / 11 2180 45,3 g P
N. Helledal Bjørn Mæhre J. Dagsvold Biri Travbane P 14/12 - 20 / 2 2120 45,0 g P
blå m/hvitt felt i rød v. K. Mathisen Biri Travbane 19/10 - 23 / 8 2120 55,8 B
3 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -20 -0 -0 -1 -9 -36 500
Kos Vinna 3 Plass 123 000
9 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Undem Klosterskogen Travbane P 01/1 - 21 / 2 2100 39,2 P
e. Rigel Edda v. Alm Rigel L. Kolle Klosterskogen Travbane - 09/10 - 01 / 6 2100 dg 140
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes G. Gundersen Jarlsberg Travbane - 30/6 - 01 / 8 2100 dg 775
V. Hop Odd Arne Aaland L. Kolle Klosterskogen Travbane P 29/5 - 21 / 6 2120 38,0 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Drammen Travbane - 07/10 - 09 / 10 2100 dg 345
4 2019: -8 -2 -1 -1 -1 -53 000 2018: -15 -4 -4 -0 -4 -122 148
Valle Trym 4 Plass 372 648
8 år MØRKBR V v.Åsajerven T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 21/12 - 08 / 3 2100 35,3 160
e. Valle Eldi v. Elding T. Solberg Klosterskogen Travbane P 11/12 - 21 / 1 2100 40,6 P
Geir-Arne Ellefsen /Harstad S. Jessen Drammen Travbane 16/11 - 21 / 2 1700 55,1 g B
T. Solberg T. Solberg Klosterskogen Travbane 10/10 - 22 / 1 1700 dgpp N
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -1 -0 -2 -26 000
Faste Utgifter 5 Plass 59 200
7 år BRUN HP v.Moe Odin S. Jessen Jarlsberg Travbane 6 02/1 - 08 / 11 2120 43,6 g 150
e. Lauga v. Braute S. Jessen Momarken Travbane 0 09/12 - 07 / 9 2160 36,6 g 293
Merete Johansen-Pia Johansen S. Jessen Klosterskogen Travbane 2 24/11 - 08 / 7 2100 37,0 79
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Klosterskogen Travbane P 23/10 - 21 / 1 2100 40,4 P
Rød m/svart sk.klaffer,mansj&logo, rek S. Jessen Klosterskogen Travbane 17/10 - 22 / 3 1720 49,5 g B
6 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -0 -1 -3 -40 000
Myklejenta Karin 6 Plass 142 500
9 år BRUN HP v.Vinning Kos K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 08 / 10 2120 36,6 489
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 25/10 - 09 / 11 2120 37,5 g 399
Erland Flaten /Aurdal K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 27/5 - 01 / 5 2140 37,8 g 723
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 14/1 - 02 / 2 2140 br g 497
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane - 15/12 - 01 / 3 2100 dg 371
7 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -13 -0 -1 -0 -3 -16 500
Låhne Lina 7 Plass 84 000
9 år BRUN HP v.Voje Faks E. Kristiansen Klosterskogen Travbane 7 11/12 - 08 / 1 2100 37,7ag 239
e. Klingilita v. Elding E. Kristiansen Drammen Travbane - 25/10 - 09 / 6 2100 g0 g 675
Anders Magne Låhne /Sem E. Kristiansen Jarlsberg Travbane 0 25/5 - 01 / 12 2120 36,6 769
E. Kristiansen T. Borg Jarlsberg Travbane 0 11/4 - 01 / 11 2100 br g 478
rød m/svart kile i hvit v D. Dalen Klosterskogen Travbane - 20/3 - 08 / 6 2120 dg 678
8 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -9 -29 500
Land Maria 8 Plass 90 500
8 år BRUN HP v.Voje Faks A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 02/1 - 08 / 10 2120 dist 387
e. Mari Snella v. Rolex K.* A. Heisholt Jarlsberg Travbane 8 21/12 - 07 / 11 2120 38,2 264
Hans Landsverk /Gransherad T. Solberg Momarken Travbane 0 09/12 - 07 / 13 2160 38,9 843
A. Heisholt Hans Landsverk A. Heisholt Drammen Travbane 4 16/11 - 01 / 7 2100 38,4 210
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Jarlsberg Travbane P 31/10 - 20 / 4 2120 39,5 P
9 2015: -14 -0 -0 -1 -5 -13 200 2014: -11 -0 -0 -0 -3 -6 000
Nes Troll 9 Plass 19 200
5 år BRUN V v.Troll Tarzan O. Østre Jarlsberg Travbane 0 02/1 - 08 / 9 2120 dist 406
e. Nesbrit v. Lasso* (S) M. Helland Jarlsberg Travbane 0 05/12 - 08 / 12 2140 39,3 g 608
Synnøve Broen /Våle M. Helland Klosterskogen Travbane 6 24/11 - 08 / 15 2120 36,8 464
M. Helland Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 08 / 15 2120 36,8 341
gul m/svart h og ermstriper E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 30/10 - 01 / 10 2120 35,3 739
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -12 -1 -1 -3 -3 -49 000
Torden Prinsen 2120 1 Plass 239 200
9 år SVART V v.Bork Odin J. Undem Jarlsberg Travbane 8 02/1 - 08 / 13 2120 43,7 36
e. Fjære Stjerna v. Nordli Svarten J. Undem Klosterskogen Travbane 3 24/11 - 08 / 13 2120 36,3 71
Kristen Fatland-Hege Fatland J. Undem Klosterskogen Travbane 3 30/10 - 01 / 1 2100 34,6 138
J. Undem Kristen Fatland E. Høitomt Sørlandets Travpark P 15/6 - 20 / 1 2140 40,8 P
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
11 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000
Ty Oda 2 Plass 15 500
5 år SVART HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 23/10 - 09 / 4 2100 br g 151
e. Alm Robyn v. Braute G. Austevoll Drammen Travbane - 06/10 - 04 / 12 2120 dg 287
Team Øyo K. Kvasnes Drammen Travbane 6 20/9 - 08 / 13 2120 33,6 230
G. Austevoll Åse-Margrethe R. Øyo G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 01/9 - 07 / 6 2120 33,2 199
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 30/6 - 01 / 4 2100 dg 265
12 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 3 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 01/1 - 03 / 2 2100 36,5 32
e. Frk. Aurora v. Braute E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 21/12 - 08 / 2 2100 35,1 119
Sverige E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 05/12 - 20 / 7 2120 38,9 g P
E. Høitomt Lars M. Søvik (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 27/9 - 20 / 8 2120 47,6 B
Hvit m/svarte ermer, reklame V. Hop Drammen Travbane 05/9 - 20 / 8 1720 51,2 g B
13 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -22 -0 -1 -3 -10 -42 694
Amorikken 4 Plass 51 194
6 år SVART V v.Fakse* (S) K. Ødegaard Momarken Travbane 8 16/12 - 08 / 5 2160 37,4 g 350
e. Amor Ida v. Pål Even S. Eilefsen Jarlsberg Travbane 4 05/12 - 08 / 11 2120 36,7 g 177
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 24/11 - 08 / 10 2120 38,2 g 143
K. Ødegaard K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 5 07/11 - 08 / 3 2100 35,9 g 190
blå m/rød bunn. Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 7 30/10 - 01 / 2 2100 36,7 g 240