Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 V65-1
HOPPELØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 325.001 kr.
3-15-årige hopper høyest 455.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-8-4 Plass : 6-8-4

1 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -20 -0 -5 -3 -1 -86 000
Elding Tora 2100 1 Plass 323 000
8 år SVART HP v.Elding S. Bendiksen Bjerke Travbane 0 20/12 - 05 / 6 2160 29,1 1036
e. Dolly Stjerna v. Spang Best S. Bendiksen Jarlsberg Travbane 0 05/12 - 01 / 5 2120 29,5 261
Alf Inge S. Thengs-Monica Skatvedt Thengs S. Bendiksen Bjerke Travbane 0 19/11 - 04 / 8 1609 28,9a 237
S. Bendiksen Monica Skatvedt Thengs S. Bendiksen Sørlandets Travpark 3 01/11 - 08 / 6 2160 29,4 225
Svart m/grønne ermer, sv. mansj, rekl S. Bendiksen Drammen Travbane 2 11/10 - 06 / 5 1700 28,0 165
2 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -1 -0 -3 -17 500
Hornnes Thea 2 Plass 327 815
13 år BRUN HP v.Frigg Mollyn A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 13/12 - 03 / 11 2140 31,4 563
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 05/12 - 01 / 7 2120 30,5 135
Venke Sørensen-Geir Wilhelmsen T. Sletsjø Biri Travbane 0 25/7 - 08 / 7 2120 28,6 212
K. Kvasnes Venke Sørensen T. Sletsjø Sørlandets Travpark 4 17/7 - 04 / 11 2180 28,8 221
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl T. Sletsjø Drammen Travbane 2 03/7 - 06 / 9 2140 28,4 177
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Tæsse Jenta 3 Plass 269 500
8 år BRUN HP v.Bles Høvding K. Johansen Klosterskogen Travbane 6 27/9 - 08 / 6 2100 28,0a 85
e. Nordby Stella v. Mentor Mollyn G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 09/8 - 08 / 3 2100 29,0 66
Anders Richvoldsen /Gamle Fredrikstad K. Johansen Jarlsberg Travbane 1 12/7 - 08 / 11 2609 28,2a 120
K. Johansen Anders Richvoldsen (A) T. Borg Momarken Travbane 3 08/7 - 05 / 10 2140 28,5a 208
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Solberg Momarken Travbane 3 17/6 - 04 / 5 2140 29,6ag 33
4 2016: -9 -0 -1 -3 -2 -46 000 2015: -27 -0 -3 -2 -10 -98 000
Kengu 4 Plass 469 000
9 år LYSBRUN HP v.Moe Odin G. Flåten Sørlandets Travpark 1 28/12 - 01 / 2 2160 29,2 37
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Bjerke Travbane 1 20/12 - 03 / 4 2100 29,6a 64
Lene Olsen /Vear G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 05/12 - 01 / 4 2100 30,0 268
G. Flåten G. Flåten Momarken Travbane 0 18/11 - 03 / 5 2140 29,9a 148
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame T. Espedal Jarlsberg Travbane P 07/11 - 22 / 6 2120 30,8 P
5 2016: -9 -1 -0 -0 -2 -24 000 2015: -21 -1 -0 -0 -6 -36 500
Drømmina 5 Plass 316 500
13 år BRUN HP v.Minpil H. Holm Jarlsberg Travbane 0 26/12 - 01 / 5 2100 30,0ag 28
e. Rappina v. Rappfot H. Holm Bjerke Travbane 5 20/12 - 03 / 1 2100 29,8a 125
Stall Styr Og Stell H. Holm Jarlsberg Travbane 2 05/12 - 01 / 2 2100 29,8 276
H. Holm Siv Astrid Skjølås O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 12 2160 br g 579
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 29/10 - 06 / 6 2660 30,9 286
6 2018: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -0 -10 -197 000
Nadine U.N. 2120 1 Plass 875 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Undem Bjerke Travbane 1 17/12 - 04 / 11 1609 26,1a 50
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Bjerke Travbane 1 26/11 - 08 / 12 2180 27,8 271
Marianne Undem /Skien J. Undem Sørlandets Travpark 3 09/11 - 06 / 1 1640 25,7 g 75
J. Undem J. Undem Jarlsberg Travbane 0 31/10 - 06 / 9 2120 28,4 218
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 5 12/10 - 02 / 6 2680 29,3 68
7 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 2 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Klosterskogen Travbane 0 09/8 - 08 / 11 2120 28,9 58
e. Markaseira v. Kos Knekten T. Borg Sørlandets Travpark 0 19/7 - 06 / 8 2140 26,9ag 417
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Forus Travbane 3 28/6 - 02 / 6 2080 25,9 g 240
T. Borg Berit Garstad T. Borg Drammen Travbane 3 14/6 - 07 / 10 2100 27,3a 32
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 3 10/5 - 04 / 13 2140 25,9 110
8 2015: -4 -0 -1 -0 -1 -10 000 2014: -11 -0 -1 -1 -5 -30 000
Sør Bruden 3 Plass 377 500
10 år SVART HP v.Sjefen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 05/12 - 01 / 9 2120 29,2 190
e. Jotrolla v. Troll Jahn G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 25/9 - 01 / 2 2100 27,7 g 382
Anne-Berit Vestby-Ole Johnny Mathisen M. Berdalen Biri Travbane 0 25/7 - 08 / 8 2120 28,8 98
G. Austevoll Anne-Berit Vestby M. Berdalen Momarken Travbane 2 24/6 - 11 / 7 2160 29,4 76
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl V. Hop Momarken Travbane 0 17/6 - 07 / 3 2140 28,2a 107
9 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -15 -0 -0 -3 -4 -50 500
Odine U.N. 4 Plass 410 500
8 år SVART HP v.Moe Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 17/12 - 04 / 3 1609 27,9a 90
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Bjerke Travbane 0 12/11 - 06 / 2 1609 29,0ag 310
Stall Alle 7 J. Undem Klosterskogen Travbane 0 30/10 - 06 / 7 1700 26,7a 315
L. Kolle Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Bjerke Travbane 0 15/10 - 05 / 10 2100 28,6a 393
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Undem Klosterskogen Travbane 5 27/9 - 01 / 4 2100 27,1a 98
10 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -25 -0 -0 -0 -8 -24 000
Millionolga 5 Plass 686 513
9 år SVARTBRUN HP v.Nordli Svarten G. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/12 - 04 / 4 1609 27,9a 187
e. Skjegge Lill v. Elding O. Kjenner Momarken Travbane 0 02/11 - 04 / 5 2140 30,4a 184
Per Hellgren /Ørje M. Amundsen Bjerke Travbane N 29/10 - 21 / 1 2140 37,1 r N
G. Gundersen Rune Wilberg K. Johansen Bjerke Travbane 0 22/10 - 02 / 8 2160 28,3 442
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Johansen Bjerke Travbane 0 15/10 - 02 / 1 1640 26,9 200