Neste løp >>>
Start ca kl. 18:05 V65-1
Nyttårs Løpet

Kaldblods 1700 m. Autostart.
3-15-årige høyest 530.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-3 Plass : 6-5-3

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 1700 1 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 1 23/12 - 03 / 1 2100 27,7a 35
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten V. Hop Bjerke Travbane 2 10/12 - 06 / 6 2100 28,8a 86
Team Haugland V. Hop Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 06 / 12 1700 27,4a 94
V. Hop Jan Anund Haugland T. Solberg Bjerke Travbane 4 12/11 - 06 / 1 1609 26,1ag 38
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 04/10 - 04 / 1 1609 dist ag 15
2 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000
Jerker Vinn V.H. 2 Plass 397 000
10 år HUSKBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 17/12 - 04 / 6 1609 29,7a 389
e. Hjelset Fia v. Friggbest K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 26/11 - 01 / 5 2100 27,3a 947
Stall Maxis K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 30/10 - 06 / 8 1700 27,4a 373
K. Kvasnes Stian Hovstø (T) K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 6 09/10 - 04 / 8 2120 29,2 g 395
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl L. Pedersen Klosterskogen Travbane 5 04/9 - 09 / 1 2100 29,8 156
3 2017: -16 -1 -1 -1 -6 -71 000 2016: -12 -0 -1 -0 -7 -37 000
Seile Perla 3 Plass 651 500
11 år MØRKBR HP v.Lome Kongen K. Malmin Bjerke Travbane 0 23/12 - 03 / 6 2100 28,8a 512
e. Dag Svarta v. Ulsvarten K. Malmin Forus Travbane 4 13/12 - 04 / 1 1600 26,9 210
Kari Anne Knutsen /Birkeland K. Johansen Bjerke Travbane 0 26/11 - 06 / 8 1640 27,8 148
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 09/11 - 06 / 8 1660 25,9 156
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Johansen Sørlandets Travpark 0 01/11 - 08 / 4 2160 30,0 g 88
4 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Røste Mo 4 Plass 311 723
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) A. Heisholt Sørlandets Travpark - 28/12 - 06 / 3 2140 dg 486
e. Frøken Sindy v. Elding A. Heisholt Sørlandets Travpark 0 30/11 - 01 / 8 1680 29,7 g 317
Espen Kjelstad /Skien T. Mjøen Leangen Travbane - 23/12 - 05 / 7 2160 dg 98
A. Heisholt H. Morken Leangen Travbane 3 09/12 - 09 / 5 2160 30,7 g 148
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame O. Kjøsnes Leangen Travbane 0 30/11 - 04 / 10 2180 30,5 g 681
5 2015: -4 -0 -1 -0 -1 -13 000 2014: -8 -2 -0 -0 -1 -33 000
Kolnes X.O. 5 Plass 537 744
7 år SVART H v.Spikeld E. Høitomt Biri Travbane 1 19/12 - 01 / 9 1609 26,8a 146
e. Vosseflya v. Kos Knekten G. Antonsen Bjerke Travbane - 10/12 - 06 / 1 2100 dg a 362
Thomas Antonsen /Mysen C. Antonsen Momarken Travbane 0 21/10 - 07 / 9 1640 28,0a 28
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Sørlandets Travpark - 23/8 - 09 / 5 2140 dg 268
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. J. Edvardsen Jarlsberg Travbane - 13/7 - 02 / 11 1609 dg a 131
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -0 -0 -1 -1 -8 000
Branddon 6 Plass 561 603
15 år MØRKBR V v.Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 3 23/12 - 03 / 4 2100 28,0a 44
e. Moshus Riga v. Alm Rigel E. Høitomt Bjerke Travbane 1 10/12 - 06 / 4 2100 28,6a 57
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 01/12 - 06 / 9 1700 27,1a 78
E. Høitomt Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 23/11 - 05 / 1 2100 27,0 39
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 2 12/11 - 06 / 7 1609 25,6a 121
7 2015: -10 -1 -1 -1 -3 -60 500 2014: -12 -1 -2 -4 -3 -74 731
Valle Jerven 7 Plass 460 231
7 år SVART V v.Åsajerven E. Høitomt Momarken Travbane 3 23/9 - 03 / 1 1640 27,7a 33
e. Sunnmørsjenta v. Elding T. Solberg Momarken Travbane 4 24/8 - 02 / 1 1640 25,6a 54
Marte Kløverød-Oddbjørn Johansen L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 09/8 - 01 / 6 1700 27,0ag 118
T. Solberg B. Goop Gävle 0 17/5 - 07 / 2 2160 28,2 98
Blå m/gull seler&stjerner, reklame B. Goop Årjäng 2 04/5 - 07 / 6 2160 27,9 37