<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:48 V75-6
V4-3
DD-1
Kaare Krosbys minneløp

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 100.001 kr., 40 m. ved 200.001 kr.
3-årige minst 30.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-9-4 Plass : 13-9-4

1 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -35 793 2018: -17 -1 -2 -1 -4 -91 973
Tysvær Loke 2140 1 Plass 700 766
8 år SVART H v.Bork Odin Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 25/11 - 04 / 2 2060 28,9 18
e. Imola v. Ilmin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 09/11 - 02 / 1 2140 28,5 28
Pål Kristiansen /Husøysund Ø. Tjomsland Momarken Travbane 7 21/10 - 03 / 9 2140 33,1ag 23
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 01/10 - 01 / 3 2160 31,0 g 14
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 06/4 - 08 / 1 2140 31,5 14
2 2018: -5 -0 -2 -2 -1 -29 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Willdin 2 Plass 140 000
7 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 21/12 - 06 / 4 2100 dg a 36
e. Willvina v. Atom Vinter E. Høitomt Drammen Travbane - 03/11 - 01 / 2 2500 g2 g 15
Tor Odd Fidjestøl-Gerda W. Fidjestøl J. Eilertsen Drammen Travbane 1 11/10 - 09 / 6 2520 33,1 22
E. Høitomt E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 10/7 - 08 / 7 2120 28,9 22
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 16/6 - 08 / 3 2120 28,9 67
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -4 -1 -2 -3 -152 000
Torpa Nils 3 Plass 228 000
5 år BRUNBORKET H v.Bork Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 3 17/12 - 09 / 5 2180 31,0 g 46
e. Spikmolly* v. Mentor Mollyn P. Midtfjeld Biri Travbane 2 07/12 - 01 / 7 2120 30,1 21
Folkehesten Leangen A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 23/11 - 07 / 5 2140 31,6 18
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane - 05/11 - 09 / 5 2160 g2 40
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 23/10 - 03 / 4 2100 30,3ag 26
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 790 2018: -21 -2 -3 -2 -7 -123 600
Spik Mollyn 4 Plass 838 490
8 år BRUN H v.Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane 2 17/12 - 09 / 2 2160 31,7 192
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten A. Akselsen Bjerke Travbane 7 05/11 - 09 / 7 2160 33,0 380
Harald Kvåle-Amund Kvåle A. Akselsen Momarken Travbane 6 21/10 - 03 / 4 2140 33,0a 508
G. Gundersen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 16/10 - 08 / 7 2120 34,3 101
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 16/9 - 08 / 4 2140 32,1 46
5 2019: -8 -0 -1 -1 -1 -46 974 2018: -25 -2 -2 -1 -6 -289 147
Pave Faks 5 Plass 1 173 182
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) A. Robertsen Leangen Travbane 4 22/12 - 04 / 9 2180 35,7 g 26
e. Pave Eldmina v. Elding A. Robertsen Leangen Travbane - 29/11 - 07 / 2 2140 dg 369
John Mogset /Storås V. Hop Biri Travbane 4 17/10 - 05 / 3 1600 31,9 18
T. Solberg John Mogset A. Robertsen Leangen Travbane 1 13/10 - 10 / 3 2160 32,0 26
Blå m/gull seler&stjerner, reklame A. Robertsen Leangen Travbane 1 22/9 - 10 / 7 2180 31,2 96
6 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 6 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten S. Eilertsen Jarlsberg Travbane 3 23/11 - 07 / 4 2140 32,2 g 25
e. Embra v. Spikeld S. Eilertsen Drammen Travbane 2 16/11 - 04 / 3 2100 31,0 42
Einar Henneseid /Drangedal S. Eilertsen Biri Travbane 0 08/11 - 07 / 8 2100 30,6a 999
S. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) S. Eilertsen Biri Travbane 6 26/10 - 02 / 1 2100 30,4ag 927
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek R. Kruse Momarken Travbane 0 21/10 - 03 / 2 2140 35,0ag 338
7 2016: -9 -2 -0 -0 -1 -53 000 2015: -16 -3 -1 -0 -0 -61 578
Norheim Faksine 7 Plass 195 078
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) V. Hop Biri Travbane 1 07/12 - 01 / 8 2120 30,0 76
e. Norheim Elle v. Elding V. Hop Klosterskogen Travbane 1 01/12 - 07 / 9 2100 33,0 17
Stall Faksine V. Hop Jarlsberg Travbane 0 23/11 - 03 / 9 2120 34,5 g 40
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) V. Hop Biri Travbane 0 08/11 - 03 / 10 2100 30,8ag 878
Todelt svart/gull, hvit kant V. Hop Jarlsberg Travbane 2 31/10 - 08 / 2 2100 32,1 51
8 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -46 060 2016: -19 -2 -2 -3 -3 -110 843
Reiug* 2160 1 Plass 533 009
6 år MØRKBR H v.Skibber Å. Tengsareid Biri Travbane - 08/11 - 07 / 6 2100 dg a 321
e. Lykkesvarta v. Auvin (S) Å. Tengsareid Biri Travbane 4 26/10 - 03 / 4 2100 30,0a 170
Sverige Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 27/9 - 04 / 6 2120 28,8 g 195
K. Roe Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 07/9 - 07 / 11 2100 26,7a 701
Grå m/svart bånd,rød søm,reklame Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 25/8 - 06 / 10 2100 28,7a 373
9 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -9 000 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -11 500
Joker C.K. 2 Plass 610 855
7 år SVART H v.Bork Odin J. Kontio Romme 6 17/10 - 02 / 1 2180 30,0 g 31
e. Romhus Molla v. Frigg Mollyn G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 27/9 - 04 / 8 2120 28,7 187
Thea Merete Kulblik /Fredrikstad G. Austevoll Bjerke Travbane 3 10/9 - 05 / 6 1660 27,8 46
G. Austevoll Sverre Hjørnerød (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 25/8 - 06 / 3 2100 28,8a 57
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Romme 1 07/8 - 03 / 3 2160 30,0 14
10 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -32 000 2018: -20 -0 -4 -3 -9 -179 262
Torpa Nicklas 3 Plass 1 086 148
8 år BRUN H v.Lome Kongen O. Sagholen Bjerke Travbane 2 10/12 - 04 / 5 1660 30,2 g 31
e. Torpa Fly v. Krembest O. Sagholen Romme 3 17/10 - 02 / 2 2180 28,2 30
Stall Prosecco O. Sagholen Rättvik 1 25/9 - 06 / 1 1660 27,4 29
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 2 16/9 - 08 / 6 2160 30,6 54
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Kala Landbane 3 12/8 - 04 / 2 1900 31,5ag 68
11 2015: -20 -3 -1 -4 -5 -124 777 2014: -13 -4 -1 -0 -4 -152 000
Biffen Ø.K. 4 Plass 276 777
4 år MØRKBR H v.Bork Odin P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 10/12 - 04 / 6 1680 31,0 116
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven A. Akselsen Bjerke Travbane - 19/11 - 03 / 1 2100 dg a 350
Stall Indrefilet E. Høitomt Biri Travbane 0 26/10 - 03 / 2 2100 31,3ag 118
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Bergen Travpark 6 11/10 - 06 / 10 2140 30,0 165
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 1 27/9 - 04 / 1 2100 28,6 75
12 2018: -17 -1 -0 -2 -6 -67 682 2017: -28 -3 -2 -2 -10 -170 696
Mjølner Tore 5 Plass 609 461
7 år BRUN H v.Spikeld J. Mjølnerød Bergsåker 2 12/12 - 06 / 1 2160 30,8 29
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Färjestad - 10/11 - 10 / 1 2160 dg 15
Harald Kvåle /Fannrem J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 21/10 - 03 / 1 2140 31,2a 29
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Färjestad 2 29/9 - 10 / 3 1680 29,4 28
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 09/9 - 01 / 7 2160 33,7 21
13 2019: -9 -2 -0 -1 -3 -49 500 2018: -14 -0 -0 -2 -3 -26 125
Odins Eld 6 Plass 693 101
8 år BRUN H v.Moe Odin V. Hop Drammen Travbane 2 06/12 - 08 / 5 2100 28,8 155
e. Komnes Glans v. Bork Rigel V. Hop Bjerke Travbane 4 21/11 - 06 / 1 2100 30,9a 52
Monica Sønstegård /Sarpsborg L. Kolle Biri Travbane 6 08/11 - 07 / 10 2100 29,7a 324
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Biri Travbane 3 26/10 - 03 / 6 2100 29,8a 193
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bergen Travpark 4 11/10 - 06 / 9 2120 30,4 277
14 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -1 -1 -1 -0 -115 000
Teddy Gutten Støen 7 Plass 2 016 995
7 år RØD H v.Horgen Tore G. Flåten Leangen Travbane 2 29/11 - 07 / 5 2140 27,6 21
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane 4 19/11 - 03 / 2 2100 27,8ag 82
Kristine Støen Kivle /Sannidal G. Flåten Biri Travbane 0 08/11 - 07 / 4 2100 br ag 97
G. Flåten G. Flåten Biri Travbane 3 26/10 - 02 / 7 2100 28,8ag 78
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 0 07/10 - 08 / 7 2140 br ag 34