<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:17 V5-5
REKRUTTLØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr.
3-15-årige høyest 5.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-3 Plass : 2-4-3

1 2015: -14 -0 -0 -3 -5 -22 750 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Voje Pia 2100 1 Plass 24 750
4 år BRUN HP v.Horgen Tore A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 23/11 - 20 / 10 2120 41,9 g P
e. Voje Lykka v. Lykkebron* L. Kolle Jarlsberg Travbane 27/9 - 20 / 9 2120 54,5 g B
Stall Rett I Tet G. Flåten Jarlsberg Travbane 13/9 - 24 / 12 2140 50,4 B
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T)
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
2 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 2 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 05/12 - 20 / 7 2120 38,9 g P
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Jarlsberg Travbane 27/9 - 20 / 8 2120 47,6 B
Sverige V. Hop Drammen Travbane 05/9 - 20 / 8 1720 51,2 g B
E. Høitomt Lars M. Søvik (T)
Hvit m/svarte ermer, reklame
3 2019: -8 -2 -1 -1 -1 -53 000 2018: -15 -4 -4 -0 -4 -122 148
Valle Trym 3 Plass 372 648
8 år MØRKBR V v.Åsajerven T. Solberg Klosterskogen Travbane P 11/12 - 21 / 1 2100 40,6 P
e. Valle Eldi v. Elding S. Jessen Drammen Travbane 16/11 - 21 / 2 1700 55,1 g B
Geir-Arne Ellefsen /Harstad T. Solberg Klosterskogen Travbane 10/10 - 22 / 1 1700 dgpp N
T. Solberg
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -46 491
Hauglid Storm 4 Plass 186 991
9 år BRUN V v.Klack Jo* (S) G. Gundersen Bjerke Travbane P 10/12 - 20 / 2 2140 39,7 P
e. Hauglid Tina v. Lome Elden
Øystein Klever /Leirsund
L. Kolle Øystein Klever
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Komnes Tango 5 Plass 2 000
6 år BRUN HP v.Tangen Scott T. Solberg Klosterskogen Travbane - 24/11 - 08 / 2 2100 dg 51
e. Golde v. Lasso* (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane P 27/3 - 20 / 5 2120 37,2 P
Øystein Østre /Askim T. Solberg Drammen Travbane N 04/2 - 20 / 5 2120 dgpp N
H. Andersen Tom Erik Solberg (T)
rød m/hvitt sk.stk. sorte seler og erm
6 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -1 500 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Skognes Bo 6 Plass 1 500
6 år BRUN V v.Røste Bo* (S) E. Høitomt Drammen Travbane P 14/4 - 20 / 8 2120 39,9 g P
e. Nesdona v. Spikeld J. Dagsvold Bjerke Travbane N 26/2 - 20 / 7 2160 dgpp N
Geir Smeby-Helge Fjeldstad J. Dagsvold Drammen Travbane N 17/2 - 20 / 6 2120 42,7 N
J. Dagsvold J. Dagsvold Drammen Travbane N 04/2 - 20 / 3 2120 dgpp N
Gull m hvitt sidestk&arm,gull ermr,rek
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Eike Vilja 2120 1 Plass 25 000
10 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) O. Østre Klosterskogen Travbane 7 24/11 - 08 / 8 2100 38,7 423
e. Eikerappa v. Elding O. Østre Sørlandets Travpark P 09/11 - 20 / 12 2160 39,6 g P
Susanne Vik-Marthe Lindland O. Østre Sørlandets Travpark N 19/10 - 20 / 11 2160 42,7 N
M. Fiane Susanne Vik G. Austevoll Klosterskogen Travbane N 27/3 - 20 / 6 2120 40,0 r N
delt svart/gul,sv.ermer,gule ermstr,re Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark N 02/3 - 20 / 8 2160 40,6 r N
8 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -7 -2 -0 -1 -2 -48 449
Bjørnemyr Victoria 2 Plass 232 991
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor O. Kjenner Momarken Travbane 6 09/12 - 07 / 8 2140 36,5 385
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Momarken Travbane P 18/11 - 20 / 1 2140 38,6 P
Ole-Christian Kjenner-Monica Mathiesen M. Mathiesen Momarken Travbane 02/9 - 23 / 9 2160 57,5 B
O. Kjenner Knut Arne Ødegaard (T) O. Kjenner Jarlsberg Travbane 18/8 - 21 / 9 2120 55,7 B
Svart m/oransje stolpe,rekl.
9 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -10 500
Wilkas 3 Plass 66 200
10 år MØRKBR V v.Millex G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 05/12 - 08 / 1 2100 37,0 73
e. Stjerne Tia v. Elding G. Austevoll Drammen Travbane P 13/5 - 20 / 3 2120 40,2 P
Aasmund Ørbeck-Nilssen-Aleksandra Ørbeck-Nilssen G. Austevoll Drammen Travbane 20/12 - 22 / 10 1700
G. Austevoll Aasmund Ørbeck-Nilssen L. Kolle Bjerke Travbane 14/12 - 20 / 12 1660 59,2 B
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
10 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -1 500 2014: -7 -0 -0 -0 -2 -4 500
Hvalstad Gry 4 Plass 6 000
4 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Drammen Travbane 5 16/11 - 01 / 9 2100 38,9 g 443
e. Huldre Glima v. Klaastad Ulv J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 30/10 - 01 / 6 2100 dist g 647
Linda Vinjor-Svein Riise J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 7 24/10 - 01 / 2 2100 39,9 g 504
M. Berdalen Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Drammen Travbane 0 11/10 - 01 / 6 2100 43,1 g 500
Vinrød,hvitt felt,svart ermst&mans,rek J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 01/9 - 07 / 1 2100 43,8 575
11 2019: -9 -4 -1 -2 -1 -91 000 2018: -18 -2 -5 -4 -4 -97 500
Gardin Trappa 5 Plass 357 819
8 år MØRKBR HP v.Briskeby Philip K. Kvasnes Drammen Travbane 7 16/11 - 01 / 4 2100 41,3 g 177
e. Sjefsseira v. Sjefen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 07/11 - 22 / 8 2120 44,8 g P
Lisbeth Fossen-Per Olav Jørgensen
K. Kvasnes Frode Akselsen
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl
12 2015: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2014: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Lex Luna 6 Plass 17 500
6 år BRUN HP v.H.G. Balder P. Sem Jarlsberg Travbane 3 08/8 - 08 / 1 2100 33,7 388
e. Lex Lotta v. Lex Jon P. Sem Jarlsberg Travbane P 04/7 - 20 / 1 2100 39,7 g P
Anders Bye /Røyse
P. Sem Anders Bye
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek