<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:06 V76-4
Waba Gruppens finaleløp for stallansatte 2014

Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-2-9 Plass : 12-2-9

1 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -8 -0 -1 -0 -4 -20 000
Rasmine Steensgård (DK) 2100 1 Plass 169 747
9 år SVART HP v.Chipmate* (US) H. Holm Jarlsberg Travbane 0 05/12 - 02 / 12 2100 18,9a 535
e. Venus Steensgård (DK) v. Whiteland Crown* (US) C. Aksnes Klosterskogen Travbane 0 29/11 - 08 / 8 1700 19,4a 102
Christer Aksnes-Malin Sandbæk H. Holm Biri Travbane 4 14/11 - 02 / 7 2100 17,4a 97
H. Eggen Christer Aksnes (A) H. Holm Klosterskogen Travbane 2 04/11 - 04 / 3 1700 18,2 31
Hvit m/gul&rød mansj,belte&krage,rekl H. Holm Bjerke Travbane 2 23/10 - 05 / 9 2100 15,7a 187
2 2016: -7 -0 -1 -1 -2 -17 500 2015: -15 -0 -0 -4 -7 -36 000
Scatcat 2 Plass 201 500
8 år BRUN V v.Super News (US) O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 0 24/11 - 05 / 8 1700 16,9a 309
e. Tomina Song v. Speedy Tomali (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 04/11 - 04 / 8 1700 18,4 77
Elisabeth Sagmo /Skien E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 16/10 - 06 / 7 1700 16,6a 108
K. Kvasnes Elisabeth Sagmo E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 09/10 - 07 / 3 2100 18,0a 165
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl E. Høitomt Drammen Travbane 5 23/9 - 01 / 12 2100 17,9a 128
3 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Romero M.L. 3 Plass 183 000
8 år MELL.BR. V v.Korean* (FR) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 11/12 - 05 / 3 2100 19,3a 248
e. Diamond Dust (S) v. Diamond Way (DE) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 01 / 12 1700 21,4ag 318
Alvin Treland /Flekkefjord G. Austevoll Drammen Travbane 3 14/10 - 05 / 9 1700 17,6a 62
S. Wassberg Vidar Engebretsen (T) H. Tvedt Momarken Travbane - 07/10 - 09 / 6 2140 dg a 47
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 05 / 2 1700 19,8a 36
4 2014: -18 -2 -2 -1 -5 -81 093 2013: -8 -0 -1 -0 -4 -18 500
Ringo Star M. 4 Plass 128 593
6 år MØRKBR V v.Dahir De Prelong* (FR) M. Berdalen Biri Travbane 5 28/11 - 02 / 9 2100 17,7a 74
e. Lindy's Crath M. v. Lindy's Crown (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 22/11 - 03 / 13 2160 17,5 g 908
Lars Raaum-Tom Erik Dahl J. Kvikstad Färjestad 0 07/11 - 09 / 1 2140 17,4a 27
H. Tvedt Lars Raaum J. Kvikstad Färjestad 0 20/10 - 08 / 1 2640 br a 261
Hvit m/rødt sidefelt,rød/hvit erm,rekl J. Kvikstad Färjestad 7 22/9 - 06 / 1 2160 16,0 263
5 2018: -14 -0 -3 -0 -5 -41 000 2017: -23 -1 -1 -3 -8 -66 000
Kingstile 5 Plass 343 500
9 år BRUN V v.Thai Tanic G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 11/12 - 05 / 8 2100 19,3a 943
e. Superstile v. Comets Tail* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 01 / 6 1700 18,9a 669
Stall Kingstile G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 11/11 - 03 / 3 2100 19,5a 38
M. Gundersen Vidar Engebretsen (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 04/11 - 04 / 11 1700 18,4 74
marineblå m hvit og rød søm + reklame B. Steinseth Drammen Travbane 0 25/10 - 07 / 6 2100 17,7a 376
6 2016: -18 -2 -1 -2 -5 -52 500 2015: -23 -1 -1 -3 -13 -79 500
Darcy Classic 6 Plass 251 000
7 år BRUN V v.Magnetic Power (US) G. Austevoll Bjerke Travbane - 03/12 - 07 / 4 1609 dg a 240
e. Handlewithlove v. Quick Pay (US) G. Austevoll Drammen Travbane 4 16/11 - 08 / 9 2520 18,5 52
Stall Bergsund AS /Hønefoss D. Dalen Drammen Travbane - 25/10 - 07 / 1 2100 dg a 91
E. Rennesvik Trond Anderssen (T) L. Kolle Bergen Travpark 0 11/10 - 08 / 2 2100 18,1ag 312
L.grønn,grå/skstk,blå sidef,grå/rø sto G. Austevoll Bjerke Travbane - 06/9 - 05 / 11 2100 dg a 348
7 2014: -16 -1 -3 -0 -7 -48 576 2013: -9 -0 -3 -1 -1 -54 551
Rydens Jasmin* (S) 7 Plass 103 127
5 år M.BRUN HP v.Rite On Line (US) O. Mikkelborg Momarken Travbane 4 09/12 - 01 / 10 1640 16,3a 228
e. Jamica Nibs (S) v. Pay Nibs (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 1 23/11 - 04 / 10 1600 17,3 174
Sverige G. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/11 - 02 / 1 1640 17,6 45
O. Kjenner Jimmy Paulsson (A) O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 18/10 - 05 / 6 2140 br a 103
Svart m/oransje stolpe,rekl. P. Mahony Årjäng 2 05/10 - 10 / 8 2160 16,6 27
8 2018: -10 -0 -0 -1 -1 -12 000 2017: -16 -0 -0 -0 -1 -2 000
Red's Chipchip 8 Plass 127 000
11 år BRUN V v.Chipmate* (US) J. Larsen Momarken Travbane 6 09/12 - 01 / 11 1640 16,6a 1432
e. She's Red v. Gunslinger Spur (US) J. Larsen Jarlsberg Travbane 5 23/11 - 04 / 8 1600 17,6 716
Jan Enok Arnesen /Rygge J. Larsen Bjerke Travbane 4 12/11 - 02 / 11 1640 17,1 704
M. Pedersen Jan Enok Arnesen J. Eilertsen Drammen Travbane 0 25/10 - 08 / 9 2100 22,0a 567
Halvt hvit/blå, hvite ermer, rekl. K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 22/10 - 09 / 11 2160 18,4 985
9 2017: -15 -0 -0 -1 -6 -22 777 2016: -24 -0 -1 -3 -7 -32 642
Big Boss Man E.P. 9 Plass 208 225
8 år MØRKBR V v.Broadway Hall (US) K. Brenden Bjerke Travbane 6 11/12 - 01 / 8 1609 17,9a 80
e. U.S. Francesca v. Coktail Jet (FR) K. Brenden Bjerke Travbane 0 27/11 - 01 / 4 2100 18,2a 163
Kenneth Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Bjerke Travbane P 19/11 - 21 / 2 2140 20,2 P
A. Akselsen Leif Ingvar Brenden E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 02/5 - 03 / 6 1700 19,6ag 16
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv E. Høitomt Bjerke Travbane 0 03/4 - 04 / 6 2100 17,9ag 156
10 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -14 -1 -2 -3 -2 -47 000
Speedy Anna E. 10 Plass 129 500
7 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) J. Undem Jarlsberg Travbane 0 05/12 - 02 / 1 2100 17,8a 558
e. Ann Speedy T. v. Speedy Tomali (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 0 30/10 - 07 / 12 2100 19,0a 354
Ingrid Stensrud /Vear V. Hop Klosterskogen Travbane 2 16/9 - 05 / 11 1700 15,9a 134
S. Eilertsen Egil Stensrud J. Undem Sørlandets Travpark 0 23/8 - 06 / 3 1609 16,1a 543
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek J. Undem Biri Travbane 4 20/7 - 02 / 2 1609 14,3a 116
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -1 -1 -5 -26 465
Fighter Filiokus 11 Plass 189 965
10 år BRUN V v.Ganymede (FR) H. Tvedt Bjerke Travbane 5 11/12 - 01 / 5 1609 17,9a 60
e. Lindy's Sugar v. Sugarcane Hanover* (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 0 06/11 - 05 / 2 1609 16,3a 117
Stall Flying O. Østre Bjerke Travbane 0 18/9 - 05 / 3 2100 16,4a 174
M. Høitomt Lasse Kjærnet S. Hammersborg Drammen Travbane 5 02/9 - 05 / 6 1700 17,3 46
sølv m/svarte ermer,røde felt,reklame S. Hammersborg Bjerke Travbane - 07/8 - 01 / 10 1609 dv2 a 96
12 2018: -10 -1 -2 -3 -2 -165 680 2017: -15 -6 -1 -0 -5 -202 500
Speedmeister 12 Plass 779 672
8 år MØRKBR V v.Herr Jægermeister* (S) T. Borg Drammen Travbane 1 06/12 - 02 / 2 2100 17,8a 73
e. Speed Rocket (FI) v. American Hustle* (US) J. Kvikstad Klosterskogen Travbane 3 29/11 - 03 / 1 2100 19,3a 31
Stall Speedrocket L. Kolle Bjerke Travbane 0 21/12 - 07 / 2 2100 19,0a 398
D. Dalen Karoline Krogh-Hanssen (T) L. Kolle Forus Travbane - 14/12 - 04 / 2 2040 dg a 292
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl Å. Tengsareid Bergen Travpark - 19/10 - 08 / 10 1600 dg a 176